Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1755 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:01:10 pm »
Nie powinni czegoś takiego robić.

Dlaczego?


A co do HSoD - zaczytywałem się swego czasu mangą, więc po anime na pewno sięgnę.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1756 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:17:53 pm »
Dlaczego wszystkie te dziewczyny mają duże cycki ? Nie powinni czegoś takiego robić.
Że co!?

A co do HSoD - zaczytywałem się swego czasu mangą, więc po anime na pewno sięgnę.
Pierwszy odcinek już jest.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1757 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:24:11 pm »
Że co!?
No po tym trailerze to widać. Zresztą z informacji na anidb również.
Dlaczego?
Różnorodność musi być.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1758 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:26:40 pm »
O tempora! O mores!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1759 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:31:59 pm »
Pierwszy odcinek już jest.

Jest od HorribleSubs, zajmuje więcej od naruto czy fairy tail a jest gorszej jakości, ma 360p (a nie jak inne 480p).
I nawet fajnie się ogląda, pewnie i następnemu odcinkowi dam szansę.
Tylko to najeżdżanie na bieliznę mogliby sobie darować.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1760 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:34:26 pm »
Zaraz, zaraz. Widziałem ich wersję 720p na niatorrents a sam ściągam od CoalGuys w tej samej rozdzielczości.
 
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1761 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:39:17 pm »
jak mam możliwość wybieram to co zajmuje mniej miejsca, 720p to ostateczność :)
A to hsod pewnie i tak rzucę po 3 odcinkach bo filmy o chodzących trupach nigdy mnie nie jarały.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1762 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:50:26 pm »
OO, po HSoD na pewno sięgnę, bo czytałem mange i nawet mi się podobała. Zwłaszcza ten okularnik z zamiłowaniem militarnym, pewnie dlatego, że sam siedzę w militariach.  :lol:

Co zaś do "cycków", to proszę pana Jedynego, jak to nazwa wskazuje Highschool, czyli liceum, a nie przedszkole, czyli logiczne, że w anime nie biegają loli, tylko już dziewczyny o odpowiednich kształtach.

A znalazłem coś w sam raz dla naszego Wielkiego:

Mitsudo Moe

 :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1763 dnia: Lipiec 05, 2010, 04:37:47 pm »
Co zaś do "cycków", to proszę pana Jedynego, jak to nazwa wskazuje Highschool, czyli liceum, a nie przedszkole, czyli logiczne, że w anime nie biegają loli, tylko już dziewczyny o odpowiednich kształtach.
Widzę, że nie rozumiesz ponieważ głupoty piszesz. Jeśli ktokolwiek uważa, że takie rozmiary są normalne jak na high school japońskie to brak mi słów.
pewnie i następnemu odcinkowi dam szansę.
 
Nie dawaj szansy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 04:41:32 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1764 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:04:54 pm »
Obejrzałem ten pierwszy odcinek. Trochę zawiodłem się na animacji. Koreańscy wyrobnicy spisali się tak sobie. Oprócz samych postaci reszta taka sobie (choć może to ja miałem za duże wymagania bo to w końcu seria TV). Fabuła prosta jak cep na razie i bez skrępowania nawiązuje do klasycznych filmów o żywych trupach . Styl brutalności przypominał mi trochę ten prezentowany w Battle Royale, fajny. Z pantyshotami w pewnym momencie trochę przegieli ale nie tak żeby mnie zniechęciło poza tym taki ma być styl, coś jak u Oh! Great, erotyka i przemoc. Obok Blak Lagoon druga seria, którą na pewno będę oglądał.
Wydaje mi się, że wersja którą mam jest cenzurowana. Scena w której nauczyciel skacze przez okno u mnie wygaszona, na trailerze mamy piękny rozprysk.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1765 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:11:48 pm »
Wydaje mi się, że wersja którą mam jest cenzurowana. Scena w której nauczyciel skacze przez okno u mnie wygaszona, na trailerze mamy piękny rozprysk.

Tak samo miałem w wersji od HorribleSubs


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1766 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:41:22 pm »
Rozmowa o rozmiarach balkoników przeniesiona do Rozważań.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1767 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:30:43 am »
Obejrzałem I odcinek Shukufuku no Campanella i muszę powiedzieć, że był średni. Owszem całkiem fajne postacie, ale mimo to anime dosyć nudne. Ten pierwszy odcinek to głównie przedstawienie postaci. Nie zanosi się dobrze na następne odcinki, ale chciałbym nie mieć racji.


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1768 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:34:05 am »
Obejrzałem pierwszy odcinek Mitsudomoe i powiem jedno: porażka. Nieudana podruba Kodomo no Jikan. Mam nowego nauczyciela w podstawówce. W klasie są 3 dziewczyny, które sprawiają jak najwięcej problemów. Do tego sporo żartów związanych z sexem.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1769 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:31:51 pm »
Obejrzałem pierwszy odcinek Mitsudomoe i powiem jedno: porażka. Nieudana podruba Kodomo no Jikan. Mam nowego nauczyciela w podstawówce. W klasie są 3 dziewczyny, które sprawiają jak najwięcej problemów. Do tego sporo żartów związanych z sexem.
To się nawet nie będzie umywać pod względem ecchi (i takich żartów erotycznych) do Kodomo.