Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1815 dnia: Sierpień 01, 2010, 09:50:53 am »
Cytuj
ale nie w anime, które jest najpewniej puszczane późno w nocy w paśmie dla dorosłych.

Seria puszczana jest w każdy poniedziałek o 11:30 na AT-X  :doubt: Wiec cenzura będzie...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1816 dnia: Sierpień 01, 2010, 10:12:10 am »
Zależy od stacji.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1817 dnia: Sierpień 01, 2010, 11:49:20 am »
Zależy od stacji.
Tylko nie wiem czy to jest na rękę dla producenta, że jego anime jakaś stacja emituje w wersji bez cenzury skoro wszystkie inne robią to z cenzurą.
I faktycznie zależy to często od godzin emisji czyli jak w nocy to bez cenzury. Choć i tak większość anime bez cenzury jest dopiero na DVD/BD.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1818 dnia: Sierpień 03, 2010, 03:23:23 am »
Słowa te kieruję przede wszystkim do Ganossy.
Po pierwszym epie nowej serii SW. Co tu dożo gadać, wiczesy wróciły na dobre. Klimacik dokładnie ten sam, wrednej cenzury raczej nie uświadczyłem, a w ciągu pierwszych trzech minut anime majtek było więcej niż w 26 odcinkach niektórych serii. A zatem oglądać, mój panie!
Edit: po drugim odcinku. Wszystko w porządku, najwięcej było Lucchini - białe w niebieskie paski.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 01:38:18 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1819 dnia: Sierpień 04, 2010, 06:19:11 am »
Milutko. Ale obejrzę jak wyjdzie na DVD.

Jej! ma powstać nowa OAVka G-Taste. Niestety, albo stety, nie będzie to hentai.
G-Taste OVA official website
Jest zapowiedź premiery na 22 listopada, niestety nie pokazali  jak będzie wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 12:12:48 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1820 dnia: Sierpień 04, 2010, 08:06:46 pm »
Jej! ma powstać nowa OAVka G-Taste. Niestety, albo stety, nie będzie to hentai.
G-Taste OVA official website
Jest zapowiedź premiery na 22 listopada, niestety nie pokazali  jak będzie wyglądać.
Lecz jeśli mowa o tym hentai to nie podobało mi się. Kiedyś to widziałem i nudne było jak również wygląd tamtych postaci był brzydki. Miały szczególnie za dużą pewną część ciała.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1821 dnia: Sierpień 04, 2010, 09:40:36 pm »
Miały szczególnie za dużą pewną część ciała.
Zgadzam się, wszystkie bez wyjątku miały za długie paznokcie.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że hentaica przerabiają na nie wiem, dramat? Zwłaszcza, że na trailerku jest pokazane że się rozbierają. 
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1822 dnia: Sierpień 04, 2010, 09:46:45 pm »
Zgadzam się, wszystkie bez wyjątku miały za długie paznokcie.
Nie musisz udawać. Zresztą wcale to mnie nie rozbawiło.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że hentaica przerabiają na nie wiem, dramat? Zwłaszcza, że na trailerku jest pokazane że się rozbierają. 
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7668
Skoro niektóre anime przerabiają na hentaje to mogą również przerabiać hentaje na anime.
Nie wiem czy wiecie, ale ma być wersja erotyczna Princess Lover. Choć sądzę, że nic fajnego z tego nie wyjdzie.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7577

Poniżej trochę kadrów od 18 lat.

http://www.el-soft.jp/plv_01/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 09:57:08 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1823 dnia: Sierpień 05, 2010, 06:39:43 am »
Zgadzam się, wszystkie bez wyjątku miały za długie paznokcie.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że hentaica przerabiają na nie wiem, dramat? Zwłaszcza, że na trailerku jest pokazane że się rozbierają. 
To nie jest trailer. Sceny są ze starej OAVki.
Zastanawiam się nad fabułą. Będą musieli wymyślić coś oryginalnego bo nie mają się za bardzo na czym oprzeć. Wersja papierowa jest jeszcze bardziej "hentai" niż animowana.


Poniżej trochę kadrów od 18 lat.
http://www.el-soft.jp/plv_01/
Blondyna wygląda nieźle.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1824 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:45:18 am »
To nie jest trailer. Sceny są ze starej OAVki.
Zastanawiam się nad fabułą. Będą musieli wymyślić coś oryginalnego bo nie mają się za bardzo na czym oprzeć. Wersja papierowa jest jeszcze bardziej "hentai" niż animowana.

A skoro tak to lipa  :razz:  nie spojrzałem i jakos podkleiłem to pod treilera do nowej wersji. Ale racja tak jak pisałem, słabo widze to anime, jeśli już hentai nie był jakiś oszałamiający i przełomowy, to zwykłe anime raczej słabe, zwłaszcza że nie ma skąd czerpać fabyły jak napisałeś. Choć możliwe, że zrobią coś od podstaw i wywalą wszystko do góry nogami, ale to i tak będzie trącić komerchą i checią pozyskania kasy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1825 dnia: Sierpień 05, 2010, 02:48:04 pm »
Blondyna wygląda nieźle.
Ona nazywa się Silvia van Hossen. Powiem szczerze, że nawet te duże piersi można wybaczyć (gdyż tak wyglądają zarówno w anime jak i grze) jeśli inne elementy będą dobrze zrobione. Choć jak widziałem te kadry to jakość była świetna. Taka jak w anime, ale to dopiero się okaże jak samemu się porówna.
Trzeba pamiętać, że w grze jest wiele scen z każdą dziewczyną i wcale to nie są soft scenki seksu więc mają wiele możliwości przy ekranizacji.

Tak w ogóle w Princess Lover jedna dziewczyna ma małe/normalne piersi. W tej pierwszej OAVce jej nie ma, a nie wiem czy będzie w ogóle.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1826 dnia: Sierpień 05, 2010, 03:26:03 pm »
A dla mnie hentaj jak setki innych, tyle że tytuł pochodzi z jakiejś wcześniejszej serii.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1827 dnia: Sierpień 05, 2010, 03:45:53 pm »
A dla mnie hentaj jak setki innych, tyle że tytuł pochodzi z jakiejś wcześniejszej serii.
Nawet nie oglądałeś więc skąd możesz wiedzieć. Jak obejrzysz z 200 i porównasz to wtedy możesz tak pisać.

Większość hentai jest niskiej jakości wizualnej, a jak widzę po kadrach to anime bardzo ładnie wygląda więc już pod tym względem może się pozytywnie wyróżniać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 04:58:00 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1828 dnia: Sierpień 05, 2010, 04:28:29 pm »
Niektóre screeny wyglądają bardzo ładnie ale co do oceny animacji wstrzymam się aż zobaczę to w ruchu.
Co do większości hentai to obecnie średnia w jakości dosyć znacząco się podniosła, szczególnie w porównaniu do tej z pierwszej połowy dekady.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1829 dnia: Sierpień 05, 2010, 04:36:18 pm »
Niektóre screeny wyglądają bardzo ładnie ale co do oceny animacji wstrzymam się aż zobaczę to w ruchu.
Co do większości hentai to obecnie średnia w jakości dosyć znacząco się podniosła, szczególnie w porównaniu do tej z pierwszej połowy dekady.
W ruchu masz również pokazane. Jest filmik. Wystarczy, że animacja będzie tak jak w anime i będzie doskonale.
Nie wiem czy przeglądasz nowe hentaje co wychodzą, ale większość wygląda okropnie wizualnie. Nie wiem może masz inne/mniejsze wymagania pod tym względem.

Wiele tytułów kilkuletnich jest znacznie lepszych jakościowo niż większość tych obecnych.

Takie "Ai Shimai: Futari no Kajitsu" ma już 9 lat, a wygląda lepiej pod względem kreski niż większość nowych tytułów.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=174
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 04:40:31 pm wysłana przez anfan »

 

anything