trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1980 dnia: Styczeń 06, 2011, 07:16:58 am »
Owszem, całkiem to fajne, ale jak na razie troszkę za lekkie.
Eeee?
Ty to na temat Hen Zemi?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1981 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:37:00 am »
Zarąbiste jest :D Mocne i przewrotne zarazem, a co najważniejsze nie przeginają i całość pozostaje realna. Po pierwszym epku jestem zachwycony.

Offline Zeromus

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1982 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:54:15 am »
Historii normalnych,nieśmiałych  dziewczyn wśród tłumu zboczeńców było niby już wiele ale tu ukazane jest to w sposób dosyć realistyczny i jak najbardziej nowatorski.Poza tym kreska podbija moje serce.Mógłbym oglądać to dla samych min robionych przez Nanako.  Po pierwszym epku chce więcej.Szkoda tylko ze manga nie została chyba nigdy przetłumaczona.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1983 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:01:41 pm »
Również przepadam za taką kreską.

Spróbowałem ugryźć Rio: Rainbow Gate! i szybko wyplułem. Bleee, nuda połączona ze sztampą.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1984 dnia: Styczeń 06, 2011, 05:13:46 pm »
Eeee?
Ty to na temat Hen Zemi?
Jak najbardziej. Wiesz, wolałbyś nie wiedzieć jakie stronki oglądam w necie i co mi w głowie siedzi. Dlatego co co pokazali w tym odcinku to dla mnie śmiech na sali i czekam na coś mocniejszego.

Poza tym kreska podbija moje serce.
Jeżeli chodzi o designy, to moje wręcz przeciwnie - popatrz na nogi panienek. Krzywe i połamane, przypominają bardziej przeterminowane parówki, które po wzięciu do ręki wyginają się to w lewo, to w prawo.

Cytuj
Mógłbym oglądać to dla samych min robionych przez Nanako.
I tym się na szczęście odkuwają za inne niedostatki graficzne.

Spróbowałem ugryźć Rio: Rainbow Gate! i szybko wyplułem. Bleee, nuda połączona ze sztampą.
Sztampa - fakt. Nuda - bo ja wiem... Niby coś się działo. Osobiście bardziej narzekałbym na głupotę
Spoiler: pokaż
(przypomnij sobie czym zajmował się ten gangster)
. Jest jakaś loli, są inne rzeczy na których można zawiesić oko. Jakoś specjalnie mnie ten tytuł nie ujął póki co, ale też jeszcze go nie przekreśliłem. Zobaczymy tak po dwóch odcinkach.

Kuknąłem właśnie trailery do Kore wa Zombie Desu ka?. Obym się pomylił, ale fabularnie zapowiada się na głupawkę która będzie usiłowała być mroczna od czasu do czasu. Jednak tym co przyciąga wzrok, są panienki. Jakaś magical girl, nekromantka, ninja... Oczywiście będą wyczyniać widowiskowe akrobacje poubierane w fapuśne stroiki. Cóż, od tej pozycji chyba nie ucieknę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 05:44:42 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1985 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:15:25 pm »
Cytuj
Jak najbardziej. Wiesz, wolałbyś nie wiedzieć jakie stronki oglądam w   necie i co mi w głowie siedzi. Dlatego co co pokazali w tym odcinku to   dla mnie śmiech na sali i czekam na coś mocniejszego.
To ma być komedia borderline hentai a nie drugi Bodage Game czy Night Sift Nurses.
Różne świństwa można pokazać ale Hen Zemi ma po pierwsze śmieszyć. Poza tym żeby śmiać się z tych wszystkich fetyszy wcale nie trzeba ich pokazywać (co autorom już nieźle wyszło w pierwszym odcinku).
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1986 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:19:44 pm »
To ma być komedia borderline hentai a nie drugi Bodage Game czy Night Sift Nurses.
Różne świństwa można pokazać ale Hen Zemi ma po pierwsze śmieszyć. Poza tym żeby śmiać się z tych wszystkich fetyszy wcale nie trzeba ich pokazywać (co autorom już nieźle wyszło w pierwszym odcinku).

QFT - nie wiem dlaczego więcej wymagać od Hen Zemi, skoro to z założenia nie ma tym być.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1987 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:33:06 pm »
Nie no, ja nic do tytuły nie mam, bardzo dobrze mi się oglądało. Tylko twierdzić że to mocna rzecz to lekka przesada.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1988 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:36:58 pm »
Dla mnie mocna, oki?

Btw. z tego co widzę, to będzie to jedyna seria z tego sezonu, którą będę oglądał.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 06:51:10 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1989 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:51:28 pm »
Spoko. :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1990 dnia: Styczeń 06, 2011, 09:17:46 pm »
Co do tych serii to też chyba tylko łyknę Hen Zemi no i inne OVA jak w końcu coś wypuszczą (Koe de Oshigoto, Black lagoon, Cat Shit One ) ale TV nie ruszam.

Postanowiłem sobie że pora odkurzyć inne tytuły które już od dawna czekają w kolejce a na które nie miałem czasu ze względu na obfity ostatni sezon ;D.
Chociaż kusza mnei 3 tytuły:
-Mahou Shoujo Madoka Magika
-Fractale 
-Hourou Musuko
ale poczekam aż minie kilka epków i sprawdzę jakie będą opinie :)


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1991 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:36:06 am »
Haiyoru! Nyaruani - miniaturowe odcinki poprzedzone miniaturowymi OVA, w których Japończycy bezczelnie nabijają się z twórczości Lovecrafta. Pozamieniali Elder i Outer Godsów na kawaii panienki, które zamieszkały na ziemi z pewnym chłopaczkiem i sieją zamieszanie w jego życiu. Każdy odcinek to jeden gag. Niektóre są słabiutkie, ale były i takie po których długo nie mogłem się pozbierać. Ot, kolejne dziwactwo made in Japan.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 04:44:50 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Lord Kupa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1992 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:04:17 am »
O to coś dla mnie. Tnx za info o tej serii.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1993 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:22:46 am »
Yumekui Merry - w wielu miejscach przypomina mi Pandorę. Niestety nie ta klasa, albo nie ten sam target, bo bardziej shounenowate. Na plusy można zaliczyć design Merry (szkoda, że brak jej charakterku Alice) i seiyū Isany (Ai Kayano, ról mało, ale mam nadzieję usłyszeć ją gdzieś jeszcze).

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1994 dnia: Styczeń 07, 2011, 12:21:45 pm »
Haiyoru! Nyaruani - miniaturowe odcinki poprzedzone miniaturowymi OVA, w których Japończycy bezczelnie nabijają się z twórczości Lovecrafta. Pozamieniali Elder i Outer Godsów na kawaii panienki, które zamieszkały na ziemi z pewnym chłopaczkiem i sieją zamieszanie w jego życiu. Każdy odcinek to jeden gag. Niektóre są słabiutkie, ale były i takie po których długo nie mogłem się pozbierać. Ot, kolejne dziwactwo made in Japan.
Old :P
Ale zajefajnie że robią tego więcej. Przecież toto się równie dobrze mogłoby nazywać "Asumi Kana animu show". Ciągle nadaje tylko tym swoim głosikiem Nyaruko, a potem na zakończenie śpiewa obydwa mózgojebne endingi. Jestem w niebie ^__^
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

 

anything