trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2010 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:11:19 pm »
Jak będę się turlał. Również będę słodki.
Nie wiem jak wyglądasz, ale raczej bym na to nie liczył. :D
 
Cytuj
Takie turlanie bardziej przypomina, że dana osoba cierpi z powodu bólu brzucha, lub potrzebny jest egzorcysta.
Powód może być jaki chce, grunt że turlanie się jest moe. Nie potrafię ci tego jakoś jaśniej wytłumaczyć, to trzeba poczuć.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2011 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:19:12 pm »
O jaka śliczna dziewczynka. Obecnie nie ma sensu tego oglądać, ale jak będzie w całości to na pewno obejrzę Gosick (mam nadzieję, że charakter ma fajny).


Offline Caladan

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2012 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:26:18 pm »
Mój umysł nie potrafi takich bodżców odpowiednio zarejestrować do poczucia tegoż cudnego zjawiska moe. Boże chroń moe.


Bo jeszcze ludzi bym pozabijał, a znając życie musiałym być naprawdę nie sobą, aby się turlać z powodu nudy;).
 
 
Anfan póki co do jej charakterku nie mam zarzutów. Bardziej wkurza mnie jej Watson. Ma  syndrom dotykającego otaku. Zły dotyk boli całę życie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2013 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:37:51 pm »
Sam bym ją podotykał jakbym mógł. Przede wszystkim jej włosy - są cudne, bawiłbym się nimi godzinami. Na szczęście(?) jednak nie mogę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2014 dnia: Styczeń 10, 2011, 02:27:16 pm »
Beelzebub - czyli ekranizacja mangi o licealiście, który wbrew swojej woli zostaje przybranym ojcem antychrysta, który jak dorośnie zniszczy świat. Pierwszy odcinek jest dokładną ekranizacją pierwszego rozdziału, więc jak na razie nie ma na co się skarżyć.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2015 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:15:49 am »
Kore wa Zombie Desu ka - bałem się, że mi zwieracze puszczą ze śmiechu podczas oglądania. Młody chłopak ze szkoły średniej, który jest tak naprawdę zombie ożywionym przez kawaii niemą nekromantkę z piekła spotyka na cmentarzu moe panienkę magical girl z innego świata i przez przypadek(?) przejmuje jej moc sam stając się magical girl (a w zasadzie to magical boy). To jest tak absurdalnie głupie, że aż śmieszne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2016 dnia: Styczeń 11, 2011, 02:19:43 am »
Beelzebub - czyli ekranizacja mangi o licealiście, który wbrew swojej woli zostaje przybranym ojcem antychrysta, który jak dorośnie zniszczy świat. Pierwszy odcinek jest dokładną ekranizacją pierwszego rozdziału, więc jak na razie nie ma na co się skarżyć.
Więc jest szansa że to utrzyma taki poziom? Doskonale, to już kolejny coraz wyraźniejszy kandydat do szybkiego dropa. Jedna Hilda nie zrekompensuje mi konieczności oglądania tego głupiego bachora przez większą część odcinka.
Zombie faktycznie bezdennie głupie, ale wreszcie jakaś tsundere w tym sezonie. Zresztą ogólnie panienki są megakjutne. Podobają mi się też te podwiązki, ale definitywnie wolałbym je częściej oglądać na tej laseczce niż na gościu. Poza tym kolejna rola Nomizu Iori, która wpadła mi w ucho już jako Rinko z Omamori Himari i Nymph z Sora no Otoshimono (zresztą to w sumie jej jedyne liczące się role, jest świeżutka w tym biznesie).

Dragon Crisis! - no cóż, zapowiada się kolejny głupiutki jak but haremik, a przynajmniej tak wynika z opa i enda. Ale ta mała mówi głosem Kugimiyi, i to dokładnie w tym trybie którego mogę słuchać godzinami. Trzeba oglądać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 04:29:43 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2017 dnia: Styczeń 28, 2011, 03:08:19 pm »
Wolverine- nie wiem ale odnosze wrażenie że japończyki to jakoś zepsują... Narazie widziałem 2 odc. i nie mam wrobionego zdania cos jakby nie tak z tym anime ale nie wiem co.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2018 dnia: Styczeń 28, 2011, 03:20:11 pm »
Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne - kolejna komedia z dziedziny Incest. Mamy zboczone rodzeństwo składające się z brata-zboka, który robi wszystko aby zajrzeć siostrze pod spódnicę i siostrę, która robi wszystko, aby mu te majtki pokazać. Anime ma ostrą cenzurę ( nawet tych majtek nie pokazują ) do tego anime bardziej męczy niż bawi.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2019 dnia: Styczeń 28, 2011, 03:29:58 pm »
Wolverine- nie wiem ale odnosze wrażenie że japończyki to jakoś zepsują... Narazie widziałem 2 odc. i nie mam wrobionego zdania cos jakby nie tak z tym anime ale nie wiem co.
Mam zbyt zakodowany w głowie klasyczny wizerunek Logana z lat 80-90tych. Po tym co widziałem w trailerach i openingu nie jestem raczej w stanie powiązać ze sobą tych dwóch postaci. Więc przez sentyment nie będę go oglądał. A z zapowiedzi nic innego do tego mnie nie skłania.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2020 dnia: Styczeń 28, 2011, 05:05:32 pm »
Taaaa..., wiesz to może być to, ja też wychowałem się na komiksach marvela więc może to ten image mi nie pasuje?

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2021 dnia: Styczeń 29, 2011, 02:54:12 am »
Fractale - jestem po 3 odcinkach i szczerze powiem, że jestem oczarowany tym anime. To co rzuciło się na mnie na samym początku to piękne, wręcz bajeczne tła, bardzo precyzyjne i wyśmienicie dobrane (plenery, pojedyncze budynki, miasta). Wciągająca i ciekawa fabuła to kolejny plus tej serii, cały świat jest wykreowany bardzo precyzyjnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dopełniają tego fascynujące postacie, których w większości nie sposób nie polubić. Także oprawa dźwiękowa stoi na bardzo wysokim poziomie, jest dobrze dopasowana i miła dla ucha. I co najważniejsze -klimat. Czuć go w każdym najmniejszym fragmencie tej serii, to za jego sprawą rozpływam się przy każdej scenie. Podobnie klimatyczna seria tego sezonu to chyba tylko Gosick. Minusem jest słaby, według mnie, opening, ale za to ending nadrabia tę stratę wyśmienicie. Sporym smaczkiem jest głos debiutującej sejuu Minami Tsudy podkładającej głos pod kapłankę Phryne. Ma naprawdę wyśmienity głos i chyba drobną wadę wymowy (jakby lekko sepleniła podczas wymawiania S), co nie przeszkadza jej bardzo dobrze odgrywać swojej roli, nuci nam nawet piosenkę w pierwszym epizodzie, co wychodzi jej również całkiem dobrze. Gorąco polecam zapoznanie się z serią praktycznie każdemu, trafiać powinno do każdej grupy wiekowej.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2022 dnia: Styczeń 29, 2011, 07:20:44 am »
Tylko nie wiem co im do głowy strzeliło, by zmieniać design postaci.


Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2023 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:08:16 pm »
Poza Phryne, zmiany nie wyglądają tak źle. Najpewniej to zasługa ograniczonego budżetu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2024 dnia: Styczeń 30, 2011, 10:42:39 am »
Mahou Shoujo Madoka #04 - dla mnie zdecydowanie najlepsza seria sezonu. A im dalej w serię tym jeszcze lepiej.