Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2100 dnia: Marzec 14, 2011, 06:52:54 pm »
A ja pierwszego i jakoś mnie nie kusi.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2101 dnia: Marzec 14, 2011, 06:55:35 pm »
A ja pierwszego i jakoś mnie nie kusi.
Jak nie lubisz moe (denerwują cię itp) to nie oglądaj.


Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2102 dnia: Marzec 15, 2011, 06:45:37 pm »
Nic nie mam przeciwko moe zwyczajnie nie widzę niczego ciekawego w tym.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2103 dnia: Marzec 15, 2011, 06:51:26 pm »
Nic nie mam przeciwko moe zwyczajnie nie widzę niczego ciekawego w tym.
Ciekawe było wszystko od początku do końca, ale widocznie nie lubisz takich przygód i humoru.


Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2104 dnia: Marzec 15, 2011, 08:13:53 pm »
Highschool of the dead
moje oglądanie tego anime:

hahahahahahahhahahah

WAAAAAAT

hahahahahah

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT



 mi się podoba, jest bezsensowne i ma najbeznadziejniejszy, najcudowniejszy w świecie totalnie wyprany z sensu i kontekstu fanservice

i bronie ładne




o, napisałem w złym temacie niechcący, alecotam^^'
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 08:19:27 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2105 dnia: Marzec 15, 2011, 10:16:51 pm »
Nic dodać, nic ująć. Witamy ponownie na Gildii.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2106 dnia: Marzec 16, 2011, 01:19:40 am »
Witamy ponownie na Gildii.
jorosziku onegaiszimasuu ^_____^

Pecośtam Magi Mage Madoka Magic Magician Magica - pierwsze wrażenie tragiczne, potem super, po 2 epkach trochę gorzej, ale całkiem oczywiste jest że RZECZY NIE SĄ TAKIE JAKIE WYDAJĄ SIĘ BYĆ, i sądząc po reakcjach rozkręci się ciekawie, więc jutro kontynuuję!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2107 dnia: Marzec 16, 2011, 01:35:24 am »
mi się podoba, jest bezsensowne i ma najbeznadziejniejszy, najcudowniejszy w świecie totalnie wyprany z sensu i kontekstu fanservice
i bronie ładne
Fajnie, że ci się podoba (bo mi też się spodobało) choć bezsensowne to tylko w części może być. No może dosyć bez sensu jest ten fanserwis i nie chodzi nawet o jego rodzaj, ale że w ogóle dzieją się takie rzeczy podczas końca świata czyli jakby to wszystko było zabawą.

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2108 dnia: Marzec 17, 2011, 06:55:51 pm »
Dobra, 10 epków Madoki zjadłem, megadobre, tylko

spoileerrrrr
Spoiler: pokaż
w 10 epku trochę mi nie pasuje to, że Homura kiedy cofa się w czasie pierwsze 3 razy, Madoka już jest Mahou Shoujo a za 4tym i piątym jeszcze nie jest. Pomyślałem, że po prostu ma możliwość cofania się o tyle, ile chce, ale przecież za każdym razem budzi się w szpitalnym łóżku w dniu powrotu do szkoły. I za każdym razem powinna spotkać tam Madokę, która już dokonała kontraktu, bo przecież ona tylko cofa się w czasie, a nie - cofa w czasie i za każdym razem ląduje w alternatywnej rzeczywistości.

 Also, plot twist z zmienianiem się Soul Gemów w Grief Seedy przewidziałem w momencie, kiedy ta blondyneczka 'odkaziła' swój Gem.

 Also, walka Sayaki najlepsza na świecie - sama Sayaka jako Wiedźma też mega dobra.

Also, kocham tą serię za ścieżkę dźwiękową - rewelacja, takie spokojne, niepokojąco-magiczne motywy. A pomysł, żeby właśnie z takimi spokojnymi kawałkami łączyć sceny walk to totalna rewelacja, przypomniała mi się walka Auski z Serieskami w End of Eva : ))





also


MOANING RESQU
 bo chyba wszyscy oglądają z subkami [gg] i też mieli przyjemność oglądać te reklamy o:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2109 dnia: Marzec 17, 2011, 07:21:08 pm »
Nutbladder też zostawił tę reklamę ;)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2110 dnia: Marzec 17, 2011, 07:26:29 pm »
Czy jest wersja Madoki bez cenzury i bez reklam ?

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2111 dnia: Marzec 17, 2011, 07:38:23 pm »
Dobra, 10 epków Madoki zjadłem, megadobre, tylko

spoileerrrrr
Spoiler: pokaż
w 10 epku trochę mi nie pasuje to, że Homura kiedy cofa się w czasie pierwsze 3 razy, Madoka już jest Mahou Shoujo a za 4tym i piątym jeszcze nie jest. Pomyślałem, że po prostu ma możliwość cofania się o tyle, ile chce, ale przecież za każdym razem budzi się w szpitalnym łóżku w dniu powrotu do szkoły. I za każdym razem powinna spotkać tam Madokę, która już dokonała kontraktu, bo przecież ona tylko cofa się w czasie, a nie - cofa w czasie i za każdym razem ląduje w alternatywnej rzeczywistości.

Spoiler: pokaż
Bo na początku Homura nie wie, że QB wpuszcza ich w wielki kanał, więc spokojnie od momentu pobudki w szpitalu czeka aż pójdzie do szkoły, a w tym czasie Kubuś ma szansę już robić swoje. Później gdy Homura poznała prawdę to pilnuje Madoki nawet pod jej domem, nadziewając pewne futro ołowiem gdy tylko zaistnieje taka potrzeba
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2112 dnia: Marzec 17, 2011, 10:05:16 pm »
Czy jest wersja Madoki bez cenzury i bez reklam ?

Nie, nie potrzeba cenzury w Madoce - nie ma tam krwawych scen, są najwyżej sugestywne.


Riczi -
Spoiler: pokaż
Nie. Piszesz, że kiedy Homura spokojnie od momentu pobudki w szpitalu czeka, aż pójdzie do szkoły a w tym czasie QB dokonuje kontraktu - Homura za każdym razem budzi się już w dniu pójścia do szkoły - przy pierwszych dwóch podejściach jest pokazany kalendarz, dzień oznaczony kwiatkami-powrót do szkoły a wszystkie poprzednie już są odkreślone. Możliwa byłaby tylko opcja, że przy ostatniej próbie i tej aktualnej, ocknęła się w szpitalu już wcześniej, ale dla mnie to wygląda jak najzwyklejsza dziura logiczna
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 10:10:26 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2113 dnia: Marzec 17, 2011, 10:27:10 pm »
Krova,

Spoiler: pokaż
Jak sam zauważyłeś, Homura się budzi w szpitalu. Nie wiem jak ty, ale jeśli zdarzyłoby mi się jednego dnia rano być jeszcze w szpitalu to na pewno jeszcze tego samego bym nie zasuwał do szkoły, najwcześniej jutro (po wypisie).
A dzień oznaczony kwiatkami to oczywiście dzień wyjścia ze szpitala. Ale wyjście ze szpitala nie oznacza automatycznie pójścia do szkoły. BTW, kilka dni później jest jeszcze dzień oznaczony gwiazdką (ale krzaków nie jestem w stanie się odszyfrować)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 10:37:51 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2114 dnia: Marzec 17, 2011, 11:05:00 pm »
Nie, nie potrzeba cenzury w Madoce - nie ma tam krwawych scen, są najwyżej sugestywne.
Ale co z reklamami. Jest wersja bez reklam ?