Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2115 dnia: Marzec 17, 2011, 11:28:15 pm »
Ale reklamy są kultowe. Już nie wyobrażam sobie oglądania Madoki bez Morning Rescue.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2116 dnia: Marzec 18, 2011, 01:43:36 am »
Morning Rescue to już część Madoki taka sama jak pozostałe 24 minuty odcinka.
Dosłownie tak samo jakby wyciąć wszystkie sceny z Kubejem, bez tego to nie to samo anime.


A tak po za tym, w końcu działa mi komp... choć nie wiem na jak długo. Dysk twardy się obraził i nie wiem czy nie będę musiał go sformatować, a nienawidzę wgrywania programów od nowa. :/
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2117 dnia: Marzec 18, 2011, 01:46:49 am »
Norton Ghost się kłania. Myślisz że inaczej moja winda przetrwałaby ponad 3 lata? Zaleca się reinstalować co pół roku, podobno.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2118 dnia: Marzec 18, 2011, 11:55:53 am »
W życiu nie zainstaluję więcej żadnego nortona, miałem kilka, mój znajomy (informatyk) miał jeszcze więcej i z tego co wiem nie tyka ich kijem.
Moja winda... a właściwie dysk ma się dobrze od jakiś 6-7 lat. Winda miała reinstalację na "poprawioną wersję" przez mojego znajomego jakieś 4 lata temu. Wiem że najwyższy czas ją reinstalować, ale jakoś nie chce mi się wgrywać wszystkiego od nowa. Jednak chyba się zmuszę, dokupiłem nowy dysk o pojemności 1TB wiec zostanie jako baza danych, a stary po formacie pójdzie na systemówkę.

Tylko się zebrać w sobie muszę. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2119 dnia: Marzec 18, 2011, 03:17:23 pm »
Ależ mój drogi, nic nie trzeba instalować. :) Zrzutu partycji do obrazu dokonuje się spoza systemu, bootując ze specjalnej płytki. A z nortonów sam używam wyłącznie Commandera pod DOSBoxem, coby wygodnie było odpalać stare gierki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2120 dnia: Marzec 18, 2011, 10:11:11 pm »
To jest totalnie beznadziejne (jak można coś takiego wymyślić).

http://www.magazyn-arigato.com.pl/index.php?p=tekst&id=a4d829b879441f&c=ag483c097237c1b

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2121 dnia: Marzec 18, 2011, 10:21:43 pm »
To jest totalnie beznadziejne (jak można coś takiego wymyślić).

Czyżby znów postawa

?

Sam nie lubię 50k rzeczy w anime, ale już przestałem zwracać na nie (i na dyskusje o nich traktujące) uwagę. Coś mnie nie interesuje - nie oglądam. Dla komfortu własnego i osób postronnych.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2122 dnia: Marzec 19, 2011, 12:01:21 am »
Widzę, że ta manga o dużych cyckach to twoja ulubiona Sir_Ace. Inaczej przecież nie zareagował byś tak agresywnie na złe słowo o niej.

Napisałem to jako ciekawostkę i znowu ty odpisałeś choć niestety poziom twojej odpowiedzi nadal pozostał na niskim poziomie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 12:05:12 am wysłana przez anfan »

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2123 dnia: Marzec 19, 2011, 12:08:57 am »
Pudło. Screena na oczy nie widziałem, i to z przyczyn wymienionych w poprzednim poście. Ale za to ty jesteś moim ulubionym userem :*
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2124 dnia: Marzec 19, 2011, 01:07:13 am »
Widzę, że dla ciebie ironia to pojęcie obce  :-?

Dzięki temu przynajmniej jesteś dobrym źródłem rozrywki.


Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2125 dnia: Marzec 19, 2011, 01:25:09 am »
Hmm, historia w skrócie, laska z dużym biustem, próbuje ocalić świat... przed dużym biustem, a do tego miecze, sex, walki i więcej lasek. Zaskoczenie zerowe, ale... Widać Japończycy są w stanie nadal mnie zaciekawić, wymyślając coś na pozór idiotycznego, ale na tyle idiotycznego bym jutro (właściwie dzisiaj) poszukał i sprawdził, czy jest to tak banalne.

A przed chwilą nadrobiłem 10 odcinek Madoki, kurcze, wiele rzeczy się wyjaśniło, kilka nowych pytań powstało, oj może być ciekawie, shaft znowu się popisał robiąc coś interesującego, byle tylko końcówki nie skopali. Bo z tego czo znalazłem zostały raptem 2 epki i koniec serii.

Krova, richie, pomnieliście jeden szczegół...  :wink:
Rozważania o Madoce i Homurze, uwaga spoilery.
Spoiler: pokaż
To co potrafi Homura, mimo iz wiedziałem od początku iż macha jakimiś granatami, czy petardami, ale to jak zdobywa broń i jakiej jej używa, no po prostu cudo... Ta akcja jak wchodzi do wojskowej zbrojowni, a chwilę później pruje do wiedzmy z Minimi... piękne. Gdyby to pokazali od początku pewnie zachwyciłbym się tą właśnie postacią, a tak za umiejętności u mnie dostaje ex aequo 1 miejsce z Mami.
Co do cofania się w czasie, nic dziwnego iż ma takie doświadczenie skoro kilkanaście razy już walczyła. Ale...

Zastanawia mnie jedno, bo skoro cofa się do dnia wyjścia ze szpitala, i jest w stanie nie dopuścić Madoki aby stała się Puellą, to znaczy iż Madoka i Sayaka musiały zostać "zwerbowane" przez Kjuba w czasie gdy Homura opuszczała szpital.
Jest to nawet powiedziane, kiedy Homura wychodzi po pierwszym dniu szkoły i ratują ją Madoka i Mami. Madoka mówi iż została Puellą tydzień temu, czyli jakiś 2 dni po wyjściu Hamury ze szpitala.
Jak widzimy na kalendarzu miedzy "kwiatkiem" a "gwiazdką" jest 9 dni, czyli Madoka została Puellą po wyjściu Homury ze szpitala. Gwiazdka na 99% oznacza powrót do szkoły bo jest znaczek (>.<) - chyba nie trzeba wyjaśniać co oznacza (a jakby co, cos przymusowego niekoniecznie ochoczo wykonanego - zatwardzenie  :razz: ).
Czyli wychodzi na to iż Homura ma całe 2-3 dni, aby odszukać Kubeja i zapobiec kontraktowi Madoki i Sayaki.

Co mnie jednak zastanawia, Mami i Sakura musiały zostać Puellami dużo wcześniej od Madoki (co zresztą jest powiedziane w pierwszej rozmowie Mami, Madoki i Homury) i one za każdym razem są już "kontraktowe". Oznacza to iż Homura niezależnie ile ma mocy, może się cofnąć tylko do dnia wyjścia ze szpitala. Co tłumaczy, że nie może powstrzymać Mami i Sakury przed kontraktem, nawet jeśli by chciała.

Pytanie, co zrobić by nie dopuścić do spotkania Kubeja, ani innej Puelli z Madoką. Jak wiadomo koto-coś jest na pewien sposób nieśmiertelne, czyli być może trzeba nie tyle nafaszerować go ołowiem i C4, co zamknąć, albo zapieczętować. Ewentualnie rozwalić główna stacje energetyczną, czy do czego oni zbierają tą energię. Ale za to ... ok, za dużo "jeśli", po 11 odcinku się wyjaśni.


A teraz w kimę. :biggrin:

EDIT:
poległem.
http://danbooru.donmai.us/data/e723c36d3d5af62e80eda4b4546d761b.jpg
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 01:30:17 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2126 dnia: Marzec 19, 2011, 12:35:58 pm »
Nius z /a/ - 11epek Madoki będzie miał dwutygodniowe opóźnienie >.> Akurat kiedy zjadłem 10 epków w jeden dzień, daaamn


 Also - dopiero teraz wyczaiłem, że na sam koniec każdego epka jako zapowiedź kolejnego jest art, za każdym razem zrobiony przez innego artystę - te z 9 i 10 są po prostu niesamowicie śliczne o:








also:
Cytuj
Morning rescue is not about choice. Morning rescue is the law. Pay attention to that propaganda. They enter forcefully like a swat team. The do not ask if anyone wants any, but rather just hand them out, knowing that the victims know the rules for defiance. The commanding officer nods approvingly at the obedience of the civilians he oppresses. Nobody stands against morning "rescues" in this distopia. After all, the drug makes you docile and weak willed. Note that in the store, it is all that is sold. If people stop consuming MR, they might get foolish ideas of freedom and individuality. Not that the MR special ops will let that happen.
>:o
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 01:29:03 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2127 dnia: Marzec 19, 2011, 12:50:55 pm »
Zacząłem znowu oglądać Wolverine. Postacie wyglądają średnio (postacie z uniwersum Marvela rysowane w stylu postaci z Vamipire Hunter D to nie siekawe połączenie) , fabuła taka sobie (Wolverine próbuje zapobiec ślubowi swojej eks dziewczyny z szefem mafii) i walki też przeciętnie wyglądają. Jedyny powód dla którego dalej to oglądam to sentyment do komiksu.
Po openingu jednego z odcinków pojawił się trailer, że ma powstać anime o reszczie X-menów.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2128 dnia: Marzec 20, 2011, 07:43:24 pm »
Wie ktoś może czy w Toaru Majutsu no Index II jest jakaś cenzura ? Warto czekać na BD ?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2129 dnia: Marzec 20, 2011, 07:59:05 pm »
Cenzury nie stwierdzono. Ale za to niektóre ujęcia wyglądają koszmarnie, na robione w wielkim pośpiechu i kto wie czy w wersji BD ich nie poprawią.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything