Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2130 dnia: Marzec 20, 2011, 08:13:03 pm »
A możesz dać jaki przykład kadru wyglądającego aż tak źle ?

Ostatnio oglądałem Railgun w wersji BD i graficznie wyglądało świetnie.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2131 dnia: Marzec 20, 2011, 08:33:20 pm »
Szukałem i znalazłem coś takiego. Zatem jak widzisz, czasem i mój nos mnie zawodzi. Ale zwalę to na karb faktu, że nie oglądam tej serii zbyt porządnie - sporo przewijam albo jadę na fast forwardzie, więc nie dziwota że mogłem przeoczyć to i owo.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2132 dnia: Marzec 20, 2011, 08:44:13 pm »
Prawdę mówiąc to jest porównanie między telewizjami, a nie BD i TV więc skoro istnieje jakakolwiek wersja TV bez cenzury to nie ma problemu.

A co do ostatniego zdjęcia to ono jest z Railgun.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2133 dnia: Marzec 31, 2011, 09:25:53 pm »
Boże przenajświętszy, przejrzałem właśnie to co ma wyjść w kwietniu z nowych serii i po wstępnej selekcji i odrzuceniu tego czego na pewno nie zamierzam oglądać pozostało mi 35 serii  :shock: Pozostaje modlić się o jak najwięcej sucharów które porzucę po pierwszym epizodzie. W innym wypadku będę musiał pożegnać się z życiem towarzyskim  :cry: .

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2134 dnia: Kwiecień 01, 2011, 02:26:59 am »
Witaj w klubie, mój przyjacielu. Na pocieszenie dodam, że na dysku leży mi 27 zaległych epów z bieżącego sezonu, że nie wspomnę o innych rzeczach. A akurat rozgrzebałem emulator nowej konsoli, no i czasami trzeba też chodzić do pracy...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2135 dnia: Kwiecień 01, 2011, 07:39:18 am »
A ja z sezonu na sezon mam mniej do oglądania i jak patrzę na ten nadchodzący to chyba daruję go sobie i zajmę się czymś sensowniejszym.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2136 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:24:19 am »
Idź w ślady Wyspy :)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2137 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:31:37 am »
Chwilami mam wrażenie, że jedyne anime dla większości to te co dopiero wychodzą (lub mają wyjść). Czyżby większość starszych już obejrzeli ?
Ja prawdę mówiąc co pewien czas oglądam starsze produkcje bo często można znaleźć coś świetnego.


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2138 dnia: Kwiecień 01, 2011, 01:57:36 pm »
13 odcinek Ore no Imouto - najlepszy odcinek z tej serii jaki wyszedł. Jest to kontynuacja odcika True ending
Spoiler: pokaż
 Kirino wyjeżdża za granicę ćwiczyć lekkoatletykę nie mówiąc nikomu a Kuroneko zaczyna chodzić do szkoły Kiouske.
. Ogólnie cała akcja toczy się wokół pierwszych dni Kuroneko w szkole do której chodzi Kiouske. Pomaga jej znaleźć znajomych w nowym środowisku i wstąpić do klubu. Trafiają do klubu zajmującego się tworzeniem gier komputerowych. Co ciekawe nie wszyscy w tym klubie są do końca normalni...

W sieci pojawił się Berserk Movie. Widział ktoś już?

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2139 dnia: Kwiecień 04, 2011, 11:43:40 am »
Wyszedł pierwszy odcinek Nana to Kaoru. I niestety, tak jak przewidywałem, zupełnie nie potrafili oddać klimatu mangi.
Wynika to głównie z wywalenia praktycznie całego wątku fabularnego i zostawienia samych scenek. Nie poznajemy ani postaci, ani tego jak to się wszystko zaczęło. Z Nany i Kaoru zrobili zwykłych napaleńców. Nie znając ich historii ani relacji między nimi widzimy po prostu dwie kukły chodzące po ekranie.
Jedyną zaletą jest dosyć ładna animacja, choć nie zawsze.
Ogólnie anime jest kiepskie a porównując do mangi można powiedzieć, że jest wręcz beznadziejne. Nikomu nie polecam.
W przeciwieństwie do magi.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2140 dnia: Kwiecień 04, 2011, 01:41:00 pm »
Dog Days - w innym świecie zamieszkałym przez psy i koty (które wyglądają jak ludzie z psimi i kocimi ogonami i uszami) trwa wojna między tymi rasami. Koty wygrywają więc księżniczka psów postanawia przywołać bohatera z innego świata. Los sprawia. że bohaterem tym jest zwykły gimnazjalista, który pasjonuje się akrobatyką. Sama wojna pokazana w anime to niezła lipa. Aby wygrać bitwę należy wedrzeć się do fortu przeciwnika, pokonać tor przeszkód (oczywiście pod bacznym okiem komentatorów) i w końcu walczyć z wrogiem. Do tergo jeśli ktoś zostaje zraniony to zamienia się we włochatą kulkę. Spodziewałem się coś na miarę Zero No Tsukaima, a zapowiada się słaba cukierkowa haremówka...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2141 dnia: Kwiecień 04, 2011, 04:32:24 pm »
Dzięki, Hollow, zaoszczędziłeś mi pół godziny życia lecząc z zamiaru dawania temu szans : )

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2142 dnia: Kwiecień 04, 2011, 04:58:36 pm »
Mnie ten pierwszy odcinek Dog Days bardzo przypominał Utawarerumono. Psie uszka i ogonki obrzydliwie przekjutne... co za tym idzie nie czuję się wyleczony z chęci przynajmniej przewijania tego dalej.  Plus tak jak wspominałem na AC: seiyuu fapfest nr. 2 w tym sezonie.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2143 dnia: Kwiecień 04, 2011, 08:31:06 pm »
Też o tym anime myślałem, ale skoro tak to wygląda, to chyba spasuje.... kurczę lista nowych anime spada mi w drastycznym tempie, czyżby obecnie tylko takie buble robili.
No na szczęście mam masę starszych animców.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2144 dnia: Kwiecień 04, 2011, 08:34:08 pm »
Na pocieszenie (dla niektórych) jest już drugi odcinek Hen Zemi.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything