trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2190 dnia: Kwiecień 18, 2011, 02:51:24 pm »
Czy w Astarotte no Omocha! jest jakaś cenzura?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2191 dnia: Kwiecień 18, 2011, 03:06:04 pm »
Może coś tam było, ale przemknęło prawie niezauważone. W tym i tak jest mało perv wstawek, więc i nie ma co za bardzo cenzurować.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2192 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:41:59 am »
Oglądnąłem wreszcie pierwszy epek Hidan no Aria i jestem kupiony. Podobieństw do Shany (poza kolorem oczu Arii) nie zauważyłem. Główny bohater jest fajny - niezły patent na reakcję na stres : ) Ciut zawiodłem się na kresce - nie żeby była zła, po prostu liczyłem na coś lepszego.

Deadman Wonderland - adaptacja pierwsza klasa. Świetna kreska i wszystkie zalety mangi. Prawie (cenzura obecna, ale nie rzucająca się w oczy) tak brutalne jak manga. Mam tylko nadzieję, że zmienią trochę charakter głównemu bohaterowi, bo potem zbyt shunenowaty się robi i przy lekturze mangi miałem szczerą ochotę go ubić.

X-Men - yay! Dark Phoenix na dzień dobry : D Kreska fajna, reżyseria też fajna - zobaczymy co im wyjdzie. Trochę brakuje Gambita i nowszych postaci, ale tylko trochę.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2193 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:53:47 am »
Podobieństw do Shany (poza kolorem oczu Arii) nie zauważyłem.
Głos.
Spoiler: pokaż
I to co nosi na plecach.
:biggrin: A tak bardziej poważnie, też zapowiada się seria akcji, bohaterka to też tsundere. To tak w sumie najważniejsze cechy które rzuciły mi się w oczy jako podobieństwa.

Edit: Hen Zemi TV jest definitywnie dla ludzi o mocnych nerwach i żołądkach. A tak w ogóle to masakra, co ci goście brali żeby wpadać na takie pomysły? Jakbym to komuś pokazał w robocie, to nikt by mi już więcej ręki nie podał, przechodziliby na drugą stronę ulicy na mój widok. Ale seria zapowiada się bardzo dobrze, czuję że będzie można nieco poszerzyć swoje fetyszystyczne horyzonty.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 05:33:05 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2194 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:48:21 am »
No i narobiliście mi smaka i tak jak sobie postanowiłem że sobie odpuszcze w tym sezonie nowe anime i nadrobię pare zaległości które mam wśród innych tytułów to oczywiście nie...
Zacząłem oglądać Hanasaku Iroha, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai, Nichijou. 2 pierwsze zapowiadają się na ciekawe slices of life a ten gatunek bardzo lubię, a w 3 tytule po prostu zakochałem się od pierwszego odcinka... absurdalny humor, z pozoru prosta acz diabelnie dopracowana kreska i animacja po prostu mnie oczarowały :smile: .

Nieco słabiej na tle tych tytułów wypada Hidan no Aria, oczywiście Tsundere i gnaty jak najbardziej trafiają w moje gusta ale sam pomysł na szkołę gdzie uczniowie chodzą z bronią i ścigają przestępców w tym konkretnie świecie przedstawionym raczej słabo się sprawdza podobnie zresztą ta reakcja na stress
Spoiler: pokaż
czy raczej cycki
IMHO dość oklepany motyw, ale cóż poczekamy zobaczymy.

No i oczywiście kontynuuje The World God Only Knows jak i Hen Zemi.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2195 dnia: Kwiecień 20, 2011, 07:34:04 pm »
A ja wyjątkowo jak na mnie oglądam na bieżąco dużo nowości z tego sezonu. Oprócz wspomnianych X-Menów jest jeszcze dosyć ciekawy Tiger & Bunny, który ładnie wygląda i jest dosyć oryginalny. Astarotte no Omocha! które w pierwszym odcinku udowodniło, że można robić sceny w łaźni ani ich nie cenzurując ani nie wstawiając irytujących zasłaniaczy, czy mgiełek. I Sengoku Otome: Momoiro Paradox, które szczerze to nie wiem dlaczego oglądam.
No i oczywistym jest jeszcze Hen Zemi, którego nawet nie trzeba komentować.
A zamierzam jeszcze spróbować Deadman Wonderland.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2196 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:31:18 pm »
Kapciowaty chłopak, infantylna i słaba na umyśle dziewczyna, do tego demoniczny szef zakładu penitencjarnego, który skazanych traktuje jak zabawki. Samo więzienie też z kosmosu (zdarzyło mi się w takim 'ośrodku' pracować). Po pierwszym odcinku Deadmana można pomyśleć, że Rambo miał oryginalniejszych bohaterów i w ogóle większy realizm.

Ja wiem, że to tylko animu, ale... stężenie debilizmu mnie przytłacza. Wysiadam.
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2197 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:05:56 pm »
Ja wiem, że to tylko animu, ale... stężenie debilizmu mnie przytłacza. Wysiadam.
Pierwszy odcinek to jeden wielki shit. "Intryga" ze skazaniem gościa tak debilna że aż zęby bolą. Przez pierwsze dwie minuty myślałem, że rzygnę.
Ale z perspektywą na coś lepszego. Jeśli główny bohater przestanie tak użalać się nad sobą. Poza tym pani komendant to zajefajna babka.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2198 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:09:52 pm »
Deadman jak widzę ma oceny 8.56/10 więc nie wiem czy piszecie typowe subiektywne bzdury czy te oceny nie mają sensu.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7902

Zresztą już dużą zaletą anime jest jego przeznaczenie wiekowe czyli absolutnie nie dla dzieci.

Wreszcie coś poważnego, a nie dziecinnego.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2199 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:20:59 pm »
Ale z perspektywą na coś lepszego. Jeśli główny bohater przestanie tak użalać się nad sobą. Poza tym pani komendant to zajefajna babka.

Wiedziałem, że Ci się babka spodoba : D A nadzieje na zmianę charakteru głównego frajera porzuć - będzie jeszcze gorzej, a i fabuła (jeżeli będzie zgodnie z mangą) to pojedzie po shounenowatej bandzie (przyjaźń, wybaczanie itp.)

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2200 dnia: Kwiecień 21, 2011, 02:19:31 pm »
Lubię tego rodzaju postacie. I dlatego zawiodłem się trzecim odcinkiem X-Men. Jeśli panna Frost nie ściemniała i naprawdę będzie taka jak w tym odcinku to będzie kiepsko. Oddajcie mi moją egocentryczną manipulatorkę z komiksu. A to, że działała potem razem z X-Men nie zmieniło jej charakteru, dalej była wredną suką.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 03:05:40 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2201 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:04:21 pm »
Taa, mange czytałem też głównie dla pani komendant, niestety im dalej w las i im bardziej musiałem oglądać głównego bohatera, wraz z resztą, stwierdziłem, że mam inne tytuły godniejsze. Za anime nawet nie mam ochoty sie brać. Zwłaszcza po wypowiedziach iż nie jest lepiej niż w mandze.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2202 dnia: Kwiecień 21, 2011, 08:22:03 pm »
Jedno trzeba autorom przyznać - jeśli chcieli zaszokować widza, to im się po tym pierwszym odcinku udało. Szkoda tylko że własną głupotą.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2203 dnia: Kwiecień 22, 2011, 01:56:56 pm »
Madoka się skończyła i nikt nic nie napisze?

TO MIAŁO BYĆ ANIME O MAGICZNYCH DZIEWCZYNKACH
Spoiler: pokaż
A NIE O NARODZINACH NOWEGO BOGA




niesamowita seria, serio




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 01:59:59 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2204 dnia: Kwiecień 22, 2011, 02:07:54 pm »
Jak net dopisze to dziś wieczorem obejrzę
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything