Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2250 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:58:14 pm »
Po co w ogóle coś takiego wychodzi.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=8362

     
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 12:44:35 am wysłana przez anfan »

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2251 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:05:10 pm »
Trzeci epizod soft tenis i krew mnie zalewa, japońscy cenzorzy sobie jawne jaja z ludzi robią, nie dość że co chwila zasłaniają co się tylko da, to w środku zostawiają "dziurę" trwającą ponad 60sec z informacją o tym, że scena została wycięta z powodu nadmiernego erotyzmu... Autentycznie oglądając obecnie wersje TV poniektórych serii nie da się ich nawet całkowicie zrozumieć...

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2252 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:20:12 pm »
Popieram, pierwsze dwa odcinki Soft Tennis były nawet sympatyczne, ale tego trzeciego kompletnie oglądać się nie da :/
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2253 dnia: Kwiecień 27, 2011, 03:32:49 am »
Warto jeszcze wspomnieć o tych reklamach w wersji TV Madoki. Oglądam sobie fajne, klimatyczne scenki w anime, a tu mi nagle (bez żadnego ostrzeżenia) wyskakuje gęba jakiegoś wstrętnego japońca.
Jak cię anfi lubię (autentycznie), tak ci powiem że bluźnisz. Tyle memów co te reklamy zainspirowały... Czasem trochę za daleko się zapędzasz w tym swoim poszukiwaniu "czysto animowej" rozrywki. Polecam odrobinę dystansu, tanio sprzedają wszędzie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2254 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:01:46 am »
Praktycznie wszystkie anime co oglądałem (i to serie TV) nie miały reklam. Nie wiem jak komuś mogą się podobać reklamy (jakiekolwiek) w anime.

Ale tu chodzi głównie o nastrój. Zauważ Tenchi, że ty oglądasz anime na bieżąco, a ja całe serie naraz (w 1-3 dni). Oglądając taką Madokę w jeden dzień wiesz jaki się tworzy niesamowity klimat ? W tym przypadku bardzo smutny lecz zarazem wciągający. Wszystkie odcinki to jedna całość w dodatku.

Dlatego taka reklama irytuje o wiele bardziej. W ogóle żałuję, że nie czekałem na Blu-Ray.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2255 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:22:25 am »
Reklama, klimat, bla bla bla. Wiesz co to są memy? Trochę zbyt serio podchodzisz do oglądnia anime. To tylko głupie kreskówki. Odrobina dystansu (choćby do Morning Rescue), a potem wizyta na http://danbooru.donmai.us/ dobrze ci zrobi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 05:34:36 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2256 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:24:45 am »
No i Madoka miała jeszcze jeden genialny patent - końcowe arty robione przez różnych ludzi.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2257 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:35:10 am »
Nihil novi, Wilku. Pooglądaj czasem trochę fanserwisówek. Zresztą nie tylko.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2258 dnia: Kwiecień 27, 2011, 05:49:07 am »
"Zresztą nie tylko" oglądam, ale artów nie widuję:) Na nowe haremówki mnie nie skusisz, a w starych tego nie było.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2259 dnia: Kwiecień 27, 2011, 06:03:36 am »
Może i faktycznie są tylko w haremach. Tyle tego człowiek młóci tygodniowo, że można się pogubić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2260 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:17:15 am »
No i Madoka miała jeszcze jeden genialny patent - końcowe arty robione przez różnych ludzi.
Jeden z tych artów wkleiłem na forum (co ciekawego oglądacie). Jednak tylko 2-3 arty z końca anime były ładne,

Trochę zbyt serio podchodzisz do oglądnia anime. To tylko głupie kreskówki. Odrobina dystansu (choćby do Morning Rescue), a potem wizyta na http://danbooru.donmai.us/ dobrze ci zrobi.
Tenchi ty chyba kiedyś taki nie byłeś. Widzę, że już przesyt anime ci szkodzi. Moja dobra rada daj sobie spokój z anime. Wolisz jakieś syfiaste wstawki w anime to twoja sprawa (jednak nie powinno być żadnych wstawek w środku filmu), ale nie namawiaj innych bo ja jednak nie jestem na takim etapie żeby shitowate reklamy (z odpychającymi japońcami) mi się podobały. Prawdę mówiąc nie lubię żadnych reklam (no chyba, że reklamy fajnych anime).

I jeszcze powiem, że piosenki do anime w 90 procentach są piękne, ale te same piosenki w formie prawdziwego teledysku są zazwyczaj nieudolne (oczywiście teledysk), a nawet odpychające.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 11:41:04 am wysłana przez anfan »

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2261 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:25:11 pm »
To ja tylko dopiszę, że arty pojawiają się w większości produkcji SHAFT-a ;)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2262 dnia: Kwiecień 27, 2011, 02:55:42 pm »
Teraz się okazało, że miałem rację porównując Madokę do Bokurano. Nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale w 9 odcinku jest bezpośrednie nawiązanie do Bokurano. Zauważcie, że jak Kyuubee w 9 odcinku wyjaśnia wszystko Madoce to porozstawiane są krzesła z Bokurano.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2263 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:28:37 pm »
Tenchi ty chyba kiedyś taki nie byłeś.
Na szczęście dorosłem i wyrobiłem sobie zdrowy dystans do sprawy.

Cytuj
idzę, że już przesyt anime ci szkodzi. Moja dobra rada daj sobie spokój z anime. Wolisz jakieś syfiaste wstawki w anime to twoja sprawa (jednak nie powinno być żadnych wstawek w środku filmu), ale nie namawiaj innych bo ja jednak nie jestem na takim etapie żeby shitowate reklamy (z odpychającymi japońcami) mi się podobały. Prawdę mówiąc nie lubię żadnych reklam (no chyba, że reklamy fajnych anime).

I jeszcze powiem, że piosenki do anime w 90 procentach są piękne, ale te same piosenki w formie prawdziwego teledysku są zazwyczaj nieudolne (oczywiście teledysk), a nawet odpychające.
A z ciebie wychodzi zaślepiony fanatyk i tyle. Taki sam jakim ja kiedyś byłem. EoT, zanim się przerodzi we flejma.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2264 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:37:49 pm »
Na szczęście dorosłem i wyrobiłem sobie zdrowy dystans do sprawy.
A z ciebie wychodzi zaślepiony fanatyk i tyle. Taki sam jakim ja kiedyś byłem.
Dorosły bo kpi sobie ze wszystkich anime ? Fanatyk bo nie lubi reklam ? Traktowanie anime na poważnie (chociażby w sensie oceny jakości) to cecha bardzo wielu fanów anime więc to nic wyjątkowego.

Zresztą nie ma zbytnio o czym pisać.

 

anything