Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2280 dnia: Maj 02, 2011, 09:13:24 pm »
No to już zaznaczam w terminarzu datę seansu :D
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2281 dnia: Maj 02, 2011, 10:01:49 pm »
Denpa Onna to Seishun Otoko Opening Full

Ojej, co to jest, jakiś najwspanialszy opening na świecie O_O
Jakie to fajniutkie. Jak można nie dostrzec słodkości w tym głosiku. Przecież o to chodzi.

A powiem, że ending jest przeciwieństwem OP bo taki bardzo spokojny.
SHAFT robi trolla. Kuknij pierwszy, a sam się przekonasz i ci wystarczy w zupełności.
Co to znaczy, że robi trolla ? Czyli, że anime jest inne niż się wydaje ?

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2282 dnia: Maj 02, 2011, 10:19:20 pm »
Dokładnie. Pewnie będzie jak w Madoce. Z promo wiadomo, że dziewczynka twierdzi, jakoby była kosmitką. Pewnie tak jest naprawdę, potem przylecą jej ziomkowie i zaczną odgryzać dziewczynkom głowy albo stanie się coś jeszcze dziwniejszego. Jak to u SHAFT-a bywa. No i na pewno będzie cenzura + możliwe eksperymenty graficzne.
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2283 dnia: Maj 02, 2011, 10:27:30 pm »
Cóż od razu w Denpa widać że coś się skroi. Ale na odgryzanie głów bym nie liczył ;)

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2284 dnia: Maj 02, 2011, 10:29:53 pm »
Cóż od razu w Denpa widać że coś się skroi. Ale na odgryzanie głów bym nie liczył ;)
Miało być za to w Madoce odgryzanie głów, a nawet tego nie pokazali :(
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 10:34:18 pm wysłana przez anfan »

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2285 dnia: Maj 02, 2011, 10:49:42 pm »
Jakie to fajniutkie. Jak można nie dostrzec słodkości w tym głosiku. Przecież o to chodzi.

Nigdy się nie spodziewałem, że ten dzień nadejdzie! Piąteczka! I te powracające z niesamowitą mocą chórki, ta potężna perkusja na początku! Wyśmienite!

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2286 dnia: Maj 05, 2011, 09:08:42 am »
Astarotte no Omocha! jest świetne. Ładniutkie, słodziutkie, milutkie. Z obecnych nowości, które oglądam ten tytuł podoba mi się najbardziej. Człowiek myślał, że już wyrósł z tego typu landrynkowych produkcji ale to mi się tak świetnie ogląda, że nie mogę się doczekać na następne odcinki. 

Po 3 odcinku Seikon no Qwaser II stwierdzam iż mimo że jest równie głupi pod względem fabuły jak i tak samo obleśny jak pierwszy sezon to ogląda go się o wiele lepiej. Jest ładniejszy a postacie już tak nie wkurzają.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2287 dnia: Maj 05, 2011, 10:40:11 am »
Astarotte no Omocha! jest świetne (..)

Żeś mnie zaskoczył - nie pozostaje mi nic innego jak dać temu szansę : )

Ja sobie oglądam Hidan no Aria - totalnie nic nadzwyczajnego, a bardzo fajnie mi się ogląda. Jakoś mi dwójka głównych bohaterów podpasowała.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2288 dnia: Maj 05, 2011, 12:06:49 pm »
Po 3 odcinku Seikon no Qwaser II stwierdzam iż mimo że jest równie głupi pod względem fabuły jak i tak samo obleśny jak pierwszy sezon to ogląda go się o wiele lepiej. Jest ładniejszy a postacie już tak nie wkurzają.
Nie było trzeba oglądać I sezonu w byle jakiej wersji :)
I tak II dopiero obejrzę na BD i wtedy obiektywnie ocenię czy jest lepszy fabularnie (i fanserwisowo) :)

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2289 dnia: Maj 05, 2011, 12:11:29 pm »
Drugi sezon również oglądam w bylejakiej wersji (ważne, że uncensored) więc i tak mam obiektywne porównanie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2290 dnia: Maj 05, 2011, 12:14:14 pm »
Drugi sezon również oglądam w bylejakiej wersji (ważne, że uncensored) więc i tak mam obiektywne porównanie.
Aha czyli obiektywne porównanie byle jakiej wersji do byle jakiej wersji. No jak chcesz. W Seikon strona wizualna jest istotna więc niska jakość bardzo psuje to anime.


Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2291 dnia: Maj 05, 2011, 12:45:36 pm »
Niestety jakość nie była aż tak zła żeby nie zobaczyć totalnego debilizmu jaki przedstawiał sobą pierwszy sezon a jego końcówka w szczególności.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2292 dnia: Maj 05, 2011, 12:50:13 pm »
W tym anime było mnóstwo genialnych i bardzo mocnych fetyszy. Jak tego nie lubisz to nie oglądaj (chociażby fajne te od rtęci były).
Niestety jakość nie była aż tak zła żeby nie zobaczyć totalnego debilizmu jaki przedstawiał sobą pierwszy sezon a jego końcówka w szczególności.
W I sezonie jedynie niektóre elementy były gorsze (pomysł z ogromną ilością somy nie podobał mi się). Drugi na pewno nie będzie lepszy. Mam nadzieję tylko, że nie będzie gorszy.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 12:56:05 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2293 dnia: Maj 05, 2011, 01:11:02 pm »
W tym anime było mnóstwo genialnych i bardzo mocnych fetyszy.
A myślałeś, że dlaczego ja ten serial wogóle oglądam, bo chyba nie dla fabuły.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 01:17:09 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2294 dnia: Maj 05, 2011, 01:23:58 pm »
Abstrahując od Qwaser'a którego nei widziałem Steins; Gate zapowiada się całkiem ciekawie. posiada jeden z moich ulubionyc motywów literatury SF a mianowicie
Spoiler: pokaż
manipulacje w czasie, wzięte trochę bardziej na poważnie. Do tego bohaterowi udaje się przenieść w czasie w swoisty "garażowym" eksperymencie
, co przypomina mi trochę brytyjski film SF "Primer". Jednakże o ile tam bohaterowie byli całkiem zrównoważeni to tutaj zupełnie over the top "madu scientisto" robi niezłe zamieszanie, o reszcie nie pomnąc (Tuuturu Mayuri-chan :biggrin: )
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 02:17:07 pm wysłana przez wyspa »