Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2340 dnia: Lipiec 05, 2011, 04:54:45 pm »
Blade - uuuuu, nie warto : (

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2341 dnia: Lipiec 05, 2011, 05:08:30 pm »
A kiedy było warto.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2342 dnia: Lipiec 05, 2011, 05:25:49 pm »
Jeszcze nie nigdy, ale zawsze może być ten pierwszy raz : )

Offline Quithe

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2343 dnia: Lipiec 05, 2011, 05:37:30 pm »
Przesada, X-Meni są całkiem przyzwoici :P Blade'a właśnie oglądałem, tak se, mam przeczucie, że będzie jak z Wolvim... No nic, i tak będę musiał przemęczyć wszystkie epy, bo tłumaczę i tę marvelówkę.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2344 dnia: Lipiec 05, 2011, 07:08:47 pm »
Dla X-Menów miałem olbrzymią dozę wyrozumiałości. Strasznie chciałem zobaczyć anime na ich podstawie które było by chociaż w miarę dobre. I gdy pierwszym odcinkiem się zachwycałem to niestety po ósmym już nie byłem w stanie tej serii dalej oglądać. Może jest strawna dla kogoś kto nie zna komiksowego oryginału ale dla mnie (a naprawdę nie jestem adaptacyjnym ortodoksem) jest już nie do oglądania.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 01:50:43 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2345 dnia: Lipiec 06, 2011, 06:44:24 pm »
Ogląda ktoś to ? Wyróżnia się pozytywnie czy raczej przeciętne ?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=8371

[ロウきゅーぶ!] Ro-Kyu-Bu! PV

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2346 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:04:14 pm »
Jak na razie totalny średniaczek, o którym naprawdę nie da się napisać więcej niż to, że jest totalnie przeciętny.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2347 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:15:48 pm »
Jak na razie totalny średniaczek, o którym naprawdę nie da się napisać więcej niż to, że jest totalnie przeciętny.
Zwróciłem na to uwagę bo ładna piosenka i pomysł dosyć oryginalny (nie znam innego takiego anime). Ciekawe czy będzie fanserwis.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2348 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:32:01 pm »
Na razie wiele go nie było, ale... był.

Z przerażeniem stwierdzam, że Blejd nawet do mnie trafia. Zobaczymy jak to będzie dalej, ale pierwszy odcinek nie zapowiada żeby fabuły było więcej niż to konieczne do usprawiedliwienia kolejnych scen z krojeniem wampirów. I dobrze, tak trzymać. Może niepotrzebnie wcisnęli na koniec tę dramę. No ale
Spoiler: pokaż
panienka załatwiająca wampiry srebrnymi obcasami
to definitywnie coś, co tenchilliusy lubią najbardziej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 09:49:16 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2349 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:04:54 am »
Też bym to lubił, gdyby nie było tak partacko wykonane. Walki są tak drętwe i schematyczne że aż żal, khem, ściska.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2350 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:36:15 pm »
Pierwszy Usagi Drop. Imo szykuje się następca Honey&Clover.
Na przemian kjutne, dołujące i wesołe. Widać, że to nie będzie wesoła komedyjka (a przynajmniej nie tylko).
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2351 dnia: Lipiec 08, 2011, 01:41:06 am »
Damn, uprzedziłeś mnie. Chciałem być pierwszym który coś o tym napisze. Zaraz zasiadam do oglądania.

Edit: Bieżący sezon jak na razie zapowiada się strasznie. Na około 20 sprawdzonych tytułów wyszedł mi tylko jeden pewny drop. Masakra, mam nadzieję że po jeszcze około 2 odcinkach uda się rzucić coś jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 06:12:37 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2352 dnia: Lipiec 10, 2011, 06:42:22 pm »
Co tu jeszcze z nowości poza wcześniej oglądniętymi:

Blood Clamp - takie se, jak na standardy obecnego anime zjadliwe, ale jedyne co wyróżnia z tłumu to sporo krwi. Design Clampu całkiem ładny choć zaczyna mnie irytować, że w każdą produkcję, w której maczają palce, wtykają te same postacie. Raczej nie będę kontynuował przygody z tym tytułem, ale przyznam, że ta wersja Sayi przypadła mi do gustu.

No.6 - i również takie se. Jak gdzieś wspominałem nie trawię takich historii w japońskim wydaniu, dla mnie zawsze brzmią infantylnie i naciąganie. Do tego w pierwszym epku nie było czegokolwiek, co by mnie zainteresowało.

Mayo Chiki! - jak kiedyś nakręcą komedię, która nie będzie wtórna, to pewnie umrę ze zdziwienia. Szczęściem Mayo Chiki! nie stanowi dla mnie zagrożenia. Każdy, najmniejszy nawet motyw lub gag z tego anime gdzieś już widziałem. W każdym razie wszytko w miarę zgrabnie wymieszane tak więc oglądnąć się da, tylko po co.

Morita-san wa Mukuchi - ... cokolwiek, bo to takie krótkie i tak wykonane, że nie wiem co o tym myśleć. Na pewno nie oglądnę kolejnego odcinka.

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou - jak przy mandze wytrwałem całkiem długo przed dropem, to anime jest dla mnie niestrawne. Przy typowych shounenach umieram z nudów.

R-15 - nie dla mnie, a perfidna cenzura dodatkowo przeszkadzała.

Itsuka Tenma no Kuro Usagi - właśnie sobie przypomniałem, że czytałem jakieś epki mangi. Ekranizacja całkiem fajnie wyszła - kreska, a przede wszystkim kolorystyka, bardzo mi się spodobała, na tyle, by zachęcić do dalszego oglądania pomimo tego, że fabuła raczej nie zachwyca.

Kamisama no Memochou - a nawet fajnie się oglądało. W miarę poważne, ładnie zrealizowane, całkiem fajne postacie. Damy szanse.

Ikoku Meiro no Croisée - podchodziłem do tego jak do jeża. Wiedziałem, że dobre, ale wydawało mi się, że totalnie nie mam ochoty na takie historie. Zacząłem oglądać z nastawieniem, że poprzewijam ten pierwszy epek, zobaczę z czym mam do czynienia i odłożę na później. Akurat. Naprawdę mnie wciągnęło i teraz czekam na kolejne epki : )

i na koniec Usagi Drop - co tu dużo mówić: kapitalne. Wzbudzające uśmiech, łapiące za serce, po prostu cudowne : )


Podsumowując - nie taki zły ten sezon jak się na pierwszy rzut oka zapowiadał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 06:48:44 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2353 dnia: Lipiec 10, 2011, 06:49:57 pm »
Blood Clamp - takie se, jak na standardy obecnego anime zjadliwe, ale jedyne co wyróżnia z tłumu to sporo krwi. Design Clampu całkiem ładny choć zaczyna mnie irytować, że w każdą produkcję, w której maczają palce, wtykają te same postacie. Raczej nie będę kontynuował przygody z tym tytułem, ale przyznam, że ta wersja Sayi przypadła mi do gustu.
Tylko obawiam się, że to będzie jeszcze gorsze od Blood+, którego wady wypisałem w temacie "Co ciekawego oglądacie? 2.0".

Dlaczego główna bohaterka jest okularnicą ? Nie lubię takich dziewczyn w anime bo to psuje ich wygląd.

Ta Saya z Blood-C będzie miała siostrę jak ta w Blood+ czy nie ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2354 dnia: Lipiec 10, 2011, 06:53:59 pm »
Dlaczego ma okulary? Pewnie dlatego, że lubię dziewczyny w okularach.

 

anything