trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2400 dnia: Lipiec 11, 2011, 04:20:09 pm »
Stary, ale o co ci właściwie chodzi?
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Chodzi mi o to, że chcę poruszyć bardzo ciekawy temat, a mianowicie porównanie tych 3 anime z rodzaju Blood. Ja napisałem swoją opinię i liczę na to, że każdy inny również tak zrobi (oczywiście ten kto oglądał).
Masz taki sam wpływ na wygląd postaci jak na wypiętrzanie się Apeninów,
A jakie to ma znaczenie, że nie mam wpływu. Jak coś mi się nie podoba lub podoba to po prostu o tym piszę.
a uporczywym powtarzaniem nieumotywowanych ("Bo mnie się nie podoba" to póki co najmocniejszy argument) tez nikogo do swojego zdania nie nakłonisz.
A jaki ma być argument odnośnie wyglądu i charakteru ? Nic więcej nie da się na ten temat napisać. Ta postać ma po prostu cechy typowe pod fanów (otaku japońskich). Dla mnie akurat się nie podobają.

Zresztą ja nikogo nie przekonuję, a jedynie zachęcam do dyskusji na ten temat.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 05:25:33 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2401 dnia: Lipiec 11, 2011, 08:49:03 pm »
To trzeba znaleźć temat. Na razie wygrzebałem tylko ten. W miarę pasuje. Można wrzucać ulubione okularnice z linkami czy też obrazkami.
Zabiorę się za to jutro na porządnie.

Można się było tego spodziewać. Mam tylko nadzieję, że tak jak i w SnQ pojawi się niedługo wersja zdatna do oglądania.
http://www.sankakucomplex.com/2011/07/12/manyuu-hikenchou-massacred-by-censors/
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2402 dnia: Lipiec 11, 2011, 09:11:11 pm »
Doskonała wiadomość - nie ma nawet sensu tego na razie ściągać, skoro główny sens został wycięty. Jeden tytuł mniej, zawsze coś.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama


Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2404 dnia: Lipiec 11, 2011, 10:17:09 pm »
Nawet nie mam siły porządnie zareagować na tak debilne pytanie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2405 dnia: Lipiec 11, 2011, 10:43:36 pm »
Nawet nie mam siły porządnie zareagować na tak debilne pytanie.
Czyli ty uwielbiasz ogromne cycki i zdenerwowało ciebie, że ja takich nie lubię ?

No, ale to cały ty Ganossa. Zresztą takie pytanie można uznać za retoryczne, ale ty Ganossa oczywiście nie byłeś w stanie tego zrozumieć i zareagowałeś znowu agresją.





Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2406 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:53:41 pm »
Tylko czemu same duże i ogromne cycki ?
To ja odpowiem, historia tego tytułu polega głównie na ogromnych cyckach... fabuła na szybko:
Spoiler: pokaż
W świecie tego tytuły im kobieta ma większe piersi tym wyższą klasę społeczną, w tym iż jeden z klanów posiadł sekretna wiedzę zapisaną na pergaminie jak powiększać biust. Oczywiście naturalnie duże piersi u tzw. plebsu specjalnie ninja obcinają kobietą piersi...itd... aż nagle pojawia się główna bohaterka i wykrada tajemny zwój na porost piersi bo chce zakończyć z dominacja ligi massive boobs..


W sumie to idiotyzm cenzurować tytuł, który fabularnie opiera się na piersiach i goliźnie... to równie dobrze można ocenzurować rowery w anime które jest o kolarstwie...
Ale jak widać komercha górą ponad wszystko.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2407 dnia: Lipiec 12, 2011, 12:29:57 am »
Dzięki Hunter Killer za te wyjaśnienia. Jakiś czas temu nawet coś czytałem o tym anime.
Czyli to po prostu jeden z większych japońskich fetyszy, który tym razem ma duży związek z fabułą.
Coś w stylu Seikon no Qwaser choć w Seikon dziewczyny nie musiały mieć wielkich piersi.


Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2408 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:07:33 am »
Nie ma sprawy, czytałem raptem kilka chapterów mangi które udało mi się znaleźć. Historia może i ma potencjał, zapewne znajdzie się sporo gagów z biustem, nie było tam cenzury na siłę, a fabuła dopiero się rozkręcała, wiec za dużo nie ma co pisać.
Ale jak widzę jak potraktowali anime, tylko po to by w TV nikt im nie powiedział iż widać cycka... obawiam się że za kilkanaście lat społeczeństwo będzie dzieliło się tylko na gejów i lesbijki (bez obrazy) bo chłopak nie będzie wiedział co to dziewczyna, a dziewczyna co to chłopak i po co oni są...
Przypomina sie Seksmisja albo Vandread (anime)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2409 dnia: Lipiec 12, 2011, 12:41:21 pm »
Czyli ty uwielbiasz ogromne cycki i zdenerwowało ciebie, że ja takich nie lubię ?

No, ale to cały ty Ganossa. Zresztą takie pytanie można uznać za retoryczne, ale ty Ganossa oczywiście nie byłeś w stanie tego zrozumieć i zareagowałeś znowu agresją.
Nie, chodziło o to, że masz pretensje do anime którego podstawowym założeniem są duże cycki, że są tam właśnie duże biusty.
To tak jakby narzekać, że w Seikonie jest za dużo golizny.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2410 dnia: Lipiec 12, 2011, 01:15:40 pm »
Nie, chodziło o to, że masz pretensje do anime którego podstawowym założeniem są duże cycki, że są tam właśnie duże biusty.
To tak jakby narzekać, że w Seikonie jest za dużo golizny.
Tylko, że jeśli nawet duże cycki są założeniem to czy wtedy nie mogą się nie podobać ?

Zresztą co innego oceniać sam wygląd postaci (bez w związku z fabułą), a co innego ich charaktery i fabułę.

Ja po prostu chciałbym zobaczyć anime ecchi gdzie nie ma loli ani wielkobiuściastych. Może to są za duże wymagania, ale również coś takiego powinno być.



Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2411 dnia: Lipiec 12, 2011, 01:25:31 pm »
Tylko, że jeśli nawet duże cycki są założeniem to czy wtedy nie mogą się nie podobać ?
Śmierdzi mi to tanukową filozofią o ecchi.
Oglądam anime, które z założenia mi się nie podoba tylko dlatego żeby je potem zgnoić w recenzji.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2412 dnia: Lipiec 12, 2011, 05:49:09 pm »
Yuru Yuri do zaorania po drugim. Co z tego że są moe panienki, skoro kompletnie nic z tego nie wynika.
Nekogami Yayorozu - też nic specjalnego na razie. Stroje postaci rżnięte z Touhou jak ta lala, zresztą odniesień do gier jest więcej - główna bohaterka pocina sobie na Sedze Mega Drive w jakieś Monopoly czy coś (nie pamiętam tej gry z pełnego ROMsetu, ale pewnie dlatego że była po japońsku i szybko ją wywaliłem), zaś w tle czasami słychać także dźwięki z pierwszego NES-owego Mario Bros. (zebranie grzybka i monetki wylatujące z murka po podbiciu go głową). Zobaczymy jak to się rozwinie, na razie przeciętniak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 06:06:51 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2413 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:23:10 pm »
Blood C - pierwsze wrażenie pozytywne. Opening pod względem graficznym bardzo mi się podobał. A nawet więcej niż bardzo. Muzyka neutralnie ale te efekty z odłażącą skórką a'la GitS totalnie mnie kupiły. W samej serii  z oprawą graficzną już trochę gorzej. Animację ruchu uznał bym za średnią. Designy postaci ładne ale proporcje ciała w niektórych scenach wyglądają tragikomicznie. Nie lubię tego nowego (może już nie aż tak nowego) stylu Clampa. Co do walki to momentami była śmiechowa ale ogólnie była dosyć ciekawa i oryginalna. Saya fajnie dostawała wpiernicz. Tak jak Tenchi napisał na dropa jakby co zawsze znajdzie się czas ale jak na razie seria całkiem do oglądania.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2414 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:35:28 am »
Kami-sama Dolls zaczyna się pomalutku rozkręcać... Imouto jest świetna, poza tym znalazłem Swashiro Miyuki mówiącą w dosyć nietypowy dla siebie sposób, ledwo ją rozpoznałem. Ale jednak to ona. Coś mi się widzi że to trzeba będzie oglądać, niestety. Tym bardziej że w jikaiu robią sobie totalne jaja z Konami Code (wie ktoś chociaż co to takiego?).
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything