Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2730 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:41:25 pm »
Znalazłem Obrazek porównujący postacie z nowego i starego Black Rock Shootera. Mam nadzieję, że to żart bo wygląda okropnie:
W serii TV widać po prostu mniejszą ostrość obrazu. Jednak to seria TV więc może być trochę mniej szczegółów graficznych.


Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2731 dnia: Grudzień 08, 2011, 03:19:27 pm »
Wygląda jakby film był nagrywany w pobliżu silnego promieniowania, taka ciemnawa otoczka dookoła kadru. :p
A tak po za tym, to obawiam się że to nie jest żart, jak pisze Anfan, to wersja TV, a teraz wszyscy chcą tanio zrobić, drogo sprzedać.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2732 dnia: Grudzień 11, 2011, 02:36:11 pm »
Obejrzałem OAV-kę Infinite Stratos. Jednym zadaniem: szału brak. Zaczęły się wakacje i główny bohater z akademii wraca do domu. Każda z dziewczyn planuje sama zrobić niespodziewaną wizytę w jego domu i ostateczni wszystkie przychodzą na raz. W drugiej połowie mamy Ichikę i Huoki na letnim festiwalu i ich miasteczku. W sumie w całym odcinku nic się nie dzieje...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2733 dnia: Grudzień 11, 2011, 02:49:44 pm »
To prawda, sam się spodziewałem jakiegoś fajnego fanserwisu. Tymczasem odcineczek grzeczny aż do nieprzyzwoitości.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2734 dnia: Grudzień 12, 2011, 12:42:02 pm »
To prawda, sam się spodziewałem jakiegoś fajnego fanserwisu. Tymczasem odcineczek grzeczny aż do nieprzyzwoitości.
Jeszcze nie oglądałem OAVki, ale widziałem serię TV Infinite Stratos w wersji Blu-Ray i muszę powiedzieć, że to był gniot. Główny bohater to niesamowity głąb, a i te dziewczyny były po prostu durne i irytujące.


Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2735 dnia: Grudzień 14, 2011, 12:01:27 am »
Tegotygodniowe Ben-to nierówne. Pierwsza połowa taka sobie, za to mordobicie w supermarkecie epickie. Wszystko tak głupie, że aż chce się więcej.

No i ta reklama w wydaniu od gg (ಠ,ಠ)

[edit]



Ja podczas nadrabiania Gundama.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 09:56:54 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2736 dnia: Grudzień 14, 2011, 12:17:59 am »
To fakt, ostatnia młócka była porównywalna do pojedynku Wiedźmy ze Ślicznotką.

Edit: OVA do Itsuka Tenma no Kuro Usagi mocarny. Wielka szkoda że cała seria taka nie była.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 08:12:09 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2737 dnia: Grudzień 16, 2011, 12:40:23 pm »
W najnowszym  odcinku Boku Ha Tomodachi Ga Sukunai mamy festiwal letni. A także wspomnienia Riki o festiwalu Doujinshi. Czy komuś kojarzą się z czymś plecy tych czterech osób z prawej strony? ;-D


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2738 dnia: Grudzień 16, 2011, 03:38:00 pm »
Trudno, by się nie kojarzyły : ) Rozumiem, że to samo studio robi animca ? : )

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2739 dnia: Grudzień 16, 2011, 04:02:40 pm »
Nie tylko to samo studio, ale i połowa aktorów podkładających głosy też ta sama...
Podobno w obu seriach Baka to Test to Shoukanjuu też gdzieś przewija się Kirino i Kuroneko.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2740 dnia: Grudzień 25, 2011, 11:41:31 pm »
Ben-to skończone, szkoda. W moim rankingu najlepsza spośród oglądanych przeze mnie w tym sezonie serii.
Zakończenie całkiem fajne, chociaż Heracles Combo trochę mnie zawiodło. Ale i tak chciałoby się więcej, a powieści nikt na ludzki (angielski) język nikt nie tłumaczy  :sad:
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2741 dnia: Grudzień 30, 2011, 09:52:41 pm »
Jupi! Już się nie mogę doczekać.
【PV】クイーンズブレイドリベリオン 美闘士PV
Szkoda tylko, że tak mało postaci z poprzednich części.
Mam tylko nadzieję, że będzie równocześnie wychodziła wersja uncensored podobnie jak w przypadku Seikona bądź Freezinga bo nie chce mi się czekać kolejne pół roku aż wypuszczą wszystko na DVD.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2742 dnia: Grudzień 31, 2011, 03:40:43 pm »
Szkoda tylko, że tak mało postaci z poprzednich części.
No właśnie, nie ma Airi, Elina co prawda jest ale jakaś wydziczała - co w sumie nie dziwi, biorąc pod uwagę że nie ma pod ręką siostry do obmacywania... w dużym skrócie: buuuuuuuuuuuu
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2743 dnia: Grudzień 31, 2011, 04:19:38 pm »
Obejrzałem drugi odcinek OAV-ki Seitokai Yakuindomo. Tym razem przez większość odcinka widzimy Arię i Shino w podstawówce jak wykorzystywały swoje zboczone teksty aby znęcać się nad nauczycielką-praktykantką ;-D

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2744 dnia: Grudzień 31, 2011, 04:39:19 pm »
No właśnie, nie ma Airi, Elina co prawda jest ale jakaś wydziczała - co w sumie nie dziwi, biorąc pod uwagę że nie ma pod ręką siostry do obmacywania... w dużym skrócie: buuuuuuuuuuuu
Mnie najbardziej będzie brakowało Echidny. No i Menace z tym jej cudownie zblazowanym głosikiem. No i po prostu całej reszty :( Ale mam nadzieję, że nowe postacie godnie je zastąpią.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything