trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2925 dnia: Kwiecień 28, 2012, 01:45:36 pm »
Od razu widać że nie widziałeś tego: Saint Seiya Omega. Saynt seya jakoś tak nie ma super fabuły (poza Lost Canvas), ale przynajmniej był średni graficznie (Lost Canvas to już wyższa liga). Tymczasem najnowsza seria to wielkie WTF. Jednakże jeśli ktoś lubi stare klimaty to orgazm z miejsca.  Ja jestem delikatnie nie zachwycony.  :-?   :neutral:
Saint Seiya Omega to po prostu wizualny gniot. Natomiast Saint Seiya the Lost Canvas było rewelacyjne graficznie i pod każdym  innym względem.


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2926 dnia: Maj 06, 2012, 01:06:39 am »
Accel World z odcinka na odcinek prezentuje się coraz lepiej. Walki jak i fabuła jest naprawdę ciekawa. A co najważniejsze żadne z powyższych nie dłuży się.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2927 dnia: Maj 10, 2012, 12:23:40 am »
Znowu mnie Jormu cośtam zawiódł. Miała być wesoła rozwałka i ciekawe postaci, a nie jakaś forcedorama z dzieciakiem...

Za to Misiowa Knajpa ciągle jest fajna. Tak btw. chyba dawno nie było serii z tak pierwszoligowym składem udzielającym głosu. Chociaż w takim Pandzie w ogóle nie słychać Rurusia :p
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2928 dnia: Maj 11, 2012, 09:47:50 pm »
Jormungand (cały czas myli mi się z Juggernaut) odcinek 4 jako całość trochę lepszy od poprzedniego nawet mimo żenującej i żałosnej strzelaniny z początku odcinka. Agent CIA trochę zbyt przerysowany jak dla mnie.
Odcinek 5 ogólnie tylko informacyjny. Poznanie przeszłości Johnathana wcale nie sprawiło, że bardziej polubiłem tę postać. Zdecydowanie ciekawszym odkryciem było poznanie braciszka Koko i to bardziej ze względu na to jaki potencjalny wpływ miał on na nią samą i wzbudza we mnie ciekawość co do ich rodziców. Trochę napomknęli o ranach Sofii ale zbyt mało i zdawkowo aby wzbudzić większe zainteresowanie no i jest nowa i potencjalnie ciekawa militarna babeczka czyli Chequita.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2929 dnia: Maj 11, 2012, 10:43:19 pm »
Nawet bardzo ciekawa, ale raczej wiele o niej samej nie będzie (choć autor da jej okazję do wykazania się; braciszkowi też). Następne epki powinny przywrócić Wam wiarę w to anime (szczególnie osobom zainteresowanym Valmet).

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2930 dnia: Maj 13, 2012, 02:55:16 am »
Sankarea#6 - jak na razie najlepsze animu wiosny, zjada Hyoukę, która coś nie może się rozkręcić. Bardzo solidne pod każdym względem, no i ten opening.

Mam cichą nadzieję na powtórkę z Shuffle pod względem pairingu, chociaż i Rea i Wanko są megadobre, prześliczny design bohaterek :3
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2931 dnia: Maj 13, 2012, 11:31:45 am »
Ja w zasadzie zostałem przymuszony do oglądania tego czegoś i tak naprawdę w pięciu odcinkach nie znalazłem absolutnie i w ogóle nic, co by mi się chociaż trochę podobało. Seria zdecydowanie nie dla mnie i już boję się kolejnego maratonu. Trzeba zacząć pić w samotności albo zmienić towarzystwo...
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2932 dnia: Maj 15, 2012, 06:52:11 pm »
Pytanie: co powinna posiadać każda szanująca się idolka w czasach bana na idoli? Otóż powinna posiadać assault micsaber, czyli bardzo poręczne skrzyżowanie mikrofonu i miecza świetlnego. AKB0048 jest momentami tak cudownie głupkowate, że ogląda się to rewelacyjnie, z wielkim bananem na twarzy, w oczekiwaniu na kolejne szczyty absurdu którymi błysną scenarzyści.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2933 dnia: Maj 15, 2012, 07:02:42 pm »
Mnie wystarczyło przeczytać opis, by już docenić scenarzystów : D

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2934 dnia: Maj 15, 2012, 07:19:47 pm »
Taaa - sam opis to dla mnie co prawda za mało bo wolę sprawdzić osobiście, ale czasami faktycznie zastanawiam się czemu ja tak bardzo nie szanuję swojego zdrowia i nie dropuję ze 3/4 tych wszystkich serii zaraz po pierwszym epie... Teraz już jestem skazany na to AKB0048 do samego końca, nie ma wała żebym popuścił. Szturmowy mikrofono-miecz, no po prostu gadżet miesiąca jak dla mnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2935 dnia: Maj 16, 2012, 08:12:42 am »
Jormungand - no, teraz chyba nikt nie będzie marudził. Epek #06 bardzo fajny - akcja nie dość, że wraca na stare, dobre tory, to będzie jeszcze lepsza. Jeżeli nic nie sknocą, to do końca sezonu powinna być tylko tendencja zwyżkowa.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2936 dnia: Maj 17, 2012, 03:07:46 am »
Kimi to Boku. jest niby serią o pięciu chłopakach, a mimo to ma najlepszy wątek miłosny jaki widziałem od czasu Toradory! i Cross Game. Ciekawym co oni z tym dalej zrobią, na razie rozwija się po prostu perfekcyjnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2937 dnia: Maj 18, 2012, 06:51:35 pm »
Jormungand - no, teraz chyba nikt nie będzie marudził. Epek #06 bardzo fajny - akcja nie dość, że wraca na stare, dobre tory, to będzie jeszcze lepsza. Jeżeli nic nie sknocą, to do końca sezonu powinna być tylko tendencja zwyżkowa.
W sumie racja. Z początku akcja trochę chaotyczna ale z biegiem odcinka zaczyna się to już trochę układać i jak w następnych odcinkach troszkę powyjaśniają i skupią się na głównym wątku to będzie świetnie. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie Miami z Koko.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2938 dnia: Maj 19, 2012, 12:25:19 am »
6 odcinek Accel World - akcja przystopowała, a bohaterowie zaczynają użalać się nad sobą, jacy to są źli podli i brzydcy. Jednym słowem nudy.

18 i 19 odcinek Fate/Zero są za to całkiem fajne. pokazują dzieciństwo i młodość Kiritsugu. Przy tym dzieciństwo Shiro jest naprawdę szczęśliwe

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #2939 dnia: Maj 23, 2012, 11:45:42 pm »
5 OAV Gundama Unicorn po prostu robi miazgę. To prawdopodobnie najlepszy Gundam ever. Grafika, muzyka, scenariusz - coś pięknego. Seria ma dosyć wysoki punkt wejścia (do obejrzenia po 150 ep mocnych staroci), a i tak sprzedaje się nadspodziewanie dobrze.

Następny godzinny ep Sunrise udostępni za... rok :-( Będzie czas nauczyć się na pamięć.
I'd like to be a tree