Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3015 dnia: Lipiec 27, 2012, 07:58:02 pm »
Nie dostaniesz.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3016 dnia: Lipiec 27, 2012, 09:29:38 pm »
To prawda. W ostatnim odcinku sutki były ukryte pod pianą (aż ciekawe że dokładnie tak mała ilość chciała się trzymać dokładnie w tym miejscu co trzeba :)), ale osobiście już wolę coś takiego niż jakąś mgłę w łazience czy wręcz chamskie paski lub owale bezczelnie zasłaniające kawałek obrazu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3017 dnia: Lipiec 29, 2012, 01:25:14 pm »
Binbougami ga! Bardzo fajny slapstikowy humor. Lubię tego typu anime. Niepotrzebnie wstawione scenki dramatyczne bo ani to nie pogłębia postaci ani nie pozwala się z nimi bardziej identyfikować, a mnie tylko denerwują. Jeśli więcej się tego czegoś pojawi jestem skłonny je bezlitośnie przewijać.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3018 dnia: Sierpień 03, 2012, 06:52:47 am »
Oglądnąłem Mardock Scramble: The Second Combustion
- całkiem fajne, trochę inny klimat niż w pierwszym filmie. Mniej akcji, ale za to i mniej dusznej atmosfery, więcej "wtf" w sprawie poziomu techniki (już w pierwszym filmie było sporo cudów, ale wytłumaczenia z drugiego są o poziom wyżej : )). Chyba z połowa filmu dzieje się w kasynie. Początkowo obawiałem się, że może być nudno, ale o dziwo bardzo mi się podobało. Graficznie, tak jak poprzednio, na wysokim poziomie.
Ogólne odczucia bardzo pozytywne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3019 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:45:26 pm »
Jakiś cud to absolutnie nie jest, ale gdybym miał się do czegokolwiek przyczepić to byłoby to czepianie się na siłę. Doskonały przykład poprawnie zrealizowanego animca, bez żadnych ochów i achów, ale i praktycznie bez żadnych wpadek na które należałoby przymykać oko.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3020 dnia: Sierpień 10, 2012, 03:11:51 pm »
Pojawiło się dzisiaj parę promo-zapowiedzi dla nadchodzących, jesiennych bodajże, tytułów. W tym od KyoAni, jakaś dzika mieszanka school-life'a i supernatural. Z jednej strony nie moje klimaty, wliczając w to tę korekcyjną opaskę na oko u głównej bohaterki, z drugiej - istny dance move z 0:54 rozłożył mnie na łopatki. Pożyjemy zobaczymy. W moim przypadku będzie to pewnie za pół roku xD

http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-08-10/kyoani-1st-chunibyo-demo-koi-ga-shitai-promo-streamed

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3021 dnia: Sierpień 11, 2012, 07:27:56 pm »
Dakara Boku wa, H ga Dekinai. - muszę stwierdzić, że jest ładne. Zarówno animacja jak i designy postaci. O fabule nie ma co wspominać bo tego typu serii nie dla historii tylko dla efektownie pokazywanych cycków. A tych jest sporo i to całkiem niezłych. Poza tym główny bohater nie wywołuje u mnie odruchów wymiotnych a wręcz przeciwnie, nawet go polubiłem. Wolę już takich napalonych erotomanów niż lalusiów, którzy na widok podwianej sukienki rumienią się jak czereśnie a do kobiety w życiu z własnej woli nie zagadają. Więc jeśli seria mi się zwyczajnie nie znudzi to będe powoli sobie oglądał.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3022 dnia: Sierpień 11, 2012, 07:40:32 pm »
Generalnie zgadzam się z powyższym - mniej więcej te same wrażenia, zwłaszcza odnośnie bohatera.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3023 dnia: Sierpień 11, 2012, 07:59:24 pm »
Odpadłem po pięciu epkach, z nudów.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3024 dnia: Sierpień 11, 2012, 11:11:42 pm »
Jak wyżej, już po pierwszym.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3025 dnia: Sierpień 14, 2012, 10:42:16 am »
Jak wyżej, już po pierwszym.
+1

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3026 dnia: Sierpień 15, 2012, 10:47:20 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=SIrMJSX6lbw&feature=player_embedded#!
;]
Nie wiem czemu akurat Panzer IV.... wolałbym Panterkę :P

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3027 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:28:04 am »
Nie wiem co to, ale ja to chce. Jeśli to anime (a takie odniosłem wrażenie) o grupie uczennic z żeńskiej szkoły, które znajdują starego, zdewastowanego PzKpfw IV i postanawiają go wyremontować, to ja kcem to animu już teraz. :razz:
Kurcze, Pz-tki 4 to jedne z najfajniejszych i najładniejszych (moim zdaniem) czołgów 2 Wojny Światowej. Zreszta z tego co pokazali wydaje mi się iż jest to wersja PzKpfw IV Ausf. D, ma MG w kadłubie, płytę osłonową dla jarzma armaty, no i nadal krótką KwK 7,5cm. Po za tym nie widzę by posiadał Gepäck Kasten (Staukaste) czyli pojemnik za wierzą. Choć można go było zdjąć, z tym że rzadko to robiono.

A czemu nie panterka? Bo Pztka 4 to podstawowy czołg średni 3 rzeszy od początku do końca wojny. Pantery pojawiły się jako odpowiedź na sowieckie T-34, ponieważ Pz4 mocno już przerobiony i przeciążony nie był w stanie konkurować z "sowiecką stalą". Nie wspominając o takich potworach jak KW-1 i KW-2. No i Pantera to wielkie 45-cio tonowe bydle.  :lol:
Zresztą nie znam jakichkolwiek informacji aby jakikolwiek Pz4/Pz5 dotarł do Japonii. Może po wojnie, ale raczej obiekt muzealny, na pewno nie w trakcie wojny, bo niemcy i tak ciągle borykali się z niedoborem czołgów. Z tego co wiem Japonia w '43 zainteresowała się PzKpfw VI Tiger. Nawet kupili jeden model wzorcowy Tygryska wraz z dokumentacją, miał być dostarczony w częściach na pokładzie okrętu podwodnego, ale nie wiem czy ostatecznie plan zrealizowano.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3028 dnia: Sierpień 16, 2012, 01:33:16 am »
Nie wiem co to, ale ja to chce. Jeśli to anime (a takie odniosłem wrażenie) o grupie uczennic z żeńskiej szkoły, które znajdują starego, zdewastowanego PzKpfw IV i postanawiają go wyremontować, to ja kcem to animu już teraz. :razz:
Kurcze, Pz-tki 4 to jedne z najfajniejszych i najładniejszych (moim zdaniem) czołgów 2 Wojny Światowej. Zreszta z tego co pokazali wydaje mi się iż jest to wersja PzKpfw IV Ausf. D, ma MG w kadłubie, płytę osłonową dla jarzma armaty, no i nadal krótką KwK 7,5cm. Po za tym nie widzę by posiadał Gepäck Kasten (Staukaste) czyli pojemnik za wierzą. Choć można go było zdjąć, z tym że rzadko to robiono.

A czemu nie panterka? Bo Pztka 4 to podstawowy czołg średni 3 rzeszy od początku do końca wojny. Pantery pojawiły się jako odpowiedź na sowieckie T-34, ponieważ Pz4 mocno już przerobiony i przeciążony nie był w stanie konkurować z "sowiecką stalą". Nie wspominając o takich potworach jak KW-1 i KW-2. No i Pantera to wielkie 45-cio tonowe bydle.  :lol:
Zresztą nie znam jakichkolwiek informacji aby jakikolwiek Pz4/Pz5 dotarł do Japonii. Może po wojnie, ale raczej obiekt muzealny, na pewno nie w trakcie wojny, bo niemcy i tak ciągle borykali się z niedoborem czołgów. Z tego co wiem Japonia w '43 zainteresowała się PzKpfw VI Tiger. Nawet kupili jeden model wzorcowy Tygryska wraz z dokumentacją, miał być dostarczony w częściach na pokładzie okrętu podwodnego, ale nie wiem czy ostatecznie plan zrealizowano.
Japończycy projektowali własny czołg inspirowany panterą "Type 4 Chi-To" jednak wyprodukowano tylko dwie sztuki a japoński plan zakładał produkcję tych maszyn stricte do obrony głównych wysp podczas desantu aliantów. Oczywiście do tego nigdy nie doszło.

Co do Tygrysa uważam go osobiście za konstrukcję mocno nie trafioną w ówczesnych realiach. Moim zdaniem Pantera w ówczesnej sytuacji Niemców była bardziej przydana. nie wspominając już o tym iż mimo tego że miała mniejszy kaliber działa to długolufowa 75 zapewniała lepsza penetrację niż 88 na Tygrysie.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3029 dnia: Sierpień 16, 2012, 01:36:03 am »
Panowie, w tym czymś czołgi pewnie będą najmniej ważne. Będą dziewczęta, będą ciastka, będą setki dialogów o pierdołach...
I'd like to be a tree