Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

blogi i strony z twórczością...

<< < (2/117) > >>

Robweiller:

--- Cytat: "Sopo" ---
no i przypominam, że komiks czytamy od pierwszej strony na dole - jak to zwykle w blogach bywa :)
--- Koniec cytatu ---


Eee... to na blog.pl nie da się ustawić tak, by tylko jedna notka się wyświetlała na stronie? Bo w innych serwisach blogowych to się da ustawić i nie ma potrzeby czytania od dołu do góry.

Poza tym za ciężkie te pliki graficzne. Jedna strona waży średnio 700-800 kilobajtów i to przy rozdzielczości zaledwie 700x1007? To zdecydowanie za dużo. Zżerać Ci będzie miejsce na koncie oraz transfer Twoim czytelnikom. Skompresuj to bardziej - mnie stronę ósmą udało się przy pomocy Irfanview zbić do niecałych dwustu kilobajtów, bez zmniejszania rozmiarów ani zauważalnego pogorszenia jakości.

A Mocarny Dres przypomina mi Kleszcza.

Sopo:
już ten układ czytania przestawiłem - tak powinno być wygodniej - czyta się normalnie od góry do dołu
a na blog.pl chyba nie da się tak ustawić - żeby jedna notka była wyświetlana... posprawdzam dokładniej jeszcze. wiem, że na onecie można tak - ale tam zdaje się nie można grzebać w htmlu
pliki mogę pozmniejszać. na razie tak "na szybkiego" to robiłem, żeby w łikend się wyrobić.

no a dres to miałbyć taki nasz hulk :)

Kiamil:
w zasadzie blog jest tylko elementem mojej strony, ale jak ktoś chciałby poczytać co myślę (o komiksach również) to tu:
www.slowem.pl

Maciej:
Blog Kiamila już inwigiluję od kilku dni  :lol:

Julek_:
oba już dodałem do zakładek,
Filipie, co tak późno? czekam na więcej!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej