Autor Wątek: 13th Wulfen ?  (Przeczytany 12948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wste

13th Wulfen ?
« dnia: Marzec 09, 2003, 12:28:50 pm »
Czy komuś wiadomo cokolwiek o tej armii ? ? ? Z jakiego chaptera SM pochodzą ? ? ? Kiedy wyjdą ? ? ? Coś o strategii/możliwościach ? ? ?

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Janek Pietkiewicz

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2003, 12:37:50 pm »
Przepraszam, że zamiast po bożemu przetłumaczyć i skrócić kopiuję i wklejam, ale śpieszy mi się, bo uczę się historii, czego i tobie, wste, życzę.

Cytuj
The 13th Company was lost during the annihilation of Prospero, the once Homeworld of the Thousand Sons.

During the last hours of the battle, when the Thousands Sons made their escape, the 13th Company followed them and disappeared.

As for their appearence, it was already known that the 13th Company adopted the form of the Wulfven. Unlike the other companies, who have perhaps had a few. Nightmarish halfwolves, and which was why the company adopted the symbol of the Wulfven.

The 13th Company had been operating as such during the Horus Heresy. Which was well known to the Space Wolves themselves, infact they were a major factor in the breaking of the Thousand Sons.

The Inquisition had already known, infact the Imperial factions do not share the same view as the Adeptus Astartes. As the Space Marines do not follow the majority of Imperial Guidelines, though there loyality is without question.

As far as the Primarchs are concerned and the Emperor. There are factions within the Inquistion itself that are working for their benefit. Working for the the time comes that the Emperor shall be reborn. In that dark time the Primarchs that the Emperor helped will be removed from their various stasus and lead humanity till the darkness ends. At which point the Emperor will be reborn, but keeping that incarnation alive till he can again stand on his own is another matter entirely.

Offline Janek Pietkiewicz

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2003, 12:38:34 pm »
Aha, i jeszcze jedna ważna sprawa:
Cytuj
Their armor will be a mix between pre-Heresy armor and Chaos armor that they have scavenged in their long trip through the warp. They will have very little armored support, but lots of bikes.

Offline Vlad_VoytaS

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2003, 01:21:55 pm »
Troche tu tego mało gdyż jest tylko powiedziane ze 13 kompania ścigała Thausend Sonsów po ucieczce z Prospero. Mianowicie 13 kompania to byl oddzial Space Wolvesów gdzie pakowali Space Marinów, którzy przez geny Leman Russa zamienili sie w pół wilki. Jak jest napisane w powyższym tekście 13 kompania goniła Magnusa, który uciekł do warpu. Od tamtego czasu słuch o nich zaginął. Armia ta ma wyjść w czasie kampanii Eye of Terror, czyli na wiosnę czy lato tego roku. Jeżeli cosik poplątałem to niech mnie ktoś poprawi :). Pozdro....
ylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie,
na pustym niebie, jasny jest lot sokoła...
                                        Pieśń ku chwale Ea.

Offline wste

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2003, 01:44:04 pm »
Dziękuje bardzo za odpowiedzi ! Byłem ciekaw ponieważ niewiele o nich wiedziałem myśle, że może nie będzie to potężna armia ale napewno ciekawa. Wilkołaki w Power Armorach : )  <rotfl>

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Janek Pietkiewicz

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2003, 05:56:38 pm »
Jeszcze kilka dodatkowych informacji:

 :arrow: Wygląd. Zamiast rąk mają mieć wielkie pazury. Część z nich będzie wilkołakami, a część "wolf-marine" - jakkolwiek należałoby to rozumieć. Wszystkie figurki Trzynastki będą metalowe.

 :arrow: Kodeks. Będą mieli swój własny, mały kodeksik (jeszcze nie wiadomo, czy będzie to osobna książeczka czy artykuł w White Dwarfie). Są jednak cały czas Space Wolfsami, a więc jeśli ktoś będzie chciał nimi grać, w praktyce będzie potrzebował trzech kodeksów (Space Marines, Space Wolves i 13th Wolfven).

 :arrow: Data. Nie wiem  :oops:

Offline wste

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2003, 05:58:19 pm »
: )  Tym więcej o nich wiem tym bardziej mi się podobają : ) Można by stworzyć armie Wolverinów : )   : )   : )

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Janek Pietkiewicz

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2003, 06:01:22 pm »
Hmm... to JEST armia Wolverine'ów, drogi wste. Dlatego wszyscy ich kochamy  :D

Offline wste

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2003, 06:04:58 pm »
Tylko żeby zasad nie schrzanili ! Żeby się za nie nie wziął jakiś Gav Thorp czterdziestkowy czy inna cholera !

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline MiSiU

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2003, 07:49:18 pm »
Cytat: "Necrarch"
:arrow: Kodeks. Będą mieli swój własny, mały kodeksik (jeszcze nie wiadomo, czy będzie to osobna książeczka czy artykuł w White Dwarfie). Są jednak cały czas Space Wolfsami, a więc jeśli ktoś będzie chciał nimi grać, w praktyce będzie potrzebował trzech kodeksów (Space Marines, Space Wolves i 13th Wolfven).

Kodeksik będzie się zwał Eye Of Terror i będzie zawierał:
13 kompanię
Cadian
Lost&Damned (gwardia w wersji Chaośnej)
Jeszcze jedna armijka zapewne, ale teraz nie pamiętam
Cytat: "Necrarch"
:arrow: Data. Nie wiem  :oops:

Lato bieżącego roku (czerwiec/lipiec)

Offline SoP-PeL

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2003, 08:18:38 pm »
Przemierzając bezkres fluffu dochodze do wniosku  ,że wh40k robi sie małą telenowelą :) ktoś wraca , ktoś ginie :) brakuje tylko pauliny i hose esto Escobara :)
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline MiSiU

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2003, 08:22:15 pm »
No i rzecz jasna SQUAT'ów :D
Oni żyją!!! (gdzieś)

Offline SoP-PeL

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2003, 08:30:20 pm »
Masz racje " gdzieś " a osobiście jestem ciekaw co mogą jeszcze wymyślić ponieważ wszystkie stereotypy takie jak " gwiezdni kowboje "<SM> , złe bezmózgie allieny<tyrki <sory albin>>się wyczerpały, są też komuch <tau> anarchiści <orki> typowi źli <chaos> ale to nadal typowcy :)
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline Janek Pietkiewicz

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2003, 08:32:28 pm »
@SoP-PeL
Chcieliście systemu bitewnego z rozbudowanym wszechświatem?
Chcieliście systemu bitewnego z dokładnie opisaną historią?
Chcieliście systemu bitewnego, w którym ciągle coś się zmienia?
No to teraz proszę nie marudzić!

@MiSiU
Squaci istnieją tylko w zbiorowej pamięci milionów graczy i nigdzie więcej.
Oficjalne zdanie Games Workshop w tej kwestii jest niezmienne:
Cytuj
There are no such things as Squats.

Offline MiSiU

13th Wulfen ?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2003, 08:34:30 pm »
Skoro uważasz, że te typy są płaskie i oklepane, to jaka jest według Ciebie koncepcja armii oryginalnej?
Poza tym stwierdzenie, że SM to kowboje trochę mija się z prawdą. Ja bym raczej obstawał przy fanatycznych superżołnierzach (żołnierz przyszłości - leciało niedawno w TV). Nie zadajesz pytań i z polecenia strzelasz do niewinnych cywili, bez mrugnięcia okiem.

 

anything