Autor Wątek: Nowa fala polskiego komiksu  (Przeczytany 19181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robert Zaręba

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 10, 2006, 09:18:45 pm »
Cytuj
CD Jack też jest umoczony

Felieton Witka ukazał się mniej więcej w tym samym czasie na Gildii i w MF.
Ci, co znają go z Gildii, niech się więc chociaż przypieprzają pod właściwy adres.

Offline Lavamancer

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 10, 2006, 09:22:01 pm »
Straszna konspira, nikomu już nie można ufać, ja nubem jestem, mogę do jakieś "frakcji" się dołączyć ?
A może jeśli się z kimś zgadzam w jakiejś kwestii to już należę do którejś i nawet o tym nie wiem ?

Offline Kiamil

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2006, 09:51:36 pm »
Cytat: "Lavamancer"
Straszna konspira, nikomu już nie można ufać, ja nubem jestem, mogę do jakieś "frakcji" się dołączyć ?
A może jeśli się z kimś zgadzam w jakiejś kwestii to już należę do którejś i nawet o tym nie wiem ?


Żadna konpira - wszystko jak na tacy, ale dla ułatwienia streszczę ci dotychczasowe odcinki:

frakcja A (elitarna) - sir RObert Zaręba i (podmiot domyślny) unoszący się nad nim duch Witolda Tkaczyka.
frakcja B (ogólnopolska oś zła) - od morza (murmur) przez stolicę (Chichot) po centusiów (Karol) - same miękkie faje, które sie nawzajem kiziają i na zmianę upuszczają sobie mydła pod prysznicem
frakcja C (rozrywkowa) - goście, którzy nie lubią ani A ani B i cały czas powtarzają, że to wszystko "ich bawi"

No i od tego momentu zastanów się - wszystko co powiesz z całą pewnością zostanie wykorzystane przeciwko Tobie.

A Co do nowego wątku podniesionego przez pana Zarębę (li tylko po to by zmienić temat i nie odpowiadać na dotychczasowe zarzuty) to od zawsze uważam, że podstawową wadą Gildii jest to, że bez żadnej selekcji i jakiejkolwiek kontroli zamieszcza każde badziewie, które ktoś tu podeśle. Byle mieć więcej newsów. No i czasem się kupa trafi. Ale jesli pan Zaręba uważa, że wina CDJacka umniejsza w jakikolwiek sposób winę jego i Tkaczyka to jest po prostu żałosny.
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Robert Zaręba

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:21:59 pm »
Cytuj
Ale jesli pan Zaręba uważa, że wina CDJacka umniejsza w jakikolwiek sposób winę jego i Tkaczyka to jest po prostu żałosny.

Oczywiście, że tak nie uważam, choćby z tego powodu, że wcale nie czuję się winny.
Czytaj uważnie. Przecież wyraźnie napisałem, że ci, którzy znają felieton z Gildii, niech tam kierują swoje żale.

Cytuj
li tylko po to by zmienić temat i nie odpowiadać na dotychczasowe zarzuty

Nie będę prowadził publicznej dyskusji z człowiekiem, który uważa, że negatywnej oceny dzieła (w którym on sam ma swój udział) można dokonać dopiero po zanegowaniu 2/3 czy nawet 3/4 jego objętości, a jednocześnie ocenia innych na podstawie 1/500!
I to nie dlatego, że nie zgadzam się z takim stanowiskiem (kłania się "W pustyni i w puszczy"), ale dlatego, że między nami nie ma najmniejszych szans na jakiekolwiek porozumienie.

Offline Corum

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:39:43 pm »
A ja jestem czytelnik niezrzeszony, nie znam zadnych ziomów ani nikt mnie nie balamucil, ha ha ha.

I jako czytelnik niezrzeszony oglaszam moja opinie o tych komiksach: wszystkie ssa rowno (chociaz Westerplatte akurat mozna przeczytac i nawet obrazki sie ladne znajda).

 :lol:

Offline Błendny Komboj

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:53:45 pm »
Cytat: "Manis"

Dokladnie taka scena sprawdzenia zapakowanych do bagaznika przedmiotow byla w rzeczywistosci - watek ten pojawil sie podczas pozniejszego procesu. Nie moglem sie oprzec pokusie, aby tego nie umiescic ze wzgledu takze na podobienstwo do sceny z pewnego klasycznego juz komiksu.

Miałem konkretnie na myśli to, że obrazki są dublowane tekstem co wygląda przekomicznie. Widzimy sznurek a napis w ramce wyjaśnia nam że to jest sznurek. Niedowiary.

A teraz usuń te głupkowate ramki z tekstem, pozwól czytelnikowi żeby sam się przypatrzył przedmiotom. Zostanie seria kadrów - surowy i milczący przegląd narzędzi mordu. Koncept świetny, rysunek detaliczny, ale teksty objaśniające całkowicie pogrążyły efekt.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline andruth

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 11, 2006, 02:00:39 am »
Cytuj
Tak ci się tylko wydaje.
Felieton Witka znasz nie z MF, tylko z Gildii.
Coś przeczytałeś na portalu internetowym, a masz pretensję, że ja to wydrukowałem? Przecież dla waszego środowiska niewątpliwie większym autorytetem cieszy sie Gildia niż MF.
Czemu więc twierdzisz, że to ja coś ściemniam?



Ściemniasz, powtarzam, bo ja nie o felietonie tylko recenzjach w MF.Widziałem to pismo na żywca, kiedy byłeś razem z nim w Rzeszowie na imprezie komiksowej i były w nim recenzje komiksów wydawanych przez W.Tkaczyka napisane przez niego, W.Tkaczyka ( i figurował w stopce MF).
Więc mi tu oczu proszę  nie mydlić jakimś felietonami z Gildii.
Zresztą, sam sie przyznałeś, że też ten felieton wydrukowałeś więc co, nie było go w MF?

Sciemę walisz okrutną.
Następnym krokiem - proponuję - powinny być recenzje MF na łamacch MF pisane przez ciebie.Krąg sie zamknie i będziesz w końcu szczęśliwy bo ktoś cie doceni :)

Robert Zaręba

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:09:21 am »
Cytuj
Widziałem to pismo na żywca, kiedy byłeś razem z nim w Rzeszowie

Rzeczywiście byłem w Rzeszowie, aby spotkać się z Wojtkiem Birkiem. Oprócz niego spotkałem tam jeszcze jedną sympatyczną osobę, tzn. p. Nurzyńskiego. Ciebie nie pamiętam.
Ale skoro prezentowałem jakieś materiały z "MF", no to wtedy, dwa lata temu było miejsce i czas, aby mi to wygarnąć prosto w oczy.
Teraz rozmawiamy o czymś innym.

Cytuj
Następnym krokiem - proponuję - powinny być recenzje MF na łamacch MF pisane przez ciebie.Krąg sie zamknie i będziesz w końcu szczęśliwy bo ktoś cie doceni

Koło dupy mi lata (i nie zaciskać pośladków bo jest to figura retoryczna, a nie erotyczna, a poza tym w oryginale brzmi to nieco inaczej, ale nie chcę już więcej stresować Gilberta wyrazami na "ch") czy ludzie nie czytający mojego pisma doceniają to co robię czy nie.
Ty zaliczasz się do tej kategorii.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:31:45 am »
Kamilu Śmiałkowski - dostajesdz niniejszym nieoficjalne pierwsze ostrzeżenie na forum - to ty wywołałeś Roberta do tablicy w tym wątku. Na drugi raz ugryź się w rękę zanim coś napiszesz.

Cytat: "Corum"
jako czytelnik niezrzeszony oglaszam moja opinie o tych komiksach: wszystkie ssa rowno.

niezrzeszony my ass. wydając takie opinie dołączasz do osi zła. Bo my wszyscy tu jesteśmy zawistnymi użytkownikami, którzy pastwią się bez końca nad komiksami ze stajni zinzinu, całkowicie bezpodstawnie, z samej tylko rządzy dopieprzenia komuś.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:37:01 am »
ot i dwie strony nie na temat:D

wywolany zareba oplul uciekl oplul i ujawnil glebokei umoczenie CD JACKa
Kamil ujawnil to i owow - choc z miekkimi fajami to juz przegial pale:/
maciej jako vox populi rabnal cala prawde o CD JACKu
andruth probowal udzielic rad zarebie w sprawie dalszych dzialan w MF zgodnych z dotychczasowa linia pisma

kamil otrzymal peirwsze neiformalne ostrzezenie- pomysl ugryzienia w rreke nie ejst taki glupi

jedynei kombi trzyma sie sztywno regul dyskusji i ma absolutna racje
swietna wyszla by  z tego scena

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:38:52 am »
mógłbyś pracować normalnie przy operach mydlanych.

"w poprzednim odcinku blejk powiedział....."

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:40:02 am »
Cytat: "murtaugh"
mógłbyś pracować normalnie przy operach mydlanych.

"w poprzednim odcinku blejk powiedział....."


z podzialem na glosy moge to robic jak w tivi kultura komiksy

Robert Zaręba

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 11, 2006, 08:02:17 am »
Cytuj
oplul uciekl oplul

A'propos opluwania.
Nazwałeś mnie antysemitą.
Udowodnij to lub mnie przeproś.
Jeśli nie potrafisz ani jednego ani drugiego, to się bujaj.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 11, 2006, 08:06:22 am »
Cytat: "Robert Zaręba"
Cytuj
oplul uciekl oplul

A'propos opluwania.
Nazwałeś mnie antysemitą.
Udowodnij to lub mnie przeproś.
Jeśli nie potrafisz ani jednego ani drugiego, to się bujaj.



ekhm
nei pamietam watku
chyab o mausie
i nei starsz nei starsz bo sie wiesz co...
i przeproaszac nei ebde bo primo nei amam za co: prawde mowie:D
po drugie
muailbym sma tego rodzaju slowa jak PRZEPRASZAM uslyszec
i nei tylko ja...

Robert Zaręba

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 11, 2006, 08:29:50 am »
Cytuj
nie mam za co

Więc pozostaje ci opcja bujania się.