trawa

Autor Wątek: A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.  (Przeczytany 151840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dikins

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2006, 07:59:01 pm »
Cytat: "Eman"
 
Nie ma co sciemniac - Necron Lord nie jest slabiakiem, ale nie jest tez killerem i nie powiesz mi, ze jest "lepszy" w trykaniu sie na gole klaty od Libry czy Tyranta  :?
Cze !!!
moze faktycznie podkoloryzowalem, to co jest przewaga lorda nad wymienionymi przez Ciebie rzeczami to jego inv, ktorego nie beda miec jego przeciwnicy, dzieki temu (byc moze mam jakiegos farta) tne rzeczy przez Ciebie wymienione, poza paskudnym gosciem z dreadaxem - taki wpada i nawet nie ma po czym srubek zbierac, ale generalnie lord dobrze skonfigurowany potrafi namieszac, na ten moment wizja latajacego cyrku zmienia mi sie wlasnie zeby drugiego lorda dostawic, prawdopodobnie z obstawa wriathow (w zasadzie one sa do teleportow przez monola), trust me, koles ma potencjal, o czym przekonalo sie juz kilku librarianow (nawet jesli mieli wrzucone rerole, nawet jak probowali bic z force weapona itd, nie spotkalem jeszcze tylko szarzujacego libry BA - on rowniez ma niechudy potencjal i w takim wypadku pewnie postwilbym na libre, ale tylko w szarzy ;) ) to co rozni rzeczy o ktorych wspomniales, necron lord ma potencjal do sporej czesci samotnych killerow (moze ich zatrzymac i usiec, najpierw inv, pozniej wstawanie), zupelnie nie radzi sobi z czyms co ma wieksza liczebnosc, natomiast przyklady przytoczone przez Ciebie rezaja zarowno samotnych killerow jak i cos o wiekszej liczebnosci - zeby podsumowac wniosek jest taki, imho necron lord tylko jako "gosc od wskrzeszania" to marnotrawienie potencjalu w nim drzemiacego

pzdr
dikins

Eman

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:09:17 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Murmandamus"
a jego lordowskiej mosci lepiej dać warschycha czy moze zostawić staff of light w koncu te 3 strzaly z sila 5 i dobrymn ap to nie kij w dmuchał

To zalezy do czego chcesz go uzywac ;)
Cze !!!

Eman

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:13:05 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Dikins"
moze faktycznie podkoloryzowalem, to co jest przewaga lorda nad wymienionymi przez Ciebie rzeczami to jego inv, ktorego nie beda miec jego przeciwnicy, dzieki temu (byc moze mam jakiegos farta) tne rzeczy przez Ciebie wymienione ...

Cush ... zabic Tyranta z 4 woundami z T6 majac samemu 3 ataki ( i jeszcze to przetrwac samemu, gdy Tyrant ma Implant Attack i 5 atakow, ktora trafiaja Cie na 3+ i wounduja na 4+) albo ustac szarze goscia, ktory ma 6 atakow, trafia Cie na 3+ (z re-rollem) i wounduje na 2+ (z re-rollem) to jest fart.

Cytat: "Dikins"
zeby podsumowac wniosek jest taki, imho necron lord tylko jako "gosc od wskrzeszania" to marnotrawienie potencjalu w nim drzemiacego

True true.
Cze !!

Offline Asmodean

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:13:32 pm »
ja polecam scythe'a i kierowanie się do walki(oczywiście nie na wieksze demony albo Daemonprince'a ;) ) ale w walce z niektorymi delikwentami warscythe to kolosalna roznica  :arrow: vide Archon

EDIT : a z 4 BS to ze staffa zabijesz srednio 1-2 marinsów więc bez rewelacji
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Hunter Killer

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2006, 10:24:16 pm »
A mój kumpel kupił sobie pariachów (chociaż mówiłem, bierz imortali :x ), no i wziął ich przeciw tyrką (na 1000 ptk bodajże) i powiem krótko, w pupe dostał jak nic, chodź robale też latały na boki.  :)
I tu moje pytanie co najlepiej brać w elicie u Necro?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dikins

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2006, 11:26:24 pm »
Cytat: "Hunter Killer"
A mój kumpel kupił sobie pariachów (chociaż mówiłem, bierz imortali :x ), no i wziął ich przeciw tyrką (na 1000 ptk bodajże) i powiem krótko, w pupe dostał jak nic, chodź robale też latały na boki.  :)
I tu moje pytanie co najlepiej brać w elicie u Necro?
jesli wogole to immortale, zadne 10 osobowe squady, imho dobrze sprawdzaja sie 2*5 chlopa, ew jeden 5-6 osobowy - wieksza ilosc to niepotrzebny overkill generalnie kluczowym oddzialem sa destroyery, najlepiej/koniecznie zdublowane

dikins

Offline Hunter Killer

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2006, 11:50:11 pm »
Też tak myśle (oczywiście do tego jeszcze monol by się przydał :p ), ale kumpel upar się na tych piachów ;) i nic nie poradzę. :roll:

PS
Tak właściwie to ktoś w ogóle gra swarmami?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline sini

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2006, 06:59:59 am »
Cytat: "Hunter Killer"
Też tak myśle (oczywiście do tego jeszcze monol by się przydał :p ), ale kumpel upar się na tych piachów ;) i nic nie poradzę. :roll:

PS
Tak właściwie to ktoś w ogóle gra swarmami?



Grałem kilka razy szkrabami ale bez rewelacji. Coś tam przyblokowały, raz rozwaliły pojazd. Pozatym mają to do siebie, że zajmują fasta a tam wolę wystawiać deski i ew. wraithsy. Apropos kolegi i jego Pariahsów to chętnie ich odkupię jak już mu się znudzą :D Postawię se na półce, coby cieszyły oczy. Ew mogę się z nim zamienić za immortali :)

Offline Hunter Killer

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2006, 10:54:52 am »
Na razie nic mi nie wiadomo, żeby sprzedawał. Ale jak coś to dam znać. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Eman

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2006, 03:19:00 pm »
Heyka !!!
Nie jest to moze znowu jaka mega rewelka - ale kiedys zastosowano na mnie kombo w stylu - minimalny oddzial Pariahow w poblizu, plus duzy oddzial Flayed Ones z Lordem do Close Combatu. Slowem - Pariahowie obnizaja LDka do 7, zeby "normalnie" trafiac Flayedow w close combacie trzeba zdac LD. Czasami mozna sie na czyms takim niezle przejechac.
Cze !!!

Offline machopl

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2006, 10:26:52 am »
wiem ze moze to głupie pytanie ale jestem nowy a wiec czy jesli kupie np gargulca z  starszej edycji to czy moge nim grac teraz ?? czy nie ma np czegos takiego ze gra sie tylko najnowszymi figurkami
pozdro
o mercy ...

Offline razzit

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 21, 2006, 10:32:10 am »
Nie ma czegoś takiego, można spokojnie grać starszymi figurkami (wiele osób gra).
ziecku w kolebce kto łeb urwał chytrze...

Toster

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2006, 01:50:48 pm »
Cytat: "Asmodean"
ja polecam scythe'a i kierowanie się do walki(oczywiście nie na wieksze demony albo Daemonprince'a ;) ) ale w walce z niektorymi delikwentami warscythe to kolosalna roznica  :arrow: vide Archon



Hmm.. Archon na motorze wali ci 6 atakow na 3+ z rerolem i rani cie na 4+, srednio dostajesz 1-2 rany. ty trafiasz go na 4+ i ranisz na 4+ srednio zadasz mu 1 rane, myse ze po 2 turach lord wroci do monolitu. pozatym gdzie archon sie kreci tam i babki biegaja wiec nie ma lekko ;)

Offline Asmodean

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 24, 2006, 01:56:12 pm »
aleś prehistoryczny topic wygrzebał ;) a tak btw to trafiasz archona na 4+ i ranisz na 3+ bo Lord ma 5 siły, do tego kosa sciąga invy, ale to tylko tak btw ;) 8)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline krawat

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 24, 2006, 03:44:24 pm »
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
Nie jest to moze znowu jaka mega rewelka - ale kiedys zastosowano na mnie kombo w stylu - minimalny oddzial Pariahow w poblizu, plus duzy oddzial Flayed Ones z Lordem do Close Combatu. Slowem - Pariahowie obnizaja LDka do 7, zeby "normalnie" trafiac Flayedow w close combacie trzeba zdac LD. Czasami mozna sie na czyms takim niezle przejechac.
Cze !!!

kombo moze okazac sie niezlym trikiem, ale pariahy nie sa necronami(nie teleportniesz ich monolem) i ciezko bedzie ich dostarczyc kolo flayed ones :?
ZAPINAMY