trawa

Autor Wątek: A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.  (Przeczytany 151839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotrek szcz

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 29, 2006, 02:03:11 pm »
Cytuj
jak sie trafia maszyny w close combat skoro nie maja WS?

zależy jakie ;) Skimmery czy te jeżdżące po ziemi :) w Skimmery zawsze na 6 Trafiasz, Te Drugie zależy od długości jaką przemierzyły ;) tj. Jeśli pojazd nie ruszył się, trafiasz automatycznie, Jeśli pojazd ruszył się Do 6" trafiasz go na 4+ jeśli ruszył się powyżej 6" cali trafiasz go na 6 :)

Cytuj
jak to jest w tym chaosie z demonami, za ile pkt moze miec chaos lord przedmiotow/giftow, w kodexie jest napisane, ze 150items w tym max 100 w giftach, a slyszalem ze niektorzy robia demon princa po 350 i wiecej punktow, AB tez pozwala dawac bez ograniczen(podobno) przedmioty

Powiedz mi, za pomocą czego robisz rozpiski ? Codexu czy Ab który ma kupe błędow :)

Cytuj
uf sporo ale tego nie znalazlem w tym polskim cieniutkim rullbooku

To sobie kup pożądny Gruby Rulebook :P albo dobrze poszukaj w tym Cieniutkim :P
zczeciński klub gier bitewnych http://monolit.proboards36.com
For Emperor and Saguinius!!! Death!!! DEATH!!!

Offline Szymaj

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 30, 2006, 01:25:51 pm »
to ja mam takie pytanko:
w jakim stopniu musze zmienic moich black templars zeby przeszli jednoczesnie jako BT i jako zakon Traitsowy??
Zabawe dopiero zaczynam sie o powazniejszych konwersjach nie ma mowy.Czy wystarczy troche inaczej pomalowac?? A jesli tak to co dokladnie ?? Moze mieliscie podobny problem.
pozdrawiam

Eman

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 30, 2006, 01:49:33 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Szymaj"
to ja mam takie pytanko:
w jakim stopniu musze zmienic moich black templars zeby przeszli jednoczesnie jako BT i jako zakon Traitsowy??
Zabawe dopiero zaczynam sie o powazniejszych konwersjach nie ma mowy.Czy wystarczy troche inaczej pomalowac?? A jesli tak to co dokladnie ?? Moze mieliscie podobny problem.
pozdrawiam

Moga wygladac jak BT i spokojnie mozesz nimi grac jako SM na Traitach. Pelen looz. Jakbys chcial np. kolesiami wygladajacymi jak BT grac jako BA ;) to mogloby byc gorzej ;)
Cze !!!

Offline Szymaj

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 30, 2006, 02:29:40 pm »
to super:)a czy da sie jakos w traitowym zakonie wykorzystac figurki brethren sword squad??np. powiedziec ze to weterani??
pozdrawiam

Eman

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 30, 2006, 02:34:30 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Szymaj"
to super:)a czy da sie jakos w traitowym zakonie wykorzystac figurki brethren sword squad??np. powiedziec ze to weterani??
pozdrawiam

Jak najbardziej mozesz ich wykorzystac jako Veteranow.
Cze !!!

Offline Rigor Mortis

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 30, 2006, 11:19:07 pm »
tylko niech to bedzie dokladnie zaznaczone bo potem przewciwnik mowi ze nie wiedzial.
P.
ho dares wins

Offline Szymaj

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 31, 2006, 01:02:26 pm »
spoko. przyczepie sobie kartke A4 na czole:)
cos czuje ze bede was jeszzce duzo meczyl dzis zaliczylem dwa egzaminy wiec jutro kupuje battle force BT:)
pozdrawiam

Offline Rigor Mortis

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 31, 2006, 05:25:19 pm »
Podoba mi sie Twoja gradaja celow :D
P.
ho dares wins

Offline Tomash

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 31, 2006, 06:51:07 pm »
Cytat: "Szymaj"
to ja mam takie pytanko:
w jakim stopniu musze zmienic moich black templars zeby przeszli jednoczesnie jako BT i jako zakon Traitsowy??
Zabawe dopiero zaczynam sie o powazniejszych konwersjach nie ma mowy.Czy wystarczy troche inaczej pomalowac?? A jesli tak to co dokladnie ?? Moze mieliscie podobny problem.
pozdrawiam

Mój człowiek :)
Oczywiście że mieliście i macie :) Ale ja już mam pomysł jak to zrobić tak, żeby nie kręcili nosem ani na wystawianie jako BT, ani jako traitowych SM:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=7501&postdays=0&postorder=asc&start=660
(strona jako całość, bo widać w postach nań ewolucję od poszukiwania do kompletnej koncepcji :) )
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Szymaj

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 31, 2006, 10:23:51 pm »
ja to narazie pozostane przy standartowych barwach BT ale z tymi magnesami to super pomysl:)na razie i tak bedemial tylko Rhino ale na przyszlosc:)

Offline kurka_z_podworka

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 01, 2006, 10:34:32 am »
mam pytanie, kiedy wpadam z deep strajka w podzie i namierzaja mnie mistycy to strzelanie idzie w poda czy jego zawartosc?

Offline Bienias

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 01, 2006, 11:22:12 am »
Cytat: "kurka_z_podworka"
mam pytanie, kiedy wpadam z deep strajka w podzie i namierzaja mnie mistycy to strzelanie idzie w poda czy jego zawartosc?


mogą strzelać albo w poda albo w jego zawartość.. wybierają... ale nie w obydwie rzeczy
 The enemy have been sighted. I am going to engage. In the name of Emperor; Ravenwing - Attack! Attack!, ATTACK!"

Grand Master Gideon of the Ravenwing

Offline LuinThorondor

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 01, 2006, 12:05:41 pm »
Cytat: "Bienias"
mogą strzelać albo w poda albo w jego zawartość.. wybierają... ale nie w obydwie rzeczy


Wydaje mi sie, ze mozesz sie mylic. Nie maja chyba wyboru i musza walic po podzie.

Offline Rigor Mortis

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 01, 2006, 12:43:43 pm »
Strzelaja po podzie bo tak naprawde to on sie deep strike`uje.
P.
ho dares wins

Offline Bienias

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 01, 2006, 01:30:34 pm »
Cytat: "Rigor Mortis"
Strzelaja po podzie bo tak naprawde to on sie deep strike`uje.
P.


nie dokońca się z tym zgodze bo z FAQu GW by wynikało, że mogą strzelać i po podzie i po sardynkach  :?  też się zdziwiłem ale skoro tak mówią :/  

> Daemon Hunter Mystics and Drop Podding SM - whom does the Retinue target with their "free shooting" - the Drop Pod? The Squad/Dreadnaught that jumped out?

Either but not both

to ten oficjalny FAQ z forum GW
 The enemy have been sighted. I am going to engage. In the name of Emperor; Ravenwing - Attack! Attack!, ATTACK!"

Grand Master Gideon of the Ravenwing

 

anything