Autor Wątek: 7. Edycja - jesien 2006  (Przeczytany 130350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manfred

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 11, 2006, 05:22:11 pm »
rczy z wejściem siódemki bedzie coś takiego jak revening hordes ?? czy jedziemy na starym podręczniku póki nowy się nie zjawi ??
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Lunn

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2006, 05:29:50 pm »
mi się te zmiany podobają, chociaż szkoda z  tymi fastami. jednak nadal dodadzą +1 do combata, to już coś ;). ta tabelka z ws ma sens, bo to jest irytujące że np. Bloodthirster trafia gobosa na 3 :p. tylko ta kawaleria, niby logiczne ale osłabia. no cóż, będzie więcej kombinowania...

Offline pelcu

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2006, 05:47:53 pm »
Będzie więcej piechoty na stołach...  8)  Mnie to się bardzo podoba.

A WE jeśli narzekają, to mogą przecież zawsze wystawić swoją rankową piechotę.

Zasada z szerszym frontem ciekawa i chyba dobra.
Będzie bonus jeśli  się wystawi klocki piechoty 4x5 ... Stracisz 2 tracisz rząd ale zawsze +3 do kombatu.

Już to widzę liczne armie na stołach i kawalerię, kktóra się przebije, albo zginie...  :evil:
Chwała dla Urlica, a stos dla Sigmara..."
--KILLING BLOW-- http://www.killingblow.prv.pl/
Cytuj
I'm the Lord, the master of the sword...

Offline Junior Pasiak

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 11, 2006, 05:48:25 pm »
przepraszam co jest logicznego z kawalerią?? :?:
bo ja mówiac szczerze tego nierozumiem
Warhammer to gra turowa o czym kazdy z nas wie doskonale...ale..
Ale przecierz nie jest tak ze nasze odziały zatrzymuja sie po wykonaniu ruchu i czekaja na ruch przeciwnika ....moze mie ktos niezrozumiał powyzszymi słowami wiec sprobuje inaczej..
przecierz kazdy oddział jest w ciagłym ruchu...nie jest tak ze sie zatrzymuje, czeka na cos czy co wszytko sie dzieje w jednym płynnym ruchu wiec  niewiem czemu obcinac kawaleri bonusy za szarze.... 8)
-(-.-)-)<---->Pasiaki górą!!
--Only two things are infinite - The Universe and Human Stupidity. --

Offline thurion

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2006, 06:07:17 pm »
wkoncu oplaci sie wystawiac chosenow :P

krotki zwiezly komentarz :P


 8)

Offline JAsiuuu

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2006, 06:36:46 pm »
oni w wiekszosci sa immiume to psych  wiec raczej bestie na tym ucierpią..

ale jak pomysle ze wystarczy podjechac 7cali pod lance bretonskie żeby nie mieli bonusu za lance   :badgrin:  :badgrin:  skończyło się rumakownie chłopaki
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline MariuszGGG

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:04:51 pm »
I to jest właśnie najpiękniejsze. Może wreszcie nadejdzie koniec kawalerii na stołąch.
Mogilby jeszcze obniżyć o 1-2 punkty koszt piechoty droższej piechoty, tak by dało się spokojnie chłopaków po 30-40 wystawiać bez kolosalnej straty punktowej.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Jankiel

  • Gość
7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:12:23 pm »
Cytuj
Nie zmieniajcie besti - sa dobre takie jakie sa i nie ma co przy nich majstrować!

Bestie są za dobre takie, jakie są. I jeszcze dostaną bonus za szerszy front :)

Offline Fluffy

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:21:26 pm »
Mi się piąta edycja bardzo podobała pod jednym względem: stosunkowi kosztu pichota/kawaleria. Teraz stanowczo jest on zbyt bliski jedynce.. Szkoda ze GW nie mysli o takim rozwiązaniu. A poza tym to w zasadzie zmiany cacy :) Ciesze się na powrót piechoty :)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline raf

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:26:05 pm »
Troche to dziwne, świat technologicznie zbliżony do naszego średniowiecza, a tu wieszczy się koniec ery kawalerii. Chłopska rewolucja czy co? Teraz na polu będzie rządzić BPP...

Offline Szczurza Juha

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:33:01 pm »
A od kiedy to armie średniowiecze składały się prawie WYŁĄCZNIE ze kawaleri i ew. dodatkowych jednostek? Teraz to jest bardzo po średniowiecznemu - kaweleria, kawaleria, jeszcze kaweleria... A, zapomniałbym, tam też stoi klocek kawaleri  :lol:
Konnica była najpotęzniejszą siłą uderzeniową, ale nie jedyną.

A bisty niechaj nam żyją sto lat! I żeby nie miały feara podczas szarży na rankowców i bonusy za front! Ole!  :badgrin:
Czym różni się dwudziestka goblinów od setki?
-Setkę łatwiej w bok zaszarżować

Offline Borysss

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:39:12 pm »
Jak z tym fastem przejdzie, to po co komu wilki ? Psy choasu.
Raczej te jednostki by znikly - bo po za tym ze mozna je wladowac na flanke nic innego nie maja, nie maja zadnego strzelania.. ani nic w tym stylu.

Ale bretonczycy to bede miali stresa ;)

No, ale pozyjemy zobaczymy.

Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline Junior Pasiak

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:40:56 pm »
Ja już widze jak Pasiak płacze nad Wildami :lol:
-(-.-)-)<---->Pasiaki górą!!
--Only two things are infinite - The Universe and Human Stupidity. --

Offline Grzelak

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:48:47 pm »
Omg sry mi sie cos zrypalo ze jak pisze polska litero to mi wysyla wiadomosc sorka. No wiesz jakbys zrobil armie tylko na piechte i 30 Sword masterow by kosztowala tyle co 20 to troche bylo by glupie i Bretonia miala by troche kiepskoo (nawet bardzo) ale patrzac na ta edycje to teraz ma za dobrze :D Wkoncu czym bys mial zniszczyc takie  klocki po 30 poweidzmy Execiutorow ?? Bolcem, kavaleria ?? Jedynie innym dobrym klockiem piechoty ta edycja stala by sie powiedzmy edycja paniki starchu teroru i wogule ucieczki. Pozatym jakby zlikwidowali by autohita to rydwany He by tylko robily jako machiny do atakowania bokow i pokagania przy szarzy. Troche mi sie podoba bo We byly  by przegiente !!
orka za błędy

Offline JAsiuuu

7. Edycja - jesien 2006
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2006, 08:03:38 pm »
ale jak beast herd ma mieć feara szarżując na skaven slavów to coś bardzo nie tak będzie  :p
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]