Autor Wątek: Gry- Problemy Techniczne  (Przeczytany 291900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 04, 2008, 09:05:51 am »
A próbowałeś ustawić zgodność z różnymi systemami windows?

Offline Grzegorz973

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 04, 2008, 11:34:10 am »
Pierwsze co zrobiłem, to właśnie ustawienie trybu zgodności. Nic się nie zmieniło - nadal dostaję komunikat, że plik nie jest prawidłową aplikacją Win32, niezależenie od tego, jaki tryb zgodności ustawię.

Offline JAPONfan

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 04, 2008, 12:49:42 pm »
nie wiem czy probowales ale odpalic z poziomiu wiersza polecen?

Offline Grzegorz973

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 04, 2008, 02:15:31 pm »
Hm, właśnie po Twoim poście spróbowałem, ale dokładnie ten sam komunikat się pojawia :(. Cd-Projekt nie ma w swoim dziale pomocy technicznej Freespace'a (nawet dwójki  :shock:  ) Jakoś to cholera musieli odpalać, skoro wypuścili w extra klasyce w 2000 roku  :roll:

Offline JAPONfan

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 04, 2008, 06:30:15 pm »
przeceniasz czas istnienia XP, w 2000 to szalał jeszcze 98

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 06, 2008, 12:03:27 pm »
Star Wolves. Od pewnego czasu w grze włącza mi się okropny pisk i szum, zagłuszając dźwięki i muzykę. Wyciszenie muzy nie pomaga.
Ma ktoś ten problem?

Offline kort

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 06, 2008, 04:54:28 pm »
Mialem kiedyś coś podobnego. Co prawda nie w tej grze. Spróbuj przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej. Może pomoże.

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 29, 2008, 02:38:14 pm »
NWN. Gram Ci ja sobie, gram, już drugi rozdział. Nagle sejw pada. To ja myślę: krucapieron, ale może postać się zachowała i po prostu nią zacznę rozdział od nowa. Postać na 1 lvl.
Dałem za wygraną i odpaliłem Hordes of the Underdark. I znów: drugi rozdział już, wsio elo, gram sobie i znów padły sejwy.
Reinstall nie pomógł. Wie ktoś, co wyczynić tu?

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 29, 2008, 03:42:33 pm »
Przeszukaj katalog z grą. Może postaci są, tylko jakiś ini ich nie łapie.

Offline Kalasanty

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 29, 2008, 04:16:31 pm »
A czy to nie jest tak, że zaczynając rozdział 2 (czy każdy kolejny) nową postacią, automatycznie dostajesz kilka leveli "gratis"?
Jeśli nie, ewentualnie możesz wpisać kod na expa.

Offline Frey Ikari

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 01, 2008, 06:38:39 pm »
Deyt mam podobny problem i ja też dałem za wygraną... :(

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 02, 2008, 11:59:51 am »
Cytat: "Frey Ikari"
Deyt mam podobny problem i ja też dałem za wygraną... :(


Jakaś specjalna edycja? :?

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 02, 2008, 01:10:30 pm »
Cytuj
A czy to nie jest tak, że zaczynając rozdział 2 (czy każdy kolejny) nową postacią, automatycznie dostajesz kilka leveli "gratis"?
Jeśli nie, ewentualnie możesz wpisać kod na expa.

Niestety nie. A jeśli wpiszesz kod na expa, to dostajesz w cholerę leveli. Jakieś 200k+ pdków? Nie, dzięki.

No i co kurde zrobić... jakiś rok temu grałem i nie miałem takiego kłopotu o_O A edycja jest diamentowa, od CDP.

Offline fin

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 02, 2008, 01:44:40 pm »
Tylko format teraz może pomóc.

Offline Kalasanty

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwiec 13, 2008, 10:47:54 pm »
Mam następujący problem.
W związku z emocjami towarzyszącymi pojawieniu się teasera BG&E2 postanowiłem kupić jedynkę i zobaczyć, o co ta cała afera. Wylicytowałem więc swój egzemplarz na allegro, wpłaciłem kasę na konto i cierpliwie czekałem na przesyłkę. Wreszcie, po kilkunastu dniach oczekiwania, otrzymałem przesyłkę. Niestety, po odpakowaniu stwierdziłem, że pocztowcy nie obchodzili się z moją przesyłką łaskawie - jedna płytka (instalacyjna) wypadła z uchwytu i dosyć mocno się porysowała. Pełen nadziei, że ryski nie będą miały większego wpływu na rozgrywkę, wrzuciłem nośnik do odtwarzacza. Jakaż była moja ulga, okazało się, że gra instaluje się bez najmniejszych problemów ! Była fajna muzyczka, ładne arty z gry, słowem: nic, co wzbudziłoby moje najmniejsze podejrzenia. Wybrałem ustawienia na maksymalne, nacisnąłem "graj" i... gra odpaliła bez żadnych problemów. Obejrzałem intro, pokonałem kilku przeciwników (w czasie walki gra nieco przycinała - chyba przesadziłem z ustawieniami...) po czym ośmiornicowate stworzenie wciągnęło mnie pod ziemię. Wszystko jest w porządku, pokonuję maszkarona i jest ok. W tym momencie powinien pojawić się animowany przerywnik. No i w sumie się pojawia - tyle, że obraz zatrzymuje się na pierwszej klatce, dodatkowo "przyozdobionej" czerwonymi pikselami. Dźwięk leci sobie normalnie dalej, a obraz jak stał, tak stoi. Żadne "kombosy" w stylu alt+ctrl+del czy alt+f4 nie skutkują - pomaga jedynie reset całego kompa. Zmniejszyłem rozdzielczość gry i włączyłem ponownie - tym razem "zwiecha" nastąpiła szybciej, bo tuż po pokonaniu pierwszych przeciwników.
I teraz pytanko w związku z powyższym - czym spowodowane może być takie zachowanie gry? Winna jest płytka instalacyjna, czy może karta graficzna (swoją drogą, dla sprawdzenia uruchomiłem też HOMM5 w rozdz. 1680x1050 i maksymalnych detalach - żadnych artefaktów nie zauważyłem)?