trawa

Autor Wątek: [25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie  (Przeczytany 21485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 18, 2006, 07:44:09 pm »
Po koleji odpowiadam na pytania.
Gonzo:
1. Sprzedajesz tyle co masz ksiąg za 25+D6 nie mozesz sobie zostawić jednej itp. masz trzy to sprzedajesz trzy za 25+d6 , masz jedna sprzedajesz za tyle samo itd.
2. Księgi otwiera jeden bohater wszystkie i jest tylko jeden rzut bez wzgledu na to ile ich masz.

Ludwik:
1. Tak laska Nikodemusa (jak to brzmi :p  bez skojarzeń) jest bronią obuchową, dokładny opis na 25 stronie Annuala i po za tym można raz na bitwę rzucić Fires of U'Zhul to już w scenariuszu jest wyjaśnione
2. Możesz poużywać i sprzedać laskę (bez skojarzeń :p ) po bitwie dwóch etc.
3. Tak Nikodemus jest czarownikiem.
W razie jakicholwiek pytań/niejasnosci nawet głupich zadawajcie bo pozniej jak przyjdzie turniej to sie zamotam i pewnie nie bede w stanie odpowiedziec tak czasami mam.
Dobra informacja KGB Moria pożyczy nam na turniej blaty, są już w szkole więc jest super ;)
Pozdro ;)

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 20, 2006, 03:59:41 pm »
Mam dwie proźby do graczy,
 Czy ktoś mógłby zabrać makiety mordheimowe ze sklepu Krzyś najpóźniej w piątek, ja niestety nie mogę zacząłem 15 lutego praktyki w TP SA na Chodźki i mam z tamtąd kawałek w tą i z powrotem do domu, dlateog ise nie wyrobie zeby to zalatwic. Jezeli sie ktos zadeklaruje to prosze to tu napisac zeby nie wyszlo tak, ze makiety nie zostana wziete bo wtedy bylaby padaka :?
Druga sprawa kto moze niech wpadnie w piatek i pomoze przy ustawianiu blatow, stolow i makiet do 4 LO turniej bedzie w tej sali , w ktorej sie spotykamy co piatek. Ja pojawie miedzy 17 a 18 i sam na bank nie dam rady wszystko poustawiac, a jak bedzie pare osob to sie szybko uwiniemy i jeszcze zagramy bitewkę ;)
Pozdro ;)

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 20, 2006, 05:05:59 pm »
Co do terenów to nie powiem ci że na 100% będę mógł ale się postaram... a w piątek praktycznie na pewno będę w 4 LO więc nie ma problemu z ustawianiem blatów ;]

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 20, 2006, 05:25:54 pm »
Cytat: "Kretek"
Mam dwie proźby do graczy,
 Czy ktoś mógłby zabrać makiety mordheimowe ze sklepu Krzyś najpóźniej w piątek,...

Czyli można zabrać wczesniej? ... bo na przykład jutro mam troche czasu i ok. 11 mogłbym je zabrać, przechować i przynieść w piątek lub sobote.
Oczywiście w piątek będe na 98,9%.

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 20, 2006, 05:32:10 pm »
Pewnie , że mozna wcześnie, dzięki Ludwik ;)
Aha gdyby przypadkiem jacyś zabłąkani przyjezdni mieli zamiar się pojawić na turnieju to tutaj jest opis dojazdu z mapką http://regis.zapto.org/~neratin/falkon2005/page3.html i w razie czego podaję swojego koma 510406726 , mozna dzwonić na sms strzały i takie tam nie odpowiadam bo nie mam nic na koncie :oops:
Przypominam, że turniej zaczyna się o 9:00 tak plus minus , zapisy od 8:30 , wjazd 10 zł  :arrow:  za coś trzeba opłacić salę.
Pozdro ;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 20, 2006, 05:53:00 pm »
Napisałem, że mógłbym  :evil: a nie, że to zrobe ale mam jutro czas więc wezme te makiety tylko uprzeć kogoś w Krzysiu, a i mam nadzieje, że te makiety są jakoś spakowane!  ... bo są  Motor spakowane, nie :? ?

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 20, 2006, 06:53:02 pm »
Dziekuje , dziekuje :D  z tego co pamiętam cześć leży na sklepie na stole do grania a reszta w gralni trzeba spakowac dziekuje, dziekuje :D  Nie mam nic na koncie więc nie zadzwonię ani do sklepu ani do Konrada, z domowego też nie dam rady bo wychodzę wcześnie na praktyki , poradzisz sobie ;) dziekuje , dziekuje :D  Ludwik jestes boski jak ...... nie powiem kto bo wszyscy wiedza :D
Pozdro ;)
PS: Nie złość się na mnie, liczę na Ciebie ;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 20, 2006, 07:06:21 pm »
:? Dziekuje, :x dziękuje  :evil:  dziękuje  :evil: za komplementy .
... jakby co to spodziewaj się o jutro ok. 11 telefonu (ja jeszcze mam coś na koncie). Pozdro :badgrin:

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 20, 2006, 07:30:34 pm »
Spoko czoko :D Kondzior już wie powiedział, że pomoże Ci pakować makiety i da Ci na nie jakieś pudło czy co tam będziesz chciał.
Pozdro ;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 21, 2006, 11:17:14 am »
Zabrałem z Krzysia makiety, wszystko jest już u mnie :D
Teraz zdefrauduje makiety :badgrin: i zrobie własny turniej.

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 21, 2006, 07:29:46 pm »
Spoko dzieki Ludwik wszystko idzie dobrze ;)
Zgłosiły się dwie nowe osoby więc bedzie nas kolo 16 tak plus minus.
Pozdro ;)

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 22, 2006, 03:43:25 pm »
Przyszły dziś do mnie nagrody i materiały promocyjne ze sklepu Q-workshop, super fajowe kostki ;) Gonzo wczoraj odebrał nagrody ze Stowarzyszenia :arrow: nie wiem co dokładnie bo mieliśmy zebranie i zmyłem się wcześniej ale myślę , że wybrał coś  fajowego tzn. wiem mniej więcej co ale szczegółów nie zdradzę ;)
Pozdro ;)

Offline Mistrz wałków :)

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 22, 2006, 06:59:29 pm »
Załuje ze nie będę mógł do was wpaść..
Naprawdę nastawiłem się na ten turniej. Ale niestety zawaliłem nieco sesję i musze teraz za to odpokutować.
I bedziemy mieli tylko jednego reprezentanta (naszego towarzystwa) czyli Kingę.
Przyjmijcie ją z sercem :)

P. A już mieliśmy z Pawłem was nawiedzić :)
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 22, 2006, 07:13:31 pm »
Oka grdybyś zmienił zdanie daj znać jest możliwość przekimania u mnie 2 osób i pewnie znajdzie się jeszcze u kogós miejsce w razie czego dzwoń ;)
Pozdro ;)

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 22, 2006, 07:13:59 pm »
Hehe---> Przestraszyli się krakowiaki nikodemusa  :D  :D

EDIT: a tak serio to dobrze by  było jakby wpadli jacyś przyjezdni... Bo granie cały czas w składzie Czoko Hunters też ma swoje granice ;] --> trzeba się zmierzyć z kimś spoza układu... ;]