Autor Wątek: [25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie  (Przeczytany 21484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qendi

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 22, 2006, 08:42:57 pm »
HYmm skoro nie będize krakusów to czy już moge sie ustawiać na ostland czy ktoś zamierza mieć rate 121 i wiecej?? :D
endi
-----------
"opowiadamy historie o bohaterach aby pamiętać, że i my też możemy być wielcy"


Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 22, 2006, 08:52:56 pm »
Cytat: "Slayer_Lublin"
.... a tak serio to dobrze by  było jakby wpadli jacyś przyjezdni... Bo granie cały czas w składzie Czoko Hunters też ma swoje granice ;] --> trzeba się zmierzyć z kimś spoza układu... ;]

 Leszek nie narzekaj, nikt ci nie bronił jechać do Krakowa :) , chociaż sam też bym zagrał z kimś z poza Lublina i najbliższych okolic.
 Tobie Qendi w sekrecie napisze, że będe miał niższy rating.
P.S. Ile bedzie nagradzanych miejsc?

Offline Qendi

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 22, 2006, 08:57:50 pm »
1 albo 3 :P

Ludwik zdziwiłbym się gdybyś miał wyższy odemnie rate:D albo chodziaż wyższy od Vojtka:P
endi
-----------
"opowiadamy historie o bohaterach aby pamiętać, że i my też możemy być wielcy"


Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 22, 2006, 09:30:43 pm »
Dobra ludwik skończ... Nie moja wina że nie znasz zasad occupy i nie wiesz kiedy wygrałeś a kiedy zremisowałęś bitwę... jak sie nie dopytasz o zasady to i teraz nie będziesz na punktowanym miejscu...

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 22, 2006, 10:11:54 pm »
Leszku nie twoja wina , że zapomniałem zasad scenariusza :oops:  ale jak już o tym piszesz warto by wspomnieć o tym, że działałem pod presją i jak kończyłem walke miałem mało czasu do studniówki( bardzo mało) więc się spieszyłem.
Więc Leszku jak piszesz, że dobrze by było, żeby wpadli jacyś przyjezdni i o tym, że chciałbyś się zmierzyć z kimś z poza Lublina to samo się nasuwa, że zamiast marudzić powinieneś jeździć na turnieje do innych miast :D ... i chyba nie grałeś z wszystkimi graczami z Lublina :?: ... bo z tego co sam mówisz grasz zazwyczaj z Felkiem nie :?:

 
 Weźmie ktoś aparat na turniej?

P.S. To się nazywa chyba spamowanie?
       ... sory za tego off-topa  :oops: ...

Offline Qendi

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 22, 2006, 10:27:02 pm »
Pytanie już nie OT. CZy w pierwszym scenariusu zasadzy dzikiej magii działaja na WH priesta, Matriarchę SoSek i Priest of Taala? Rozumiem, że może się do nich nie czepiać Burn the Witch ale jeśli 3 bandy są uprzywilejowane nie tylko w drobnej zasadzie ale w całym scenariuszu to coś sjest nei tak. Więc jak to ma wyglądać? [Nie przyjmuje tłumaczeń nie Motora jako że on jest oficjalną wykładnią więc darujcie sobie innni:P]
endi
-----------
"opowiadamy historie o bohaterach aby pamiętać, że i my też możemy być wielcy"


Offline Wojtek_Krz

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 22, 2006, 10:33:16 pm »
Lechu, nie marudź grywasz jescze ze mną a ja jestem z poza Lublina  :lol:

Ja zapewnie wezme aparat

Offline Mistrz wałków :)

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 23, 2006, 07:10:23 am »
Zabierzcie zabierzcie.. Aparat koniecznie!

Z wielka przyjemnościa pooglądam wasze rozgrywki i chciałbmym sie przyglądnąc słynnemu ostlandowi:)
Kamil. (miszczu)

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 23, 2006, 07:54:03 am »
Ehhh... nie mówie że turniej będzie lipny bo nie będzie przyjezdnych... Po prostu mówie że dobrze by było jakby był ktoś spoza Lbn (i śwd;))...

Co do aparatu to może i ja wezmę...

PS: kto ma płytę z fotkami z poprzedniego turnieju??

Offline Wojtek_Krz

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 23, 2006, 12:13:36 pm »
ma ja GONZO ale teraz ja ją biore.

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 23, 2006, 12:31:12 pm »
Będe miał aparat na tunrieju, co do Twojego pytania Qendi :arrow:  zasady dzikiej magii nie działają na wymienione przez Ciebie modele, bo one sie modlą a nie rzucają czary i to samo tyczy się burn the witch też na nich nie działa. Nie uważam , żeby to było jakieś specjalne uprzywilejowanie tych band, wielkie przegięcie czy coś w tym stylu.
Pozdro ;)
PS: Przyjezdni będą ;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 23, 2006, 02:15:31 pm »
No i warto wspomnieć, że koszt wynajmu i utrzymania czarodzieja są niższe co w pewien sposób rekompensuje zasady specjalne turnieju.

Offline Mistrz wałków :)

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 23, 2006, 02:45:32 pm »
Poza panem elfem który jest przegiety i tak jak na swoje 45 gc..
Radzę tym którzy chca powalczyc o zwyciestwo w tym turnieju pożadnie przyjrzeć sie temu najemnikowi! (jak bym grał to z pewnościa bym go najoł!)
Kamil. (miszczu)

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 23, 2006, 03:25:16 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
ma ja GONZO ale teraz ja ją biore.


To przejżysz i ja jestem następny ;]

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 23, 2006, 05:44:43 pm »
Zapraszam jutro w okolicach 17:00 do pomocy przy ustawianiu blatów i makiet. Mam nadzieję, że się zjawicie ;)  Jak już wszystko zrobimy to później się pogra, jakieś multiple itp. ;)
Przypominam, że w sobotę zapisy od 8:30 startujemy 9:00-9:15 tak plus minus. 4 LO im S. Sempołowskiej sala 3.
Pozdro ;)