trawa

Autor Wątek: Gadżety komiksowe  (Przeczytany 81748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kmh

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:30:08 am »
Musisz pogodzić się z faktem, że Rosomak jest knypkiem. Owszem, knypkiem z adamentum, ale zawsze knypkiem!
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline graves

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:08:08 am »
Silver Surfer też jest wypaśny!  8)
Cytuj
Figurki przeznaczone są dla
osób powyżej 14 roku życia
i nie służą do zabawy.
Taaa jasne. Uwaga nadchodzi mój Hulk, tru tru, tam tam bum trum trum srum  :lol:
Nie dla dzieci - bo ręcznie malowane. Znaczy w Chinach i pewnie toksycznymi farbami  :lol:

ale bym sobie tego nakupował... gdybym miał te ćwierć wieku mniej. A tak, postoję - to mnie nie rajcuje. (zresztą tak samo jak komiksy superbohaterskie - już nie) :roll:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 08:11:25 am wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:29:24 am »
ale Ty graves staaarrrryyyyyy jesteś!

Offline skil

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 21, 2009, 01:41:41 pm »
Nie dla dzieci - bo ręcznie malowane. Znaczy w Chinach i pewnie toksycznymi farbami  :lol:

w dodatku wykonane z ołowiu :lol:
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline badday

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 21, 2009, 03:33:14 pm »
Nie ma ani słowa o Punisherze. Ja się tak nie bawię :evil:  ;-)

Offline Inuki

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 21, 2009, 05:32:55 pm »
Nie ma ani słowa o Punisherze. Ja się tak nie bawię :evil:  ;-)

Spoko Punisher będzie  :D Zobaczcie sobie stronę kolekcji w Wielkiej Brytanii; tam są pokazane figurki do 90 numeru (i to jeszcze nie koniec). Ja kupię Pająka, Rosomaka i Srebrnego Surfera na 100%; pozostałe się zobaczy  ;-) Szkoda tylko, że mój ulubiony Ghost Rider jest taki jakiś niewydarzony  :cry:

http://www.marvel-figurines.co.uk/

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 21, 2009, 05:57:35 pm »
http://www.marvel-figurines.co.uk/

Ech. Pokusiłem się zrobić "amerykańską" listę. Widać, że to jeszcze nie koniec, bo od nru 91 są dopiero planowane.
Nie ma szans na tak ogromną kolekcję u nas w Polsce. Zresztą nawet widać, że w polskiej serii nie do końca zachowali kolejność

1.Spider-Man, 2.Wolverine, 3.Dr.Octopus, 4.Thing, 5.Magneto
6. Blade, 7. Silver Surfer, 8. Green Goblin, 9. Captain America, 10. Dr Doom
11. Jean Grey, 12. Iron Man, 13. Daredevil, 14. Storm, 15. Thor
16. Beast, 17. Elektra, 18. Human Torch, 19. Punisher, 20. Black Cat
21. Captain Britain, 22. Ghost Rider, 23. Kraven 24. Mephisto, 25. Cyclops
26. Ultron 27. Sandman 28. Mr Fantastic 29. Rogue 30. Black Panther
31. Angel 32. Venom 33. Iceman 34. Red Skull 35. Gambit
36. Sub-Mariner 37. Loki 38. She-Hulk 39. Mystique 40. Dr. Strange
41. Invisible Woman 42. Nightcrawler 43. Medusa 44. Iron Fist 45. Shadowcat
46. Captain Marvel 47. Emma Frost 48. Vision 49. Bullseye 50. Hawkeye
51. Nick Fury 52. Lizard 53. Polaris 54. Nova 55. Scarlet Witch
56. Deadpool 57. Mysterio 58. Yellow Jacket & Wasp 59. Luke Cage 60. Super Skrull
61. Spider-woman 62. Electro 63. Cable 64. Dormammu 65. Black Bolt
66. Psylocke 67. Vulture 68. Hercules 69. The Leader 70. Carnage
71. Quicksilver 72. Black Wisow 73. Kang 74. Havok 75. Falcon
76. Ms. Marvel 77. Sentry 78. Crystal 79. Wonderman 80. Mr. Sinister
81. Mole Man 82. Moon Knight 83. Deathlok 84. Sabretooth 85. Winter Soldier
86. Scorpion  87. Lady Deathstrike  88. Absorbing Man  89. Guardian  90. Warlock

91. Shocker, 92. Bishop, 93. Valkyrie, 94. Mandarin, 95. Impossible Man

Plus oczywiście te SPECIALE
1.Man-Thing, 2.Sentinel, 3.IronMan (movie special), 4.Rhino, 5.Galactus
6.Apocalypse, 7.Spider-Man (black costume), 8.Thanos, 9.Colossus, 10.Juggernaut
11.Hulk

Kurde fajna kolekcja...
ale ja chyba spasuje.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline jakubg

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:16:57 pm »
Ja jakoś godzinę temu pobiegłem do kiosku i zakupiłem pierwszy numer ze Spider-manem i muszę przyznać, że figurka zrobiona jest świetnie, nie spodziewałem się aż tak dobrego wykonania. Wcześniej kupowałem figurki Del-prado, z żołnierzykami i wykonane były one raczej o wiele gorzej od Spider-mana. Gazetkę na razie tylko przeglądałem, ale wygląda to dość porządnie ( fragmenty starych komiksów itd. ). W ankiecie dołączonej do tego numeru jest pytanie czy byłoby zainteresowanie kolekcją figurek DC, według mnie było by to świetne.

Offline skil

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:23:44 pm »
W ankiecie dołączonej do tego numeru jest pytanie czy byłoby zainteresowanie kolekcją figurek DC, według mnie było by to świetne.

jeśli o mnie chodzi figurki z dc wzbudziłyby znacznie większe zainteresowanie, zwłaszcza gdyby wzięto by pod uwagę vertigo!
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Inuki

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:38:46 pm »
jeśli o mnie chodzi figurki z dc wzbudziłyby znacznie większe zainteresowanie, zwłaszcza gdyby wzięto by pod uwagę vertigo!

Poniżej macie stronę kolekcji figurek DC też z Wielkiej Brytanii. Jeżeli o mnie chodzi to figurki z kolekcji DC są ładniejsze i bardziej "naturalne". Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem niektóre pozy figurek Marvela są strasznie sztuczne, bp. wspomniany już Ghost Rider. Ja bym widział tą postać na motorze, a nie stojącą, Silver Surfer też mógłby być na desce a nie z deską, itp. Po prostu wszystkie figurki są robione według tego samego wzoru; w kolekcji DC też tak jest, ale tam jest to trochę mniej widoczne.

http://www.eaglemoss.com/dc/index_uk_splash.html

Offline badday

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:53:45 pm »
Spoko Punisher będzie  :D Zobaczcie sobie stronę kolekcji w Wielkiej Brytanii; tam są pokazane figurki do 90 numeru (i to jeszcze nie koniec).(...)

http://www.marvel-figurines.co.uk/

łojej ale ten Punisher ohydny...

Offline spidey

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:56:54 pm »
Ja jakoś godzinę temu pobiegłem do kiosku i zakupiłem pierwszy numer ze Spider-manem i muszę przyznać, że figurka zrobiona jest świetnie, nie spodziewałem się aż tak dobrego wykonania.

A nie wie ktoś czy można te figurki kupować gdzieś on-line? Czułbym się trochę nieswojo prosząc o takie coś panią w kiosku ;)

jeśli o mnie chodzi figurki z dc wzbudziłyby znacznie większe zainteresowanie, zwłaszcza gdyby wzięto by pod uwagę vertigo!

W DC nie wzięto pod uwagę Vertigo: http://www.eaglemoss.com/dc/index_uk_splash.html
A i marketingowo to by był strzał w stopę bo większość osób w Polsce oprócz Batmana i Supermana mało kogo kojarzy z DC (a tym bardziej już z Vertigo :roll:). Marvel jest u nas znacznie popularniejszym universum (więcej kreskówek, magazynów, stron internetowych).

Tak czy inaczej mutantów uzbieram wszystkich, Marvel Girl jest cudowna :)

Offline Dembol_

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:15:23 pm »
Zielony Goblin, Elektro, Black Cat i Iron Fist są spoko. Niektóre figurki przedstawiają trochę zbyt unowocześnione wersje bohaterów (Rogue, bleh). Przynajmniej dla mnie wychowanego na dawnych TM-Semicach. Pooglądam sobie w sklepie i może coś zakupię.


Offline skil

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:26:10 pm »
W DC nie wzięto pod uwagę Vertigo: http://www.eaglemoss.com/dc/index_uk_splash.html
A i marketingowo to by był strzał w stopę bo większość osób w Polsce oprócz Batmana i Supermana mało kogo kojarzy z DC (a tym bardziej już z Vertigo :roll:). Marvel jest u nas znacznie popularniejszym universum (więcej kreskówek, magazynów, stron internetowych).

bardzo dobrze to rozumiem, dlatego napisałem "jeśli o mnie chodzi"; figurki z vertigo to takie tam moje myślenie życzeniowe. z dc kupiłbym wszystko co dotyczy batmana, a z marvela interesują mnie tylko magneto i daredevil.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:45:49 pm »
No i kupiłem sobie
Mój Spidey ma nr 1188 cool :D
Chyba zamówię prenumeratę  :badgrin:

 

anything