trawa

Autor Wątek: Gadżety komiksowe  (Przeczytany 81769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:21:36 pm »
Co się śmiejesz?  ;-) Chyba jest opcja że możesz zrezygnować z prenumeraty w dowolnej chwili a do 5 numeru dostaniesz już wszystkie gadżety (łącznie z naprawdę wypaśnym Spiderem) i wtedy można zrezygnować ;-) Jeśli się nie mylę to prenumerata pięciu pierwszych numerów ma sens!  :)

Offline jakubg

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:37:59 pm »
Wiesz, z tą prenumeratą jest troszeczkę inaczej z tego co się tutaj orientuję. Prezenty są dokładane do pierwszej, trzeciej i piątej przesyłki, a z każdą przesyłką dostajesz 2 numery gazetki ( paczka z gazetą przychodzi do miesiąc ).

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:40:20 pm »
Co się śmiejesz? 
Nie śmieję się.
To był BADGRIN
haba haba haba

Serio zastanawiam się nad prenumeratą.

Offline jakubg

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:52:41 pm »
To dobrze, że nie jestem sam, ja zamawiam na 99%, kusi mnie ta gratisowa figurka, wszystko kusi 8)

Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:56:32 pm »
Aha czyli 5 przesyłek = 10 numerów. To już gorzej  :sad:

Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:58:28 pm »
Jam tam biorę na 100% :). Ciekawy tylko jestem co będzie jak wezmę prenumeratę powiedzmy na rok, a po pół roku okaże się, że nie opłaca się tego u nas jednak wydawać.

Offline jakubg

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:59:45 pm »
W tym wypadku nie jest tak, że jest ustalone czy bierzesz prenumeratę na rok czy tam dwa i masz to z góry ustalone tylko po prostu oni będą przesyłać ci kolejne numery a ty masz 2 tygodnie, żeby odesłać paczuszkę albo im zapłacić, na tej zasadzie to działa.

Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:01:35 pm »
Zwrócą sałatę pewnie. Jak kiedyś prenumerowałem pewien miesięcznik i w ostanim roku działalności wyszło ostatecznie tylko 5 numerów to za pozostałe 7 zwrócili mi kasę i jeszcze dodali w ramach rekompensaty jakieś gadżety.

Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:19:00 pm »
W tym wypadku nie jest tak, że jest ustalone czy bierzesz prenumeratę na rok czy tam dwa i masz to z góry ustalone tylko po prostu oni będą przesyłać ci kolejne numery a ty masz 2 tygodnie, żeby odesłać paczuszkę albo im zapłacić, na tej zasadzie to działa.

Yyy - skąd to info? Na ich stronie się tego nie dopatrzyłem - mają tylko jakiś nieergonomiczny formularz i lakoniczne informacje o całej procedurze. Dodatkowo nawet nie wiadomo czy to dwutygodnik, miesięcznik, kwartalnik, czy co (nie ma o tym info na stronie, albo ja tego nie widzę).

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:35:23 pm »
Jest to dwutygodnik.
A prenumerata polega na tym, że ją zamawiasz i oni będą wysyłali dopóki nie zrezygnujesz, albo nie przestaniesz płacić przy odbiorze przesyłki. Czyli luz.

Offline jakubg

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:37:09 pm »
No czyli jest tak jak ja to opisałem powyżej, w gazetce wszystko jest dokładniej opisane.

Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:40:55 pm »
Thx za info. W takim razie albo ja dawno niczego nie prenumerowałem (co jest w sumie faktem), albo ten typ prenumeraty popularny był jeszcze w czasach Secret Service ;). Myślałem, że teraz to są przelewy, zapłaty z góry za dłuższe okresy, itp. a tu masz - oldschoolowa prenumerata. Ale co tam - figurki są tego warte 8).

Offline kas1

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 22, 2009, 08:13:34 am »
Nie polecam prenumeraty. Prenumerowałem w takim systemie kolekcję "Z archiwum X". Nie dość, że byłem stale do tyłu (i nadal jestem, bo jeszcze wszystko nie przyszło), to często musiałem reklamować tomiki (uszkodzenia w transporcie). Gra nie warta świeczki a dodatkowy spider pewnie na allegro będzie.

Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 22, 2009, 04:18:25 pm »
Tego się właśnie trochę boję. Może jednak poczekam na pierwsze wrażenia odważnych, którzy zaprenumerowali to cudo i zobaczę ilu będzie psioczyło na ew. uszkodzenia. A te 3 bonusy może faktycznie będą za jakiś czas do dostania na Allu.

Offline skywalker8

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 22, 2009, 06:28:37 pm »
Dzisiaj zakupiłem pierwszy numer. Bardzo fajny pomysł, chociaż szkoda że te figurki są takie małe. Zobaczymy co dalej. Już się nie mogę doczekać Hulka 8).