trawa

Autor Wątek: Gadżety komiksowe  (Przeczytany 81944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 15, 2009, 12:34:21 pm »
Boksów jest 6. A przy okazji: ciekawe, czy JPF kiedyś porwie się na wznowienie tego komiksu po ludzku, w 6 tomach i właściwym układzie? (czyli japońskim).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline helsing

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 15, 2009, 12:42:57 pm »
Offtop:
Helsing, przepraszam, co to za wydanie Akiry? Przypomina moje, ale nie jest identyczne :D

Jak już zostało powiedziane - box z JPF. Ukrywające fakt podzielenia Akiry na 19 tomików.

Szybciej nauczę się japońskiego niż JPF wyda Akirę, tak jak na to zasługuje. ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline spidey

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 15, 2009, 02:00:04 pm »
Kiedys w ogole bylo?


Spider od TM-Semic.

Boksów jest 6. A przy okazji: ciekawe, czy JPF kiedyś porwie się na wznowienie tego komiksu po ludzku, w 6 tomach i właściwym układzie? (czyli japońskim).

Ale z takimi księgami jest jeden problem - takie opasłe tomy ciężko się czyta, wole pozostać więc przy 19 tomowym wydaniu JPF :)


godai

  • Gość
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 15, 2009, 02:13:38 pm »
Szybciej nauczę się japońskiego niż JPF wyda Akirę, tak jak na to zasługuje. ;)

To wtedy zapraszam w odwiedziny. Mam oryginalne sześciotomowe :D Dzięki za info, zaciekawiło mnie to, bo do polskiego Akiry nawet nie podszedłem, wiedząc, że będzie latami wychodził, a te pudełka są mocno podobne do wydania JUMPa.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 15, 2009, 02:20:39 pm »
Ale z takimi księgami jest jeden problem - takie opasłe tomy ciężko się czyta, wole pozostać więc przy 19 tomowym wydaniu JPF :)
lol? Trzysta kilkadziesiąt stron nazywasz opasłym tomem? To tyle, co GITS, a trudno go nazwać opasłym.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline tolman

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 15, 2009, 02:21:29 pm »
Ale z takimi księgami jest jeden problem - takie opasłe tomy ciężko się czyta, wole pozostać więc przy 19 tomowym wydaniu JPF :)
Mi nie przeszkadza 19 tomów również. Natomiast układ zmieniony niepotrzebnie. Albo Państwo z JPF nie chcieli polskich czytelników zapoznawać z czytaniem od prawej do lewej (by nie spłoszyć zwierzyny) albo mogli nabyć licencje tylko na odbite lustrzanie skany.

Offline spidey

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 15, 2009, 03:14:57 pm »
lol? Trzysta kilkadziesiąt stron nazywasz opasłym tomem? To tyle, co GITS, a trudno go nazwać opasłym.

W sumie masz rację, trochę się rozpędziłem z tą "opasłością" (chociaż też dużo zależałoby od gramatury papieru ;)). Obecne wydanie JPF mi odpowiada, te czarne obwoluty naprawdę fajnie prezentują się na półce. A boxy stoją puste obok.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 15, 2009, 03:28:19 pm »
Spider od TM-Semic.


No nie wiem, w 4 klasie podstawowki wydawalo mi sie to mocno infantylne, ale to pewnie zasluga innych rzeczy kotre wtedy wychodzily (Thorgal, Funky Koval, Yans, Rork).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline spidey

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 15, 2009, 04:24:02 pm »
No nie wiem, w 4 klasie podstawowki wydawalo mi sie to mocno infantylne, ale to pewnie zasluga innych rzeczy kotre wtedy wychodzily (Thorgal, Funky Koval, Yans, Rork).


Tutaj mógłbym się wdać w długą polemikę ale robota goni więc napiszę tylko tyle: komiksy DeMatteisa też? "Najlepsi wrogowie", "Oko Pumy", "Ostatnie łowy Kravena"?

godai

  • Gość
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 15, 2009, 04:50:51 pm »
Spidey, w wieku 10 lat nie zawsze się wychwytuje co dobre a co nie. Jak się ma 12 lat, to się nie rozumie Zabójczego Żartu. Perspektywa zaburza postrzeganie ;)

Offline Wojtpil

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 23, 2009, 07:23:20 pm »
w kioskach czeka Dr Octapus
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 23, 2009, 09:03:34 pm »
w kioskach czeka Dr Octapus

Badziewny jest :p
I'm a master for these cookies

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 23, 2009, 09:06:17 pm »
Ja sobie na razie odpuściłem te figurki.
Pierwsza fascynacja minęła i górę wziął zdrowy rozsądek.
Wybiórczo może jeszcze ze 2-3 wezmę, DD na 100% (o ile seria przetrwa).

godai

  • Gość
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 23, 2009, 09:16:00 pm »
No cóż, ja boję się, że do tej, na którą czekam, to nie ma szans dotrwać :D

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 23, 2009, 11:20:13 pm »
No cóż, ja boję się, że do tej, na którą czekam, to nie ma szans dotrwać :D

wystarczy policzyć ile prenumerata nr obejmuje pewnie takiej liczby nr się będzie można spodziewać, na bank wydawca musiał kilka nr wykupić.Więc raczej część tych figurek się na pewno ukaże
I'm a master for these cookies

 

anything