trawa

Autor Wątek: Gadżety komiksowe  (Przeczytany 81956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 24, 2009, 10:24:28 am »
Kochani!

Jako rasowy nerd szukam w ramach przeprowadzki jakiejś fajnej, komiksowej statuetki. Popiersie Platona już mam, trzeba mi czegoś do towarzystwa. Liczę, że jakaś dobra duszyczka mi poradzi co by wybrać. Póki co znalazłem jedynie okropnego Black Bolta, który zacnym herosem jest (http://www.crazycatcomics.com/index.php?_a=viewProd&productId=19) i całkiem fajnego Irona Mana (http://www.superherotimes.com/newsarchive/003114.php)

Gdzie szukać, w jakich sklepach?
Na co zwrócić szczególną uwagę?

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 24, 2009, 11:04:23 am »

 Wczoraj będąc w EMPiKu w Galerii Krakowskiej byłem ciekaw czy mają te figurki u siebie i ze zdumieniem stwierdziłem, że leży tam chyba z 6 egzemplarzy jednej dotychczas wydanej - a mianowicie ... Wolverine'a! Przecież od tej pory wyszły już 3 kolejne, których tam nie uraczyłem...

Dziwność nad dziwnościami...

raczej błąd ludzi pracujących w Empiku nie zdali towaru i tyle  ;-)
I'm a master for these cookies

Offline Mefisto76

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 24, 2009, 11:12:38 am »
raczej błąd ludzi pracujących w Empiku nie zdali towaru i tyle  ;-)

I nie zamówili nowego od 1,5 miesiąca ???   :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 24, 2009, 04:47:48 pm »
na to wygląda :roll:wystarczy jeden "Nie przytomny pracownik działu" i wychodzą takie niespodzianki ;-)
I'm a master for these cookies

Offline Dembol_

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 24, 2009, 06:50:41 pm »
Kochani!

Jako rasowy nerd szukam w ramach przeprowadzki jakiejś fajnej, komiksowej statuetki. Popiersie Platona już mam, trzeba mi czegoś do towarzystwa. Liczę, że jakaś dobra duszyczka mi poradzi co by wybrać. Póki co znalazłem jedynie okropnego Black Bolta, który zacnym herosem jest (http://www.crazycatcomics.com/index.php?_a=viewProd&productId=19) i całkiem fajnego Irona Mana (http://www.superherotimes.com/newsarchive/003114.php)

Gdzie szukać, w jakich sklepach?
Na co zwrócić szczególną uwagę?
http://www.sideshowtoy.com/index.php?&utm_source=logo-header&utm_campaign=siteheader
Pod powyższym linkiem znajdziesz sporo całkiem fajnych rzeczy. Ceny są odpowiednio niefajne.
Jeśli coś jest wyprzedane to warto też sprawdzić forbiddenplanet.com, amazon itp. Często zalega im w magazynach jakaś bezpańska sztuka albo dwie. Oczywiście e-bay też jest warty sprawdzenia, ale tam to dopiero szaleją z cenami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 06:57:15 pm wysłana przez Dembol_ »

Offline Pelna_Kultura

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 24, 2009, 07:01:25 pm »
raczej błąd ludzi pracujących w Empiku nie zdali towaru i tyle  ;-)
To nie błąd. To reedycja ;) Wszsytkie Empiki dostały po raz drugi tę figurkę. Widać był na nią niezły popyt.

Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 24, 2009, 07:20:35 pm »
Właśnie chciałem pisać, że w jednym z poznańskich Empików (w Plazie) też zatrzęsienie Loganów, podczas gdy innych figurek niet. Coś musi być na rzeczy z tą reedycją.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 25, 2009, 11:28:14 pm »
Dobra, jak nie znajdę w Wawie, to niech ktoś mi kupi ładnego i wyśle. Zwracam koszty i piwo stawiam.  :D
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline ramiro20

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 26, 2009, 08:46:12 pm »
Ameryke odkryliście z tą reedycją normalnie :D u mnie w miescie widzialem w paru punktach(nie tylko Empiki) najpierw numer 1 a teraz 2, ciekawe czy tak bedzie do któregoś numeru

btw ma ktoś na sprzedaż numer 3 z Octopusem? bo go ostatnio pominąłem a teraz bym kupił

Offline Mefisto76

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 26, 2009, 10:08:37 pm »
Ameryke odkryliście z tą reedycją normalnie :D ....
btw ma ktoś na sprzedaż numer 3 z Octopusem? bo go ostatnio pominąłem a teraz bym kupił

Proponuję poczekać chwilę, to będzie znowu reedycja i kupisz go bez problemu w swoim Empiku, Kapitanie Ameryko!  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline ramiro20

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 27, 2009, 12:16:03 pm »
wiem że może być wkrótce 3 numer skoro jest reedycja ale laska w kiosku mówiła że mogą być tylko do 2 numeru bo sie słabo sprzedały i tak samo było z jakaś kolekcja aut PRLu a co do Kapitana Ameryki to mam jednego na sprzedanie, może ktoś chce? :D

Offline Bane

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 27, 2009, 01:44:21 pm »
A oto mój nowy gadżet, jak na fana Bane'a przystało, związany właśnie z tą postacią:


Offline m010ch

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 27, 2009, 02:02:01 pm »
A oto mój nowy gadżet

Będziesz w tym na ustawki chodził?


Offline Bane

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 27, 2009, 03:51:44 pm »
Będziesz w tym na ustawki chodził?

Hehe - nie bardzo.