trawa

Autor Wątek: Czego słuchacie?  (Przeczytany 36489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klarkash-ton

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2003, 09:22:51 pm »
Cytat: "Kormak"
Dla dwóch pierwszych zespołów, ziiiiom.


Hm... dwa pierwsze to korn i cos tam. Ja akurat Korna lubie i choc zadko tu sie wypowiadam to nie moglem scierpiec takiej obrazy  8)
Kormak, co do nich masz, ze za nimi nie przepadasz?  :D

Offline Kormak

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 25, 2003, 09:32:51 pm »
Czytaj uważniej :D

Dwa pierwsze zespoły = dead can dance i massive attack. Wymienianie tych wielkich zespołów jednym tchem z iron maiden... brrr...

korn? lubie ich pierwsze 3 płyty, potem już zaczął się zjazd po rynnie do rynsztoka :D

Offline Klarkash-ton

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2003, 09:55:39 pm »
Przepraszam. Bylem tak bardzo wburzony, ze ktos atakuje Korna, ze nawet nie przeczytalem dokladnie.
Zwracam honor  :D

Sam uwazam, ze 4 plytka byla jeszcze calkiem niezla, choc 5 to juz niestety dno kompletne. Wie ktos moze kiedy bedzie kolejna? Podobno chlopaki ostro nad nia pracuja...

Offline Man Without Future

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2003, 12:25:30 pm »
A co jeśli ktoś nie lubi Massive Attack? I będzie cię opieprzał za wymawianie tego zaspołu razem z Dead Can Dance? Czepiasz się Kormak szczegółów.

Niby jesteś przeciwko wojnie (wnioskuję z awartara), ale tolerancyjny to ty nie jesteś. : /

Offline Kormak

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2003, 02:14:06 pm »
Przecież cię nie chcę zabić, tylko mi to po prostu przeszkadza.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Czego słuchacie?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2003, 03:31:26 pm »
ejjjjjjjj !! piszcie czego słuchacie a się nie spierajcie o głupotki  :wink:
oto moja lista  
1.słucham głównie(choć nie tylko) rocka/ metalu. konkretnie(ulubione):
ŚWIAT
paradise lost
type o negative
moonspell
sisters of mercy
fińskie kapele które są super( HIM, 69eyes, sentenced, children of bodom, amorphis, nightwish)
kapele z dziewczynami na wokalu, które też są super{kapele, dziewczyny niekoniecznie hehe}:lacuna coil, the gathering,within temptation, theatre of tragedy
anathema
iron maiden & bruce dickinson solo
rammstein
danzig,
the cult
hard(?)rockowe/rock&rollowe: guns'n roses, bon jovi,ozzy osbourne,billy idol, aerosmith, def leppard, van halen, scorpions, black sabbath, alice cooper
amerykańskie nowsze: KoRn, Rob Zombie &white zombie,papa roach, orgy, powerman 5000, linkin park, disturbed, p.o.d.,godsmack,machine head,monster magnet, fear factory, filter, RATM, static x, creed, 3 doors down, nickelback i inne takie hehe
inne "smęty"(poza pierwszą 4ką i anathemą  ):katatonia, dreadful shadows, lacrimosa,pain, inhuman, heavenwood, therion, tiamat
dobry(w moim mniemaniu -dla mnie miłe dla ucha  )pop/poprock/inne rocki/metale:depeche mode, duran duran, aha, roxette, reamonn, alanis morisette, shakira, pink, vanessa carlton, dream theater, megadeth, cranberries, dido,halford, in flames, madonna, george michael, cradle of filth
POLSKA: oj tu niewiele...
artrosis,
moonlight
delight
ONA
K.Kowalska
inne goty
uff mniej więcej tyle  
2. będą fajne koncerty. czy ktoś wybiera się na: maiden do spodka, type o negative (yeah!!!), the gathering (katowice)? będzie okazja do spotkania się forumowicze  
3. dla mnie zestawienie dead can dance i irons nikomu nie ujmuje  :)
4. KoRn jest lepszy co płytę  8)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline themon-Felków Twórca

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 26, 2003, 05:00:38 pm »
postaram się analfabetycznie:
-Acid Drinkers (do albumu Infernal Connections włącznie)   -Air   -Akufen   -Aromabar   -Arovane   -Autechre  -Basement Jaxx  -Bauhaus  -Bonobo   -Cake   -Cocteau Twins    -Donna Regina   -Felix da Housecat  -Future Sound of London  -Funkstorung   -Goldie  -Herbert  -K44  -Klaus Shulze  -Komputer  -Kraftwerk  -Lali Puna  -Luomo  -Matmos  -Metallica ( do beznadziejnej "enter sandman"-wyłączając ją, oczywiście)   -Miss Kitten  -Moloko  -Mu-Ziq  -Nightmares on Wax  -Orbital  -Peaches -Plaid  -Pudelsi-Roni Size  - Shellac  -Soft Cell  -Squarepusher  -Świetlicki (ten zarzygany, śmierdzący pijaczyna, hłe hłe)-Telepopmusic  -the Avalanches  -the Residents  -the Streets  -the Wolfgang Press  -Tok Tok  -Trials X- Unkle  -   i jeszcze pewnie z drugie tyle (jesli chodzi o te ulubione, oczywiście : )   )

lubię tez 2Stepowe remixy, oldschoole w ilościach nadmiernych bardzo chętnie przyjmuję, Technotronic łykam i MC Hammera U can`t touch this z radością itd, itp., et consortes, bla, bla

Offline Janek Pietkiewicz

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 26, 2003, 05:08:46 pm »
Cytat: "themon-Felków Twórca"
Świetlicki (ten zarzygany, śmierdzący pijaczyna, hłe hłe)


Nie przeczę, że pije, pali i śmierdzi - ale żeby zaraz zarzygany?

***
Bardzo się cieszę, że są na tym forum ludzie, których gusta nie ograniczają się do jednego gatunku muzyki, lecz słuchają po prostu Tego, Co Im Się Podoba.

Offline themon-Felków Twórca

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 26, 2003, 06:40:06 pm »
zdarza mu sie po koncercie. pracowałem jako barman w klubie w którym dawał koncert i widziałem i piłem iwidziałem z bliska i zapach nawet tych żygów czułem.chwalę sie? żygami? chyba gupibymbył.

Offline Man Without Future

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2003, 10:24:10 pm »
Cytat: "DevilRed"

4. KoRn jest lepszy co płytę  8)


No z tym się akurat zgodzę. Untouchables jest świetna.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Czego słuchacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 27, 2003, 10:23:38 am »
taa KoRniszony wymiatają
a zapomniałem cosik o klasycznej wspomnieć...
wagner, grieg są niesamowici
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Man Without Future

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 27, 2003, 08:29:16 pm »
Cytat: "DevilRed"
wagner, grieg są niesamowici


Mozart, Beethoven...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Czego słuchacie?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 28, 2003, 03:48:29 pm »
Juz gdzies pisalem o tym, czego slucham, ale chetnie napisze raz jeszcze (postaram sie jakos to pogrupowac). No i oczywiscie to jedynie co bardziej ulubione kapele:
1. Depeche Mode, Recoil, Martin Gore (no i niebawem solowa plyta Gahana)
2. De/Vision, And One, Camouflage, Cetu Javu, Dance Or Die,
3. Rammstein, KMFDM, Think About Mutation, Nitzer Ebb, Ministry, Coptic Rain, Cubanate, Einsturzende Neubauten, Die Krupps, Mass Hysteria,
4. Metallica, Vader, Therion, Tiamat, Cacophony, Moonspel, Paradise Lost, Alice In Chains, Farmer Boys
5. Ultravox, Visage, John Foxx, Midge Ure
6. Sisters Of Mercy, Lacrimosa, Psyche
7. Dead Can Dance, Cocteau Twins, This Mortal Coil
8. Tangerine Dream, Kraftwerk, Klaus Schulze
9. Lech Janerka, ONA, Trumpets & Drums, Agressiva 69, Wieloryb, Nowy Horyzont, Rigor Mortiss, LD, Abraxas, Lizard, Hedone, Bedzie Dobrze, No Smoking, Skawalker, Aya Rl., Republika, Fading Colours
10. Yes, Camel, Pink Floyd
11. Rush, Joe Satriani, Waltari, Yello, Marty Friedman, Senser, Scorn, Legendary Pinks Dots, Suicide, Clock Dva, Bjork, Front 242, Danzig
i dziesiatki innych. Swego czasu mialem w domu jakies 4 tysiace tytulow, teraz jest tego niecale 500 i only na CD (poza malymi wyjatkami, jak np. "Piosenki" Janerki, ktore nie ukazaly sie jeszcze na CD (no, chyba ze o czyms nie wiem).

Offline Klarkash-ton

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 28, 2003, 07:35:43 pm »
Cytat: "Man Without Future"
No z tym się akurat zgodzę. Untouchables jest świetna.


Hmm... dziwne zdanie. Dla mnie Korn skonczyl sie na plycie 4, bo mimo wszystko, ze plyta krytykowana przez wielu dla mnie jest swietnym albumem. Gorszym od poprzednich, ale dalej to jest ten fajny Korn.
5 plytka to jakies nieporzumienie. Nie powiem, kilka utworow wpadlo mi nawet w ucho, ale plyta jako calosc jest slaba. Pozatym wniskuje, ze dla Was czym starsza plyta tym gorsza... yh, przeciez teraz to naprawde bluznicie. :D

Offline Man Without Future

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 28, 2003, 10:57:54 pm »
Cytat: "Klarkash-ton"
Pozatym wniskuje, ze dla Was czym starsza plyta tym gorsza... yh, przeciez teraz to naprawde bluznicie. :D



Gucio prawda. Wszystko zależy od zespołu, np. dla mnie Metallica skończyła się na Black Albumie (S&M to tylko takie naiwne ciągnięcie za portwele), ale choćby Manson się rozwija. Nawet mojej siostrze się spodobał.