Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 825089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G_S

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 01, 2006, 11:07:47 am »
Cytat: "am666"
Simon Bisley - zreszta wczesniejsze trzy numery tez rysował Bisley.

no wlasnie ze nie ""Lobo's back", którego niestety nie mógł dokończyć gdyż uległ wypadkowi motocyklowemu"
i sprawdz 3 a 4 czensc calkiem inna kreska bardziej dokładniejsza :) wiec kto?

Offline freshmaker

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 01, 2006, 11:29:28 am »
Cytuj
Bóg rysowania po zdjęciach Wink


zupelnie jak w ex machinie. w jednym trejdzie jest nawet pokazana plansza komiksu ulozona ze zdjec, ale musze przyznac, ze ciekawie to wyglada. kunszt rysownika widac przy okazji kobiet, bo "modelka" dla wiekszosci postaci kobiecych jest ta sama obrzydliwa baba.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline hans

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 01, 2006, 11:33:52 am »
Christian Alamy
a anegdotka zabawna. mozesz dac jakiegos linka? btw dzieki - wyprowadziles mnie z bledu, w ktorym tkwilem od wielu lat. wymyslilem sobie, ze Biz nie dokonczyl komiksu z lenistwa:)

Offline G_S

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 01, 2006, 11:38:03 am »
Cytat: "hans"
Christian Alamy
a anegdotka zabawna. mozesz dac jakiegos linka? btw dzieki - wyprowadziles mnie z bledu, w ktorym tkwilem od wielu lat. wymyslilem sobie, ze Biz nie dokonczyl komiksu z lenistwa:)

http://www.carpenoctem.pl/pages/bisleybio.htm

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 01, 2006, 12:27:08 pm »
Cytat: "Dembol_"
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Endsong średnie. Jedyne, co zachwyca, to świetne rysunki Grega Horna, boga rysownictwa kobiet w komiksie.

Tyle, że Endsong rysował Greg Land :P


Mea culpa  :) Ci dwaj są naprawdę podobni, jeżeli chodzi o rysowanie płci pięknej  :p

Offline Dembol_

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 01, 2006, 09:49:03 pm »
Cytat: "Pan Rado"

Bóg rysowania po zdjęciach ;)

To mnie u niego trochę wkurza :/ Momentami wygląda jakby ktoś na zdjęcia nałożył kilka filtrów w Photoshopie i dorysował kilka detali.
Cytuj
Ci dwaj są naprawdę podobni, jeżeli chodzi o rysowanie płci pięknej

Horn jednak robi to dużo lepiej. Galerie na jego stronce są zajebiste. Zwłaszcza Emma Frost i niektóre Elektry. Jedyny problem to w sumie to samo co z Alexem Rossem. Okładki i inne statyczne malowidła genialne, ale bardzo słabo oddają dynamikę.

Offline wonap

Runaways
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 03, 2006, 06:13:10 pm »
czy ktos z was czytal ten komiks i moze cos o nim wiecej powiedziec? czy warto sie w niego zaopatrzyc?

Offline frobilbo

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 04, 2006, 11:01:01 am »
Uwaga Uwaga komatrzy - mam pytanie - pomóżcie stary wyjadacze i znawcy tematu :)
blood : a tale / originals HC / catwoman - when i rome - pomóżcie wybrać - ostatnia rzez mi została do dobrania z promocji u rafała :)
dzięki
igdy nie dyskutuj z idiotą - ściągnie Cię na swój poziom i pobije doświadczeniem

Offline Ireneusz Pietryka

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 04, 2006, 11:07:49 am »
Cytat: "frobilbo"
Uwaga Uwaga komatrzy - mam pytanie - pomóżcie stary wyjadacze i znawcy tematu :)
blood : a tale / originals HC / catwoman - when i rome - pomóżcie wybrać - ostatnia rzez mi została do dobrania z promocji u rafała :)
dzięki


Z tego co wymieniłeś mam Blood. A Tale. Dematteisa ze znakomitymi malunkami Kenta Wiiliamsa  - komiks wg mnie świetny i na pewno wart polecenia.

A jeżeli chodzi o kobiety i koty to owszem, lubię, i to nawet bardzo, ale osobno, osobno....
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline badday

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 04, 2006, 02:03:41 pm »
A to warto zamówić?

SUPER CENA - DREAMING THROUGH THE GATES OF...

ponoć to seria, a to jeden li tylko album, to jakiś zbiór czy po prostu jeden z "volumów"? Bedzie jakas dalsza część w TPB?

Offline Maciej

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 04, 2006, 02:24:53 pm »
hyh, trzeba będzie Losersów zakupić :D
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline kingquest

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 04, 2006, 02:41:06 pm »
Cytuj
Uwaga Uwaga komatrzy - mam pytanie - pomóżcie stary wyjadacze i znawcy tematu  
blood : a tale / originals HC / catwoman - when i rome - pomóżcie wybrać - ostatnia rzez mi została do dobrania z promocji u rafała  
dzięki


When in Rome to jeden z najbardziej oczekiwanych i popularnych komiksów z Catwoman. To taki odpowiednik Batman:Hush .
Może nic wielkiego, ale z pewnością rozreklamowanego.
Originals Gibbonsa to komiks zbierający znakomite recenzje.
 A o Blood a Tale się nie wypowiem, bo mało na ten temat wiem...

Offline Pan Rado

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 06, 2006, 01:21:02 am »
Cytat: "freshmaker"
Cytuj
Bóg rysowania po zdjęciach Wink


zupelnie jak w ex machinie. w jednym trejdzie jest nawet pokazana plansza komiksu ulozona ze zdjec, ale musze przyznac, ze ciekawie to wyglada. kunszt rysownika widac przy okazji kobiet, bo "modelka" dla wiekszosci postaci kobiecych jest ta sama obrzydliwa baba.


Harrisa będę bronił, bo Harris to inna broszka. Harris sobie sam modeli ustawia, poza tym ma swój charakterystyczny styl, którym 'zniekształca' to, co sfotografuje. Land bez żenady jedzie po okładkach magazynów z ładnymi paniami i stopklatkach z filmów. Jeszcze za Sojourna robił to sensownie i po prostu ładnie. Teraz się w ogóle nie pitoli i na jednym obrazku Reed Richards to Topher Grace, a na innym Brad Pitt udaje Magneto.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 06, 2006, 02:17:03 pm »
Cytat: "Pan Rado"

Harrisa będę bronił, bo Harris to inna broszka.

Popieram w 100%.
Porównywanie Harrisa do Landa to jednak lekka pomyłka... Nie muszę chyba dodawć, że dużo wyżej cenię sobie Harrisa. To co robi w Ex Machina przemawia do mnie całkowicie. "Zdjęcia" Landa może i są ładne, ale tak samo "ładne" są silikonowe panienki...

Offline kas1

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 16, 2006, 11:17:36 am »
1. Wiecie może czy jest jakaś strona na której można zobaczyć przykładowe plansze komiksów wydawanych przez Marvel? www.dccomics.com oferuje taką możliwość ale na stronie Marvela nie widzę podobnej opcji.

2. Jakie jest Wasze zdanie na temat serii Incredicible Hulk? Szczególnie interesują mnie opinie na temat vol.4 Abominable i vol.6 Split Decisions (oba są dostępne w interesujących cenach). Warto sobie tymi komiksami zawracać głowę? Jest to trochę ambitniejszy Hulk czy raczej dla małolata? Nie wiem co sądzić o tej postaci bo moja styczność z nią jest ograniczona tylko do tego, co wydał TM-Semic w Megamarvelu i do Bannera.