trawa

Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 817195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1545 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:03:46 pm »
serio olewasz? w momencie kiedy staje sie jedna z najciekawszych publikacji Marvela?

Chodziło mi ogólnie o Marvela, z resztą Hawkguy ostatnio wychodzi tak żadko, że czasami zapominam, że ta seria jeszcze trwania i istnieje.

Offline Antari

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1546 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:05:09 pm »
Miałbym pytanie, czy The Ultimates: Super-Human z WKKM, to zawiera to samo co The Ultimates : Super-Human wydane przez Egmont w 2004 roku? Wygląda mi na to, że Egmont wydał to w 2 tomach i to samo zrobiło Hachette w WKKM, ale chciałbym mieć pewność od kogoś kto wie na pewno.

Offline turucorp

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1547 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:07:51 pm »
Chodziło mi ogólnie o Marvela, z resztą Hawkguy ostatnio wychodzi tak żadko, że czasami zapominam, że ta seria jeszcze trwania i istnieje.

rozumiem, w moim przypadku w gre wchodza tylko trejdy, wiec mam inna perspektywe czasowa.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1548 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:10:21 pm »
Miałbym pytanie, czy The Ultimates: Super-Human z WKKM, to zawiera to samo co The Ultimates : Super-Human wydane przez Egmont w 2004 roku? Wygląda mi na to, że Egmont wydał to w 2 tomach i to samo zrobiło Hachette w WKKM, ale chciałbym mieć pewność od kogoś kto wie na pewno.

Ultimates 1od WKKM i od Egmontu to to samo (tyle ze E wydał to w dwóch SC-ekach). Ultimates 2 od WKKM to kontynuacja i nowość za razem. Imho jeszcze lepsza od jedynki.


rozumiem, w moim przypadku w gre wchodza tylko trejdy, wiec mam inna perspektywe czasowa.

Jakbym miał więcej mamony to pewnie też bym sobie kupował jakieś trade'y w oryginale, a tak albo pożyczam od kumpla jak coś ma albo, co tu dużo gadać, ściągne ze 2, 3 skany, żeby mieć rozeznanie co z czym jak i dla czego, no i czy rysunki ładne. Czytam też sporo streszczeń i recek w necie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2014, 10:17:32 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

N.N.

  • Gość
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1549 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:11:00 pm »
Miałbym pytanie, czy The Ultimates: Super-Human z WKKM, to zawiera to samo co The Ultimates : Super-Human wydane przez Egmont w 2004 roku? Wygląda mi na to, że Egmont wydał to w 2 tomach i to samo zrobiło Hachette w WKKM, ale chciałbym mieć pewność od kogoś kto wie na pewno.
Egmont w dwóch tomach wydał to, co Hachette wydało w tomie pierwszym. Tom drugi w WKKM jest tym, czego Egmont nie wydał, tj. dokończeniem całej historii.

Offline Julek_

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1550 dnia: Sierpień 09, 2014, 07:20:20 am »
Ultimates 1od WKKM i od Egmontu to to samo (tyle ze E wydał to w dwóch SC-ekach). Ultimates 2 od WKKM to kontynuacja i nowość za razem. Imho jeszcze lepsza od jedynki.

Gwoli ścisłości to nie Ultimates 2, tylko Ultimates 1 vol. 2. Ultimates 2 to kontynuacj Ultimates i tez sklada sie z dwoch tomow. Mnie sie to kiedys strasznie pomieszalo, wiec staram sie nie wprowadzac innych blad.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1551 dnia: Sierpień 09, 2014, 04:15:27 pm »
Byl u nas wydany w formie zbiorczej Knight Fall? Czy tylko w zeszytach TM-Semic? Jest jakies info nt. tego wydawnictwa?

Offline burberry

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1552 dnia: Sierpień 09, 2014, 05:03:49 pm »
Nie było wydania zbiorczego w PL.
Bóg Cię kocha

Offline Johnson

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1553 dnia: Sierpień 10, 2014, 04:19:54 pm »
Mam pytanie odnośnie komiksu pt. "Gangland". Lista autorów i szyld Vertigo mnie zachęca. Dobre to?


http://multiversum.pl/p/1061/7766/gangland-sc-przelicznik-netto-2-50--dc-i-vertigo-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline [robak]

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1554 dnia: Sierpień 11, 2014, 03:51:32 pm »
Ostatnio zastanawiałem się nad komiksami ze świata Aliens. Zgłębiał ktoś? Wyszukałem krótkie nowele Inhuman condition z rysunkami Sama Kietha oraz Fast track to heaven. Polecacie? Czy to po prostu chłam, korzystający z marki? Ponadto niebawem rusza nowa seria Fire and stone - może to będzie coś na poziomie.

Offline kosmoski

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1555 dnia: Sierpień 11, 2014, 07:28:00 pm »
Ostatnio zastanawiałem się nad komiksami ze świata Aliens. Zgłębiał ktoś? Wyszukałem krótkie nowele Inhuman condition z rysunkami Sama Kietha oraz Fast track to heaven. Polecacie? Czy to po prostu chłam, korzystający z marki? Ponadto niebawem rusza nowa seria Fire and stone - może to będzie coś na poziomie.


spróbuj Aliens: Labyrinth (obecnie w 3 omnibusie lub wydanie tm-semic). Najlepszy aliens jakiego w życiu czytałem ;)

Offline [robak]

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1556 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:16:12 pm »
Mam z TM-Semica właśnie. Rozglądam się za czymś nowym. :)

Offline turucorp

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1557 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:00:05 pm »
z tych "specyficznych", czyli takich, ktore trzymam na polce, to:
http://avp.wikia.com/wiki/Aliens:_Salvation
http://avp.wikia.com/wiki/Aliens:_Alchemy

Offline Antari

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1558 dnia: Sierpień 14, 2014, 10:23:39 pm »
Miałbym pytanie odnośnie rekomendacji komiksów z serii Marvel Noir. Polecacie coś z tej serii?

Offline Julek_

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1559 dnia: Sierpień 15, 2014, 06:25:26 pm »
Mam takie szybkie pytanie, moi kochani - czy Midnight Shift pojawiło się w "batman Eternal"? Jeśli ktoś odpowie mi zanim znajdę odpowiedz na to pytanie w sieci to będę wdzięczny :)

 

anything