Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 816967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2070 dnia: Lipiec 10, 2015, 05:39:14 pm »
No nie czytam. Ale jak tak mowisz to zrobie to.


PZDR

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2072 dnia: Lipiec 12, 2015, 08:45:32 am »
^ Nic z wygranych nie znam, z nominowanych tez slabo.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2073 dnia: Lipiec 12, 2015, 11:28:35 am »
Eisnery 2015 rozdane: http://www.newsarama.com/25142-2015-eisner-awards-winners-full-list.html

można to podsumować w 3 punktach:

- głównym wygranym Little Nemo,
- Saga kontynuuje passę,
- największe zaskoczenie - brak statuetki dla Multiversity.

Offline Antari

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2074 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:25:04 am »
Miałbym pytanie dotyczące zakupów w Multiversum. Czy to normalne, że ceny tak dziwnie się zmieniają po dokonaniu zakupu? Ostatnio kupiłem DC COMICS CLASSICS LIBRARY ROOTS OF SWAMP THING HC za 56 zł (przelicznik 1.5). Dosłownie po kilku dniach cena tego numeru online skoczyła do 168 zł (po promocji 134). To samo dotyczy Flashpointa HC, który kupiłem za 77 zł. Po paru dniach wchodzę i okazuje się, że zwinęli ze sklepu HC w ogóle, a zamiast tego podnieśli cenę SC do 71 zł. Mam nadzieję, że nie wyślą mi SC pod pretekstem wcześniejszego błędu w ofercie. Trochę to dziwne, że strony przedmiotów tak znikają i zmieniają się z dnia na dzień. Rozumiem promocje czasowe ale to coś innego. Ktoś coś na ten temat wie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2075 dnia: Lipiec 21, 2015, 01:50:56 am »
Promocja przelicznikowa obejmuje zawsze pewna ilość egzemplarzy (np. jeden), wiec jak ktoś wykupi, to cena wraca do normy.

Offline rymski

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2076 dnia: Lipiec 21, 2015, 07:18:53 am »
Poza tym, jak już wspomniałem w innym temacie, według fejsbuka do ostatniej promocji wkradł się błąd systemowy i ceny były zaniżone - mimo to pan Rafał realizuje zamówienia. Tak więc, Antari, raczej nie masz się czym martwić.

Offline radef

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2077 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:01:07 am »
według fejsbuka do ostatniej promocji wkradł się błąd systemowy i ceny były zaniżone - mimo to pan Rafał realizuje zamówienia.
Do części. Tu chodzi tylko o produkty, które były w najnowszych dostawach i mimo to że były w superprzeliczniku, to przez przypadek miały też nałożony rabat 25%.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2078 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:03:37 am »
Luz, pan Rafał wyśle. Wiem, że są pewne osoby, które z Multivesrum miały jakieś dziwne przejścia ale naprawdę luz, komiks dostaniesz taki za jaki zapłaciłeś. Nikt Ci nic nie podmieni.
perły przed wieprze

Offline rymski

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2079 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:05:23 am »
Do części. Tu chodzi tylko o produkty, które były w najnowszych dostawach i mimo to że były w superprzeliczniku, to przez przypadek miały też nałożony rabat 25%.

A co za różnica? Przecież tu nie chodzi o to co i dlaczego miało zaniżoną cenę tylko o to, że pan Rafał realizuje zamówienia mimo wszystko.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2080 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:16:09 am »
Wiem, że są pewne osoby, które z Multivesrum miały jakieś dziwne przejścia
Na przykład Ja. Ale Pan Rafał załatwił wszystko profesjonalnie i koniec końców pozostaję szczęśliwym klientem MVM.

Lokus

  • Gość
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2081 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:27:47 am »
Na przykład Ja. Ale Pan Rafał załatwił wszystko profesjonalnie i koniec końców pozostaję szczęśliwym klientem MVM.
Ja przykład też i ja. Niestety pan Rafał nie załatwił niczego profesjonalnie i dziś pozostaję szczęśliwym klientem ATOM Comics.

Offline wasilmw

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2082 dnia: Lipiec 31, 2015, 11:15:39 am »
Nie wiem, czy to właściwy temat - w razie czego proszę o przeniesienie...


Wybieram się służbowo do stanów i moje pytanie jest następujące - jakie komiksy/tytuły warto kupić? Jakie sklepy warto zwiedzić - będę w Nowym Jorku (tutaj mniej więcej się orientuje - kilka lat temu spędziłem tam trochę czasu), w Bostonie, Waszyngtonie (najprawdopodbniej) i Chicago. Od razu zaznaczę, że nie interesują mnie komiksy, które były wydane w Polsce... Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co do tytułów i miejsc - bo tyle tego jest, a nie będę mógł w sklepach spędzać zbyt wiele czasu, żeby szukać i przeglądać.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2083 dnia: Lipiec 31, 2015, 11:52:21 am »
Ja bym bral Generation M jako ze czytalem poprzednie. A tak ogolnie to chyba sam musisz wiedziec czego chcesz bo u nas praktycznie wszystko juz dostepne.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2084 dnia: Lipiec 31, 2015, 12:01:29 pm »
Nie wiem, czy to właściwy temat - w razie czego proszę o przeniesienie...


Wybieram się służbowo do stanów i moje pytanie jest następujące - jakie komiksy/tytuły warto kupić? Jakie sklepy warto zwiedzić - będę w Nowym Jorku (tutaj mniej więcej się orientuje - kilka lat temu spędziłem tam trochę czasu), w Bostonie, Waszyngtonie (najprawdopodbniej) i Chicago. Od razu zaznaczę, że nie interesują mnie komiksy, które były wydane w Polsce... Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co do tytułów i miejsc - bo tyle tego jest, a nie będę mógł w sklepach spędzać zbyt wiele czasu, żeby szukać i przeglądać.


W Chicago najłatwiej Graham Crackers (mają dwie lokacje na mieście).


W NYC... w sumie kojarzysz ale osobiście poleciłbym odwiedzić dwa mniejsze miejsca, które ludzie ignorują kosztem FP i Midtown, czyli Carmine Street Comics (nazwa jest jednocześnie adresem) i Desert Island (Brooklyn) gdzie jest taka selekcja indie, że trudno tego nie docenić. Natomiast gdy szukasz wydań zbiorczych za grosze to lepiej olać sklepy komiksowe i pójść do Strand, najtaniej, mnóstwo rzeczy, które są już wyprzedane, przez Stranda wracałem z przekroczoną wagą bagażu.


W Bostonie będę w tym roku, plan ma na odwiedzenie Comicazii (bo sklep ten nazywany jest kultowym i chwalą jego klimat) i pewnie Newbury Comics (tam słyszałem o dobrych cenach i wyborze).
perły przed wieprze