trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 212001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #480 dnia: Październik 31, 2008, 04:12:47 pm »
W wiekszosc gierek mozna spokojnie grac na zwyczajnym TV (z tego co pamietam to bylo tylko pare gierek nie przystosowanych do normalnych rozdzielczosci - np. poczatkowo w Dead Rising <swoja droga miodzio gra :D> nie mozna bylo nic przeczytac na zwyczajnym TV, ale zdaje sie niedlugo potem wypuscili jakiegos patcha). Roznica w grafice pomiedzy X'em a GCN bedzie BARDZO zauwazalna nawet na zwyczajnym TV.

Zamiast plazmy/LCD mozna tez pomyslec nad jakims projektorem, jakosc obrazu bedzie gorsza ALE cena takze znacznie mniejsza.

BTW sa tu jacys napalency na GoW2? Juz za tydzien premiera :) Nie wiem jak wy ale ja ide na launch party - w USA zdaje sie otwieraja 20000 sklepow o polnocy specjalnie dla tej gry...

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #481 dnia: Październik 31, 2008, 07:49:50 pm »
BTW sa tu jacys napalency na GoW2? Juz za tydzien premiera :) Nie wiem jak wy ale ja ide na launch party - w USA zdaje sie otwieraja 20000 sklepow o polnocy specjalnie dla tej gry...
Ja tradycyjnie - kupię używkę parę miesięcy po premierze, chętnie bym przeszedł wtedy kampanię w coopie.

Swoją drogą, nie polecam kupować edycji kolekcjonerskiej w Polsce - podobnie jak EK Fable 2 pozbawiona będzię kodów do ściągnięcia bonusów z Live'a (w przypadku GoWa są to złoty lancer i 5 podrasowanych map multiplayer z pierwszej cześci).

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #482 dnia: Październik 31, 2008, 08:19:39 pm »
Ekhm aktualnie mapy z 1 sa darmowe dla wszystkich.

Limited Edition sklada sie z (za Gamestop):
    * Collectible SteelBook™ DVD case
    * "Beneath the Surface: An Inside Look at Gears of War 2," a 48-page hardbound book including character profiles, exclusive concept art, and foreword by Design Director Cliff Bleszinski
    * Bonus DVD including exclusive making-of-the-game video footage, design galleries with audio commentary by Epic Games, and promotional videos including the E3 2008 trailer,
    * "Rendezvous." An exclusive gold-plated Lancer Assault Rifle available during online play

Odnosnie zas kodow przy Fable 2 - goscie mieli problem przy produkcji i jakas tam seria nie miala tych kodow. Z tego co mi wiadomo pozniej te kody tak czy siak dostali.

P.S. Na jakiegos coopa czy deathmatcha zawsze sie pisze :) Kody 48 godzinne z reguly tez siakies sie znajda :)

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #483 dnia: Październik 31, 2008, 10:18:35 pm »
Ekhm aktualnie mapy z 1 sa darmowe dla wszystkich.
[...]
Odnosnie zas kodow przy Fable 2 - goscie mieli problem przy produkcji i jakas tam seria nie miala tych kodow. Z tego co mi wiadomo pozniej te kody tak czy siak dostali.
Akurat kody z polskiej edycji F2 zostały specjalnie wywalone - MS Polska nie może promować Live'a w Polsce, bo nie ma go tu oficjalnie. Ponoć grożą im za to jakieś srogie sankcje od centrali z USA.
A mapy faktycznie, mają być dostępne także dla nabywców edycji podstawowej, tyle że również w formie kodu, którego w Polsce nie będzie.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #484 dnia: Październik 31, 2008, 11:58:40 pm »
Te mapy maja byc jako "update" do sciagniecia z Live'a - czyli wlaczasz gre majac konsole podlaczona do sieci i samo Ci sie sciaga.... Moze mowisz o tych 48 godzinnych trialach?

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 01, 2008, 06:49:52 am »
Dziękuję Hellspawnowi, Krovie i Darkmanowi za odpowiedzi. Na ich podstawie zdecyduję się raczej poczekać z kupnem konsoli nowej generacji aż zmienię kineskopa na lcd. Może złotówka jeszcze się wzmocni w międzyczasie :-)
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 01, 2008, 11:05:50 am »
Te mapy maja byc jako "update" do sciagniecia z Live'a - czyli wlaczasz gre majac konsole podlaczona do sieci i samo Ci sie sciaga.... Moze mowisz o tych 48 godzinnych trialach?
Za  www.xbox360achievements.org:
Cytuj
Included in new copies of Gears 2 will be a redeemable voucher for the five classic and visually enhanced multiplayer maps from the original Gears of War.  The free "Flashback" downloadable map pack will include Canals, Gridlock, Mansion, Subway, and Tyro Station.
W Polsce tego nie będzie.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 01, 2008, 01:52:52 pm »
Poratuje ktoś zbędnym kodem 48h? xO Kupiłem golda na 13miechów, ale przelew nie doszedł, czyli dojdzie w poniedziałek, a co ja będę w weekend robiiiił



edit
Kocham Kalasantego :*
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 04:04:13 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 01, 2008, 06:49:23 pm »
Ok moj blad, ale nic nie pisze o tym, ze musi to byc kolekcjonerska edycja... Hmmm to mowisz w Polsce tego nie bedzie? LIPA....

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 01, 2008, 10:36:59 pm »
ja jutro od poludnia bede posiadaczem Fable 2 (ale pewnie nie predko pogram co-op bo mnie kobita wygryzie sprzed konsoli jak przy ME bylo:P)
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 01, 2008, 10:39:23 pm »
Ja przetestujesz, daj znać jak wygląda ten coop, bo słyszałem o nim sporo niepochlebnych opinii :/. Ponoć nie można grać swoją postacią, tylko jakimś NPCem ze świata drugiego gracza.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 02, 2008, 12:38:22 am »
Kalasanty - w co-op jeden gracz zaprasza drugiego do swojego swiata no i niestety poki co ten drugi gracz jest generyczny... Zdaje sie specjalnie to zrobili ze wzgledu na fakt jak z bohaterami oddzialywuja NPC (czyt. bedac dobrym polowa mieszkancow jest we mnie zakochana i chce mi sie oswiadczac...), czyli po prostu by glowny gracz byl najwazniejszy w swoim swiecie.

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 02, 2008, 07:00:18 pm »
Gra jest mocna! Bieganie zlym bohaterem ktory pierdzi na przyjeciach, pokazuje dupe do zdjec i ma psa o imieniu Demon (jak w zyciu) to MOC! Lokacje sa spore i warto pobiegac wokol bo sporo rzecyz mozna znalezc. Troche mapa daje po dupie i GPSowanie do celu misji ale cala reszta wypas (jak na razie).
Co-Op oblookam asap.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 08:41:18 pm wysłana przez Hellspawn »
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 09, 2008, 01:33:48 pm »
Przedwczoraj ściągnąłem demko Mirror's Edge. Od tamtej pory zdążyłem przejśc je 4 razy, i ciągle czuję niedosyt :D. Gra jest rewelacyjna, coś jak Assassin's Creed tylko kilkukrotnie fajniejsza. Trudno opisać specyficzne poczucie pędu, ale to naprawdę coś wspaniałego :).
Jest tylko jeden mały zgrzyt - sterowanie domyślne raczej nie nadaje się dla osób praworęcznych, więc trzeba w opcjach ustawić "shoulder swap". Gra się tak zdecydowanie lepiej.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 09, 2008, 03:05:19 pm »
No właśnie demko Mirrors Edge


42%

poproszę szybsze łącze  :sad:


 Ja się grą nie jaram, zobaczymy, czy mnie przekona.
/人◕ ‿‿ ◕人\