Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 211597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:10:16 pm »
dla mnie sprawa jest prosta - FN3 przy calej swojej prostocie jest najbardziej realistyczna i jak dla mnie to lyka wszelkie inne dziwne twory traktujace o tematyce (w ich wykonaniu pseudo) walki.

Z innej beki:
Darkman czy Rock Band w US ma lock na regiony?
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:13:41 pm »
Z tego co mi wiadomo wszystkie gry na X'a (jak tez i PS2) maja zabezpieczenia regionalne. Wersja na PS3 (i byc moze na Wii) chyba tego nie ma, ale reki se nie dam za to uciac...

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:17:08 pm »
dalbym sobie pol dupy obciac ze kumpel mowil ze ma Beowulfa z US na X360 i smiga hmmm musze sie upewnic.
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:03:59 pm »
dalbym sobie pol dupy obciac ze kumpel mowil ze ma Beowulfa z US na X360 i smiga hmmm musze sie upewnic.
Ja mam Lost Odyssey z Azji i spoko działa. Sporo gier nie ma zabezpieczeń regionalnych. Na play-asia możesz sprawdzić kompatybilność.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #364 dnia: Lipiec 01, 2008, 08:21:38 pm »
Devil May Cry 4.

 Poziom bajeranckości tej gry przekracza granice  :shock: Po demie byłem w sumie nastawiony nieeeźle, spodziewałem się takiej tam nawalanki, ale już intro (5minut?) i początek gry (10 minut filmików?) sprawiły że robiłem tylko WHOAAAA podczas oglądania walk w cutscenkach - japońce się na tym znają. Sam DMC to giera, cóż, jak fajne odstresowujące anime - trochę tandetna, epicka fabuła, rewelacyjne walki, fajni przeciwnicy itede. Nero grało się już świetnie, ale gra jako Dante to po prostu rewelka =D Przy czym sam Dante jest postacią - totalnym kozakiem-który-niczego-się-nie-boi-i-ze-wszystkiego-kpi-po-czym-rozwala-jednym-ciosem. Awesome.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #365 dnia: Lipiec 01, 2008, 09:48:32 pm »
Jezeli podobalo Ci sie co wyprawia Nero/Dante polecam obczaic co potrafi Ryu :) IMHO totalnie zjada na sniadanie ich obu razem wzietych. Chociaz faktem jest  tez to, ze DMC4 jest ZNAAAAACZNIE bardziej "przystepniejszy"...

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #366 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:08:26 pm »
Wiem, strasznie się napalałem na NG2, ale kurde, strasznie mi nie pasuje umiejscowienie akcji w...przyszłości (bo na to mi wygląda) :S Chciałbym walki z jakimiś samurajami czy innymi ninja, demonami, akumami itede a nie unikanie rakiet :S


 Ale pewnie i tak sobie sprawię xP

Ale DMC4 to nie tylko świetne kombosy i walki, ale bardzo fajna, nieco pokręcona fabuła, nieco humoru, ckliwy wątek romantyczny i postać Dantego, który jest przekozakiem :eek:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2008, 10:25:38 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #367 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:24:38 pm »
Nero grało się już świetnie, ale gra jako Dante to po prostu rewelka =D
A mi jakoś Dante zupełnie nie podszedł, bez Devil Bringera czułem się jak bez ręki ;o.


Jeszcze wrócę do sprawy DoA.
Moim zdaniem gra raczej nieźle sprawdza się podczas spotkań towarzyskich. Dzisiaj ze dwie godzinki nawalaliśmy się z siostrą i przyznam, że dobrze się bawiłem. Co zabawne, siostra grając metodą walenia w przypadkowe przyciski i nieużywania bloka rozwaliła mnie kilkadziesiąt razy ;o. Ona akurat grała tą białowłosą dupeczką w skórzanej kurtce, i z samej piąchy w jednym kombosie zjadała mi połowę życia. Mi najbardziej do gustu przypadł zielonobrody murzyn i babeczka w masce wyprawiająca jakieś bredgensy.
W sumie giera fajna, grafika rzeczywiście niezbyt piękna, ale można przeżyć. Do tekkena się nie umywa, ale bez bólu można spędzić nad nią trochę czasu.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #368 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:30:09 pm »
Nero grało się już świetnie, ale gra jako Dante to po prostu rewelka =D
A mi jakoś Dante zupełnie nie podszedł, bez Devil Bringera czułem się jak bez ręki ;o.
Dosłownie :P

 Troszkę mi zajęło, żeby się przestawić (zwłaszcza w walkach z Mephisto - tymi latającymi, walki z bosami też wymagają TOTALNIE innego stylu gry), ale 2 giwery są świetne, zwłaszcza w stylu gunslinger miażdżą Blue Rose Nero (i jak to świetnie wygląda kiedy podczas strzelania z przycisku X z 2 gnatów skręcamy gałkę a dante zmienia kierunek strzału jednego pistoletu, siezdiałem przez 5 minut i tak nim kręciłem we wszystkie strony xP), Giiilgameeesh!!! To jest po prostu totalny czad kiedy rozwalamy wrogów własnymi kończynami. No i w przeciwieństwie do Nero, Dante jest na totalnym czilu (cutscenka przed walką z Berialem mnie rozwaliła).
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #369 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:25:15 pm »
Wiem, strasznie się napalałem na NG2, ale kurde, strasznie mi nie pasuje umiejscowienie akcji w...przyszłości (bo na to mi wygląda) :S Chciałbym walki z jakimiś samurajami czy innymi ninja, demonami, akumami itede a nie unikanie rakiet :S
Wiekszosc przeciwnikow w grze to ninja oraz demony... Odnosnie rakiet(oraz karabinow) to za czesto sie one nie pojawiaja, znacznie czesciej masz wybuchajace shurikeny/strzaly oraz projectile demonow (swoja droga momentami to jest az troche przesadzone)... Zdaje sie demo jest dostepne w sieci, polecam obczaic.


Kalasanty -> aktualnie nie wiem czemu tak narzekacie na grafike, IMHO nadal stoi na nienajgorszym poziomie (tym bardziej, ze jest to tytul startowy)...

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #370 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:07:32 pm »
OMFG Final Fantasy XIII na X360!!!!!!!!!!!!!!

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #371 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:20:53 pm »
OMFG Final Fantasy XIII na X360!!!!!!!!!!!!!!
Co, gdzie, jak ?!?
Skąd masz to info ? ;o

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #372 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:41:18 pm »
E3 dzisiaj sie zaczelo -> na sam koniec konferencji prasowej szef SquareEnix zapowiedzial oficjalnie FFXIII na X360

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #373 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:57:06 pm »
Właśnie się zastanawiałem, czy Dark mnie ubiegnie :P

info
Sony przegrało wojnę : (
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #374 dnia: Lipiec 14, 2008, 09:07:11 pm »
Panowie, zajebista wiadomość - nie będę musiał kupować PS3 :D.
Jestem szczęśliwy.

 

anything