Autor Wątek: Przerzuty  (Przeczytany 2812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gogol

Przerzuty
« dnia: Marzec 04, 2006, 08:29:21 pm »
Cytuj
Przerzuty na bohaterach znajdujących się w oddziale działają na takie rzeczy jak: break test oddziału, stupidity oddziału itp.


W owym cytacie z uściśleń jest mowa o testach Ld ... ale pisze też "itp" co jest IMHO bardzo nieścisłe czy heros z re rollami moze więc re rollować rzeczy takie jak dystans odjęty / dodany przez sztandar oddziału np lizakowy sztandar z popychaczką i inne tego typu przedmioty należące do oddziału ??
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

JJ

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2006, 08:49:23 pm »
Znowu będzie co dotyczy "bezpośrednio" a co "pośrednio"... :(

Juz tu parę razy było - poszukaj.

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2006, 09:05:47 pm »
Cytat: "JJ"
poszukaj.
:( naprawde musze :(:( .... to są rozmowy typu

-"tak"
-"nie"
"mówie ci że tak"
-"a ja ci mówie że nie"
-"znam barba"
-"a ja znam szafe"

Itp  ;)  ... wiec może ktoś mądry by się o tym rozpisał co i jak .... :) bo myśle że to bardzo istotne
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

JJ

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2006, 09:10:14 pm »
Życze powodzenia. :roll:

Offline jagal

Przerzuty
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2006, 10:11:23 pm »
Wg mnie przerzuty mogą być użyte gdy:
-coś stwarza bezpośrednie zagrożenie jego życia(czyli wszystkie ld, save, ward itp)
-jak on sam atakuje albo strzela
-skoro jego odzial nie zdal glupoty a on również jest"glupi" to można przerzucić

nie mogą być użyte gdy:
-jest w oddziale z "dorzutem"
-reszta normalne zasady przerzutów

Tylko mnie nie ganić jak coś dziwnego napisałem ;)
quote="RoMaN Lord of the Druchii"]siema chce byc PG



 Według mnie nigdy nie kozacze ale ok.[/quote]

Pzdr

jagal

Jankiel

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2006, 10:18:28 pm »
Cytuj
czy heros z re rollami moze więc re rollować rzeczy takie jak dystans odjęty / dodany przez sztandar oddziału np lizakowy sztandar z popychaczką i inne tego typu przedmioty należące do oddzi

Nie, reroll działa tylko na swoje przedmioty.

Ziemko

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2006, 11:21:23 am »
Dobrze ,to w takim razie poprosze odpowiedni podpunkt w uscisleniach... Stwierdzenie :

c) Przerzuty na bohaterach znajdujących się w oddziale działają na takie rzeczy jak: break test oddziału, stupidity oddziału itp.

Nie jest dla mnie wystarczajaco dokladnie sprecyzowane , szczegolnie itp. na koncu jeszcze bardziej gmatwa cala sytuacje... Tak btw. Gdzie to jest napisane Jankielu , ze tylko swoje przedmioty , skoro moge przerzucac testy psychologii calego oddzialu ?? Nie ma tu dla mnie zbieznosci...

szafa@poznań

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2006, 12:02:49 pm »
IMHO moze, biorac pod uwage ze mozna reroowac break test, ze mozna rerolowac psyche czy posci to w takim razie i huanchiego.

INNa sprawa ze IMHO wszelkie przedmioty dajace reoloe (warpcoś tam, runeof luck) pwiny byc ujednolicone biorac pod uwage ze koztuja tyle samo - dawac rerole jakis hitow, wundów, wardów, ew, kosci na rzucanie
czarów...

a w ogole znam szafe! nawet siedem!

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2006, 02:01:03 pm »
No dlatego jest to bardzo nieścisłe usciślenie i też poprosił bym o to o co prosi Ziemko ...
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Jankiel

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2006, 03:57:43 pm »
Cytuj
Przerzuty na bohaterach znajdujących się w oddziale działają na takie rzeczy jak: break test oddziału, stupidity oddziału itp.

Zmiencie na break test i psychology tests. Pasuje?

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2006, 05:09:54 pm »
Pasuje
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Ziemko

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2006, 05:52:10 pm »
Dobrze w takim razie chcialbym , aby taka poprawka zostala naniesiona przez LS...

Jankiel

  • Gość
Przerzuty
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2006, 06:33:54 pm »
No to spróbuję to przeforsować :)

Offline kauczuk

Przerzuty
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2006, 06:51:03 pm »
Cytat: "szafa@poznań"

INNa sprawa ze IMHO wszelkie przedmioty dajace reoloe (warpcoś tam, runeof luck) pwiny byc ujednolicone biorac pod uwage ze koztuja tyle samo - dawac rerole jakis hitow, wundów, wardów, ew, kosci na rzucanie
czarów...


rune of luck w nowej edycji krasi przerzuca tylko :
na hity, woundy, armor, i ward
jest tam najwyraznie napisane
tak wiec te uscislenia sa juz za stare na nowego booka jak mi sie wydaje
to wymyslil te beznadziejne podpisy? nosiciel wody co to kurna jest? co ja wietnamiec jestem? sic

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2006, 07:40:10 pm »
kolejne pytanie ... taka sytuacja dziś ....

Oddział z grey seerem (mającym warp stone charma) został zbrejkowany przez moje dwarfy .... kupel rzucił 6 i 2 na uciekanie ... i czy może teraz przerzucić 2 (ja mu dałem bo gra była twoarzyska i mi zwisało) ... ale mam co do tego wątpliwości bo chyba w momęcie nie zdania brejka grej sir jest już uciekający .... a jak wiemy uciekajacy heros nie może korzystać z itemów innych niz zbroja czy talizmany z wardem ..... am aj rajt??
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

 

anything