trawa

Autor Wątek: Przedmioty półlegalne  (Przeczytany 6683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« dnia: Marzec 25, 2003, 01:47:55 pm »
Czy ktoś wyważał np. taki Sea Dragon Cloak? Działa jak warty 150 Gromril Armour przeciwko strzelaniu i warty 90 Ithilmar Armour w h-t-h - oba Rare 11, a kosztuje tylko 50 i dla wszystkich poza Druchii jest Rare 10  :!:

Offline drachenfeles

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2003, 05:23:50 pm »
Bez urazy, ale GW zawsze daje elfom potężne przedmioty...

Offline katecheta666

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2003, 08:24:04 pm »
a tak przy okazji skad brac wiadomosci o wszystkich nowych przedmiotach,,,

Offline drachenfeles

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2003, 08:59:33 pm »
z TC jak cię stać na sprowadzanie, ale ja polecam Army Buildera, mimo błędów jest nie ocenionym źródłem wiedzy o mordheimie.

Można zassać go z http://www.wolflair.com/

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2003, 12:32:17 pm »
Cytuj
Bez urazy, ale GW zawsze daje elfom potężne przedmioty...

No offence taken, ale Drachu twierdzisz, że to GW skomponował ten warband dając mu takie k***ewskie coś? To po cholerę mi Ithilmar?! Wkrótce wszystko co żyje będzie biegać w kapotach z Węży Morskich!!! Który to był TC :?:

Offline katecheta666

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2003, 12:35:34 pm »
Powiem Ci ze srednio mnie stac na sprowadzanie TC zwlaszcza ze zaczynam kompletowac druzyne,,,,a to nie jest najtanszy interes :D

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2003, 01:16:52 pm »
Są dostępne w pdf-ach, ...od czasu do czasu. :wink:

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2003, 06:20:21 pm »
Kolejne pyatnie do Sea Dragon Cloak, to czy te jego save'y sumują się ze standardowymi armour save'ami od zbroji i tarcz? W Army Builderze opisy są nad wyraz ubogie. Skąd wziąć opis tych ... Dark Elfów?  :?:

Offline drachenfeles

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2003, 08:37:02 pm »
Czy sumują się z innymi pancerzami... hmm dobre pytanie.
Jeżeli traktować to jak zwykłą pelerynę, jak np skóry wilków middenchemersów to jak najbardziej powinno się sumować ze zbroją, jednakże było by to nieziemskie przegięcie.
Tak sprawdzam jak to działa i wychodzi na to, że jednak tak... no comments.
Pełny opis bandy jest w TC 12, oby ktoś miał ten numer, bo jedyne co nam pozostaje to uznać to za "celowe" działanie GW, albo ich zapytać, co wiąże się z tym, że najpewniej nie odpowiedzą... jeszcze nigdy nie odpowiedzieli... w FAQ niestety nic nie ma na ten temat.

Offline drachenfeles

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2003, 08:57:49 am »
Nie szukajcie, jest!
znalazłem oryginał, ale... no zobaczcie sami:
Cytuj

Sea Dragon Cloak
50+2D6 gold crowns, rare: 10
Dark Elf corsairs use special cloaks fashoned from Sea Monsters, that dwell deep in ocean depths. This cloaks are though and resilient and offer Dark Elves very good ammount of protection.

SPECIAL RULES
scales: 5+ save in close combat, 4+ save against missiles.

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2003, 04:05:04 pm »
No to chyba se kupie, nie? No bo co mam robić ...jak wszyscy będą w tym biegać to pewnie i ja ...bo trzeba przeciez iść za modą...  :cry:

Offline nahar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 29, 2003, 05:38:31 pm »
Cytat: "Nilgar"
No to chyba se kupie, nie? No bo co mam robić ...jak wszyscy będą w tym biegać to pewnie i ja ...bo trzeba przeciez iść za modą...  :cry:


Bogaty jesteś!!!
Ja to z trudem po walce uzupelniam straty.
Drachu też ;-))))
paweł

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2003, 02:04:55 pm »
No... przesadziłem trochę. Zarabiam średnio 80 i z trudem udało mi się "rozbudować" warband do 6-ciu bohaterów. Kumplom wychodzi najczęściej po póltorej stówy mimo, że mamy tą samą ilość bohaterów. Ale ten płaszczyk to chyba przyblokujemy...
Przy okazji, skoro to nie jest zbroja to pewnie jeszcze mogę ubrać w nią maga... i będzie mógł czarować  :wink:

Offline nahar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2003, 06:15:11 pm »
Mysle ze te 80 to tez sporo, a połtorej stowy to jakas pomylka!
Nie wiem jak gracie, ale jesli nie wykonujesz przy pierwszym niepowodzeniu i stracie 2 modeli dobrowolnego rout tesu to nie wyobrazam sobie takich zarobków, przy noramlnych scenariuszach (no chyba ze gracie ciagle nie budz giganta).
Zazdroszecze wysokich zarobków.
paweł

Offline Vatt'ghern

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2003, 06:42:08 pm »
moze zapominaja odprowadzic czesci kasy na zywnosc, amunicje i takie tam (zapomnialem, jak to sie w growej nomenklaturze nazywa)?

 

anything