trawa

Autor Wątek: Iron Man:Inevitable  (Przeczytany 3240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Omer

Iron Man:Inevitable
« dnia: Marzec 25, 2006, 11:06:44 am »
Witam. Jest to moj pierwszy temat, wiec prosze o wyrozumialosc w razie jakis karygodnych bledow ortograficznych itp.

Iron Man Inevitable
6 odcinkowa seria ( do tej pory wyszly 4 numery - ostatni w ta srode )

Writer : Joe Casey
Artist : Frazer Irving
Art & Colors : Colorcraft

Bardzo dlugo kazano mi czekac na serie ze 'zelaznym czlowiekiem', ktora wpelni zadowolila by moje francuskie podniebienie. Sam pomysl dobrania Spymaster'a, Ghost'a oraz Living Laser'a jako glownych zloczyncow powala na kolana. Odswiezenie takich dawnych przeciwnikow Iron Mana spodobalo mi sie niesamowicie. Do kreski Frazera potrzebowalem dwoch numerow aby sie oswoic poniewaz na poczatku wydawala mi sie zbyt dziwna i nadmiernie "sfiksowana", ale z czasem stwierdzilem, iz ona w glownej mierze rowniez nakreca cala atmosfery serii. Sila tego artysty tkwii w prostocie i to mi sie podoba - jest to swoista odskocznia od aktualnego trendu ( nie mowie ze jest zly ) szczegolowosci. Poszczegolne okienka wprawiaja w zachwyt jak mozna stworzyc klimat nie uzywajac do tego wielu obiektow. Glownym watkiem fabuly jest bron w ktorej uwiezionno Living Laser'a i nasz Tony za wszelka cene chce go z tego uwolnic, zas Spymaster probuje odzyskac teze bron aby uzyc jej jak to zazwyczaj bywa do swoich niecnych celow. Wszystko brzmi nieco prozaicznie i wydaje sie niezbyt nowatorskie to musze was zaskoczyc ze calosc prezentuje sie wysmienicie.

Czekam na wasze opinie i mam nadzieje ze rozgorzeje dyskusja na temat tej malej serii.

Postaram sie dzisiaj jeszcze wrzucic z dwa tematy odnosnie serii, ktore aktualnie kolekcjonuje i wywarly na mnie najwieksze wrazenie.
omiksy Rulezzzz

Offline donTomaszek

Re: Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2006, 01:37:56 pm »
Cytat: "Omer"
do tej pory wyszly 4 numery - ostatni w ta srode


no to pogratulowac szybkosci zdobywania. chyba ze masz szybki transfer na p2p i sciagasz skany. a to juz fe.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Omer

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 02:26:38 pm »
wielka wpadka !!

bardzo wielka

bo miszkam w northampton - northamptonshire - anglia i zaopatruje sie w sklepie PhoenixComix wiec mam na biezaco komiksy a nie jakies feee skany !!

przykro mi jesli zawiodlem !!

i liczylem na jakas dyskusje a nie nagonke !!??
omiksy Rulezzzz

Offline donTomaszek

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 03:10:11 pm »
A to przepraszam bardzo - zwracam honor :p  To tylko pozazdroscic dostepnosci i ludzkich cen (a moze raczej ludzkich zarobkow) :D
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2006, 05:29:07 pm »
Daruj sobie wklejanie zdjęć swoich komiksów.
Nie widzisz, że to rozwala forum?
Już wszyscy wiemy:
masz superszybki dostęp do oryginalnych zeszytów, nie bawisz się w skany (i dobrze). Trzeba było napisać w swoim profilu skąd jesteś i wszystko byłoby jasne ;)
Tylko proszę, nie wrzucaj już więcej tych zdjęć....

Offline global

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2006, 06:45:19 pm »
Niektorzy ludzie sa dziwni. Jeden weszy w poszukiwaniu skanow a drugiemu przeszkadza to, ze ktos sie chce pochwalic swoimi komiksami. Czasy cieplego przyjmowania nowych osob skonczyly sie wraz z padnieciem forum wak`a... z moze zawsze tak bylo? :)

@omer nigdy nie czytalem zadnego komiksu gdzie Iron Man bylby glownym bohaterem. Narobiles mi smaku i chyba bede musial dorwac starego Mega Marvela :)

PS. Zdjecia staraj sie dawac w mniejszej rozdzielczosci albo w postaci linka :)

Offline Omer

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2006, 06:49:12 pm »
dziekuje bardzo za wsparcie z twojej strony Global - zdjecia mialy byc dowodem przeciwko zarzutowi donTomaszeka, wiec byl to powiedzmy sobie jednorazowy wyskok, ale nie zmienia to faktu ze nie rozumiem nagonki Kingpina :/ a jezeli bede juz wrzucal to rzeczywiscie zrobie w mniejszej rozdzielczosci pozdros
omiksy Rulezzzz

Offline Gashu

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2006, 07:12:53 pm »
Cytat: "Omer"
jezeli bede juz wrzucal to rzeczywiscie zrobie w mniejszej rozdzielczosci pozdros


Najlepiej wrzucaj tylko linki.
Pozdrawiam.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2006, 07:17:34 pm »
Cytat: "Omer"
zdjecia mialy byc dowodem przeciwko zarzutowi donTomaszeka, wiec byl to powiedzmy sobie jednorazowy wyskok, ale nie zmienia to faktu ze nie rozumiem nagonki Kingpina :/ a jezeli bede juz wrzucal to rzeczywiscie zrobie w mniejszej rozdzielczosci pozdros

DonTomaszek przeprosił cię za bezpodstawne oskarżenia zanim wrzuciłeś te GIGANTYCZNE zdjęcie rozwalające całe forum.
Nie ma żadnej nagonki, zwróciłem ci tylko uwagę, że przez to zdjęcie forum:
a) ładuje się dłużej
b) jest nienaturalnie rozciągnięte
co utrudnia jego przeglądanie.
Gdybym ja tego nie zrobił, napewno zrobiłby to któryś z moderatorów.
Nie bądź za bardzo przewrażliwiony na punkcie własnej osoby.

Offline donTomaszek

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2006, 08:58:02 pm »
Ej glob - niczego nie wesze. Kolega nie napisal skad jest, a przyznasz ze zdobyc oryginalny komiks, ktory ukazal sie w srode w ciagu kilku dni jest deczko dziwne.
Poza tym jak to juz napisal king przeprosilem przed umieszczeniem tego poteznego zdjecia, wiec nie rozumiem o co kaman. No i przede wszystkim gdzie ten ow zarzut w moim poscie. "Chyba ze.... sciagasz skany" - to jest zarzut??? Aj burza w szklance wody.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Macias

Iron Man:Inevitable
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2006, 10:00:21 pm »
Taka uwaga-jest sesn zakldac nowy temat dla kazdej ciekawej serii ktora sie zbiera? moze lepiej by bylo zrobic jakis teamt "p***biaszcze serie ktore zbieram"? kazdy bedzie mogl sie pooonanizowac ;)  do woli i nie bedzie burdelu z wieloma tematami

Zgadzam się z takim twierdzeniem. Nie chcę by było to poczuwane jako nagonka ale nie ma sensu zakładać kilku tematów o seriach które raczej nie mają szans na wydanie w polsce i mało osób je zna. Tematy pozostałyby bowiem bez odzewu (rzeczowego przynajmniej). Poza tym są juz tematy zbiorcze by pisać o swoich ulubionych seriach: Nowe serie marvela w tym dziale i Kupnąłem sobie za granica w dziale ogólnym jak się nie mylę. Poza tym jednakże zachęcamy do pisania. - diefarbe

 

anything