Autor Wątek: The New Avengers  (Przeczytany 38909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pa3ck

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 27, 2013, 10:39:31 am »
Chciałbym zapytać o wydania Muchy:

New Avengers - 5 - Wojna Domowa.
New Avengers - 4 - Kolektyw.
New Avengers - 3 - Kłamstwa i tajemnice.
New Avengers - 2 - Sentry.
New Avengers - 1 - Ucieczka.

Czy każda część jest kontynuacją poprzedniej, czy to całkiem inne historie ?
Czy coś z tego było lub będzie w WKKM ?
Czy New Avengers:Break Out, który ma wyjść w kolekcji WKKM, będzie zawierać to samo co u Muchy w "Tom 1 Ucieczka" ?
Czy Avengers: Disassembled to "wstęp" do New Avengers ?

EDIT: Dzięki za odpowiedź vision2001
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 10:51:48 am wysłana przez pa3ck »

Offline vision2001

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 27, 2013, 10:41:57 am »

Czy każda część jest kontynuacją poprzedniej, czy to całkiem inne historie ?
Niby zamknięte historie, ale warto wiedzieć co działo si wcześniej.
Czy New Avengers:Break Out, który ma wyjść w kolekcji WKKM, będzie zawierać to samo co u Muchy w "Tom 1 Ucieczka" ?
Tak.
Czy Avengers: Disassembled to "wstęp" do New Avengers ?
Tak.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline koziorozec1979

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 28, 2013, 08:32:42 am »
Chciałbym zapytać o wydania Muchy:
Czy Avengers: Disassembled to "wstęp" do New Avengers ?
New Avengers można spokojnie bezproblemowo czytać bez znajomości A. Disassembled. Wystarczy wiedzieć jaki jest finał tej historii:
Spoiler: pokaż
Avengers rozwiązują się
Sama historia AD nie jest najciekawsza i można ją sobie darować. Pierwsze 2 tomy New Avengers są zdecydowanie lepsze i naprawdę warto (Tom 2 Sentry -!!!). Najlepszy jest właśnie tom 2 ale warto wcześniej zapoznać się z pierwszym by wiedzieć skąd w ogóle ten cały Sentry.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 09:40:48 am wysłana przez koziorozec1979 »

Offline rymski

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 30, 2013, 11:36:10 am »
jak oceniacie jakość tomów NA wydanych przez Muchę?
naczytałem się dużo złego o komiksach Muchy (że rozklejają/rozpadają się, że zniszczone okładki), ale zaryzykowałem z Batmanem: Długie Halloween i jestem raczej zadowolony. nie wiem jak Mucha wydawała wcześniej. jakość podobna do Batmanowej czy było gorzej i strach wziąć komiks do ręki?

Offline zielone_biurko

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 31, 2013, 12:49:14 am »
jak oceniacie jakość tomów NA wydanych przez Muchę?
naczytałem się dużo złego o komiksach Muchy (że rozklejają/rozpadają się, że zniszczone okładki), ale zaryzykowałem z Batmanem: Długie Halloween i jestem raczej zadowolony. nie wiem jak Mucha wydawała wcześniej. jakość podobna do Batmanowej czy było gorzej i strach wziąć komiks do ręki?


Mam 3 tomy NA i Silver Surfera, źle nie jest ale komiksy raz czytane i mają po 100-140 stron.

Offline Itachi

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 02, 2014, 05:58:52 pm »
Przeczytałem dzisiaj kontynuację Ucieczki z WKKM. Sentry pomimo tylko czterech zeszytów opowiada całkiem dobrą i interesującą historię. Z wielką przyjemnością przeczytam kolejne tomy tego runu. Największym plusem komiksu jest połączenie w odpowiednich proporcjach egzystencji wszystkich bohaterów, każdy mając swój czas odsłania przed czytelnikiem kolejne porcje fabuły. W tym aspekcie Ród M wypada bardzo blado.

Offline acidos

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 02, 2014, 06:38:32 pm »
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie wydania muchy któregoś z tomów?Czy te wydania są tylko w miękkiej oprawie?

Offline AvengerGT

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 02, 2014, 07:43:33 pm »
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie wydania muchy któregoś z tomów?Czy te wydania są tylko w miękkiej oprawie?
Z tego co się orientuję, wydania The New Avengers od Muchy są tylko w twardej oprawie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2014, 08:27:28 pm wysłana przez AvengerGT »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 02, 2014, 08:21:46 pm »
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie wydania muchy któregoś z tomów?Czy te wydania są tylko w miękkiej oprawie?


Tu masz okładkę drugiego tomu:

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/new-avengers/2,okladka

I tak jak mówi AvengerGT, wszystkie tomy są w hc.

Offline raskoks

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 11, 2014, 03:45:53 pm »
Jesli chodzi o New Avangers - to rozumiem ze team istnial jednoczesnie z Mighty Avangers zaraz po wydarzeniach z Civil War?
Czy caly Run jest warty uwagi? Bo widze ze zachacza tez o Secret Invasion ktore z tego co slyszalem jest slaaabe :smile:

Pytanko,
właśnie czytam sobie New Avangers i Mighty Avangers i pojawia mi sie pytanie:\
Spoiler: pokaż

Kiedy maja miejsce wydarzenia: proba wejscia do domu dr stranga przez MA? Proba odbicia Capa przez NA? W NA pokazano że ma to miejsce przed wyprawa do Japonii, a pozniej jak NA wracaja z tamtad to juz trwa walka z Ultronem. W zasadzie wydaje sie ze nia ma na to miejsca bo od powstania MA mija moze godzina zanim wpadaja oni w jakis straszny wir wydarzen - patrz Ultron itp.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 04:50:46 pm wysłana przez raskoks »

Offline acidos

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 10, 2014, 09:22:56 pm »
Warto się brać za kolejny tom NA po civil War czyli Revolution itd. czy raczej coraz słabiej się prezentują ?

Offline Nick Jackolson

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 10, 2014, 09:29:21 pm »
Już kiedyś to pisałem brał bym to zamiast muchy :

http://multiversum.pl/p/1039/32317/new-avengers-omnibus-vol-01-finch-cover-hc-przelicznik-netto-2-00--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Foto bez Dust Jacket



Taniej i więcej... swego czasu był dostępny na Multiversum za 210zł z wysyłką...

Offline acidos

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 10, 2014, 09:36:29 pm »
Już kiedyś to pisałem brał bym to zamiast muchy :

http://multiversum.pl/p/1039/32317/new-avengers-omnibus-vol-01-finch-cover-hc-przelicznik-netto-2-00--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Foto bez Dust Jacket



Taniej i więcej... swego czasu był dostępny na Multiversum za 210zł z wysyłką...
Tylko że już posiadam tomy od muchy i pytam się czy kolejne tomy po 5 są warte zakupu .

Offline Nick Jackolson

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 10, 2014, 09:40:56 pm »
Chciałbym zapytać o wydania Muchy:

New Avengers - 5 - Wojna Domowa.
New Avengers - 4 - Kolektyw.
New Avengers - 3 - Kłamstwa i tajemnice.
New Avengers - 2 - Sentry.
New Avengers - 1 - Ucieczka.

Czy każda część jest kontynuacją poprzedniej, czy to całkiem inne historie ?
Czy coś z tego było lub będzie w WKKM ?
Czy New Avengers:Break Out, który ma wyjść w kolekcji WKKM, będzie zawierać to samo co u Muchy w "Tom 1 Ucieczka" ?
Czy Avengers: Disassembled to "wstęp" do New Avengers ?

EDIT: Dzięki za odpowiedź vision2001

Odpowiadałem na to a tu zonk bo jest z listopada :)

Nie wiem nie czytałem. Nie mam mega ciśnienia wyjdzie vol2 omnibusa może w przyszłym roku to sobie sprawię:)

Offline raskoks

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 17, 2014, 01:46:28 pm »
Pytanko:
Czytam sobie New Avengers, Mighty Avengers, Dark Avengers itp.
Ktos mi moze powiedziec:
Spoiler: pokaż
W jakim komiksie bucky zostaje Capem? Bo rozumiem ze podczas Secret Invasion tamtejszy kapitan to jest Skrull?

Czy z tego okresu bendisowego procz wyzej wymienionych serii plus moze Utopia cos warto przeczytac co wnosi cos do wydarzen?

 

anything