Autor Wątek: 50 Cent  (Przeczytany 11435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hirzej91

50 Cent
« dnia: Kwiecień 18, 2006, 07:25:25 pm »
50 Cent według mnie jest najlepszym raperem od czasów 2Pac'a, no może Jay-z i Nas jest lepszy, ale tak na prawde tylko 50Cent potrafił wybić sie. A zaczynał jako zwykły diler.... :?  Osobiście uwielbiam 50Centa i jego muzyke, która jest zajefajna i w Polsce i na świecie nie będzie takiego drugiego rapera przez następne 100lat :(  A jeżeli chodzi o zyski 50Centa to za film swój skasował chyba około 18 milionów dolraków :p  i jeszce dochodzi gra (nie wie ktoś kiedy będzie na PC??) i zapytam czy gra jest fajna może ktoś grał w tą gre na Xbox360 lub PS2 w ta gieke 8) . A waszym zdaniem 50Cent jest zajebisty czy to zwykły komercha??
POZDRO
any men, many, many, many, many men
Wish death upon me
Lord I don't cry no more
Don't look to the sky no more
Have mercy on me

Offline Dereq

50 Cent
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2006, 07:41:45 pm »
standardowa,ci******ta, pseudo-niegrzeczna megaduper gwiazda hh.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Pepper

50 Cent
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:58:54 pm »
jak na mój gust to 50cent ma chyba wadę wymowy
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Kormak

50 Cent
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2006, 11:38:17 pm »
Cytując Chrisa Rocka: 50 Cent przyjął więcej strzałów na twarz niż Jenna Jameson.

Offline Pawełek

50 Cent
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2006, 07:22:13 pm »
Niezly gangsta,

sam obrywa, a nigdy nie strzela. c**ta!

Offline kingquest

50 Cent
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2006, 08:11:45 am »
Jak na fana rocka i cięższych brzmień, słucham całkiem sporo rapu.
50 Cent zupełnie mi się nie podoba, ot taka amerykańska gwiazda... nieee ;)

Offline Kormak

50 Cent
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:30:08 am »
Twardy gangsta, ale dla kapuchy nie miał oporów przed zagraniem na Bat  Micwie córeczki bogatego nowojorskiego biznesmena :) Ostry zawodnik! Ale zamiast chwalić się tym legendarnym koncertem zakazał robienia zdjęć. Na szczęście jego ochroniarze trochę się zagapili...

Offline Skrzydlaty

Re: 50 Cent
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2006, 11:47:24 am »
Cytat: "Hirzej91"
50 Cent według mnie jest najlepszym raperem od czasów 2Pac'a, no może Jay-z i Nas jest lepszy, ale tak na prawde tylko 50Cent potrafił wybić sie. A zaczynał jako zwykły diler.... :?  Osobiście uwielbiam 50Centa i jego muzyke, która jest zajefajna i w Polsce i na świecie nie będzie takiego drugiego rapera przez następne 100lat :(  A jeżeli chodzi o zyski 50Centa to za film swój skasował chyba około 18 milionów dolraków :p  i jeszce dochodzi gra (nie wie ktoś kiedy będzie na PC??) i zapytam czy gra jest fajna może ktoś grał w tą gre na Xbox360 lub PS2 w ta gieke 8) . A waszym zdaniem 50Cent jest zajebisty czy to zwykły komercha??
POZDRO


 :lol:


Bez żartów, nawet na naszej scenie znajdzie się wielu bardziej utalentowanych gości. Aj, srogo, srogo. Ale na bohatera dla nastolatków wychowywanych na ulicy jak znalazł.

Offline Dinki

50 Cent
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2006, 02:01:15 pm »
Dla mnie to zwykły troglodyta. Pasze dla świń cenie bardziej.

***

  • Gość
Re: 50 Cent
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2006, 05:18:16 pm »
Cytat: "Hirzej91"
i jeszce dochodzi gra (nie wie ktoś kiedy będzie na PC??) i zapytam czy gra jest fajna może ktoś grał w tą gre na Xbox360 lub PS2 w ta gieke 8) .

Cytat: "Pepper"
jak na mój gust to 50cent ma chyba wadę wymowy

:shock:

Gra podobno jest kijowa (Hyper- Review Territory). Ja z urywków, które widziałem oceniam ją jeszcze gorzej (lepiej nie będę pisał jak) ;) Mordobicie, w którym nie trzeba nawet przez chwilę pomyśleć (no chyba, że przy szukaniu opcji "Wyjdź z gry")... Lepiej już zabierz się za robienie tego auta...

Cytat: "Dinki"
Dla mnie to zwykły troglodyta. Pasze dla świń cenie bardziej.

Offline Hirzej91

50 Cent
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2006, 07:35:31 pm »
A wy nie mielibyście wady wymowy gdyby któryś z was miał przestrzeloną gębule?? ja bym na pewno seplenił. Ale zresztą i tak lubie 50Cent'a, bo niestety 2Pac nie zyje;(. ALe jagby żył to byłby na pewno królem rapu. Apropo odpowiedzi któregoś z was na polskiej scenie muzycznej połowa hh to hiphopolo :lol:  :lol:  poprostu szajs :lol: zaczynam sie zastanawiać czy tylko został ostry i to wszystko :?:  :?: Bo mezo to sprzedawczyk :badgrin:  Zresztą ja i tak wole amerykański rap z getta 8)  A to że sie dorobił 50Cent to poprostu kwestja kombinowania i tego że robił to co lubi ja też tak robie czyli nic nei robie:PP POZDRO
any men, many, many, many, many men
Wish death upon me
Lord I don't cry no more
Don't look to the sky no more
Have mercy on me

Offline Pepper

50 Cent
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2006, 08:23:49 pm »
jakie znasz jeszcze dobre amerykańskie zespoły/wykonawców rapowych z getta?
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
50 Cent
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:01:55 pm »
Cytat: "Hirzej91"
A wy nie mielibyście wady wymowy gdyby któryś z was miał przestrzeloną gębule?? ja bym na pewno seplenił.

Ja bym się zaparł i nie seplenił! :x

Offline papiesz

50 Cent
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:17:14 pm »
jakbym tego fifticenta spotkał to bym go pacnął z liścia.
nothing positive only negative

Offline Dinki

50 Cent
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:26:51 pm »
Cytat: "papiesz"
jakbym tego fifticenta spotkał to bym go pacnął z liścia.


Taki kozak z Ciebie i fikasz do Fünfzig Pfennig'a?

 

anything