Autor Wątek: Ursynowska Specgrupa od Rozwałki  (Przeczytany 14483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 06, 2006, 10:16:45 pm »
Cytat: "kropkazent"
O hip-hopie to on pewnie wie jeszcze więcej, niż o komiksie. Niezły ewenement. Zawsze mnie zastanawiały takie fenomeny.


w rzeczy samej, pisał coś o Eminemie,
chyba dość odkrywcze było :)

ogólnie chyba Pan ŻULczyk zajmuje się również pisaniem o muzyce :)
jaki on wszechstronny

Anonymous

  • Gość
Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:40:33 am »
hmm teksty zulczyka o ile mnei pameic nei myli zoan znalezc an teczowym portalu:D
ale nie sprawdzalem

Offline 4-staczterdzieściicztery

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 07, 2006, 11:28:29 pm »
W końcu przeczytałem "Metametal" i zupełnie średnie to jest.
Graficznie nawet mi się podoba ( partie Oleksickiego bardziej niż Mieszkowskiego ), fabularnie za to nie bardzo. Przede wszystkim strasznie powolna ta rzobiegówka, 70 str., a zdążyli właściwie tylko wprowadzić bohaterów ( chyba zresztą zbyt wiele miejsca poświęcają na historię miłości metala do cluberki ), a humor jakiś taki "młodzieżowy" mi się wydał ( tzn. nawet śmieszy ale tak na pół gwizdka ) już nie dla tak zwapniałego młodzieńca jak ja.
W sumie to taki średni "komiks środka", życzę tendencji zwyżkowej co do poziomu kolejnych albumów, a na razie tęsknie spoglądam w stronę takich "komiksów środka" jak "Status 7" i "Objawienia i Omamy".
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Mysza_

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:45:20 am »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
  partie Oleksickiego bardziej niż Myszkowskiego

  równiez sie zgadzam,że Oleksicki lepiej rysuje ale tamten drugi do cholery nazywa sie Mieszkowski a nie Myszkowski!!! proszę czytać uważniej.
  Myszkowski rysuje co innego,całkiem inaczej,inna planeta,zaraz dostane szału itd,itp...

Offline 4-staczterdzieściicztery

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 08, 2006, 05:00:14 pm »
Cytat: "Filip_"
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
  partie Oleksickiego bardziej niż Myszkowskiego

  równiez sie zgadzam,że Oleksicki lepiej rysuje ale tamten drugi do cholery nazywa sie Mieszkowski a nie Myszkowski!!! proszę czytać uważniej.
  Myszkowski rysuje co innego,całkiem inaczej,inna planeta,zaraz dostane szału itd,itp...


Bardzo Cię przepraszam za pomyłkę.
Oczywiście wiem, że autorem rysunków w "Ursynowskiej Specgrupie od Rozwałki" jest Mieszkowski, a nie Myszkowski, to był błąd wynikający z nieuwagi przy pisaniu, który jednak nie powinien się przydarzyć. Na przyszłość będe uważniejszy.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline repek

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 08, 2006, 06:14:16 pm »
Też sobie wczoraj zakupiłem i przecyztałem [trochę się rozlatuje, ale to z komisu]. Fajne dialogi, parę niezłych scenek, ciekawy pomysł. Podobało mi się to, że akcja nie zasuwa jak F1 Kubicy i jest chwila na dłuższą pogadankę. Mam nadzieję, że na kolejny nie będzie trzeba czekać sto lat.

Pozdrówka

Offline Mysza_

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 08, 2006, 06:41:40 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Cytat: "Filip_"
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
  partie Oleksickiego bardziej niż Myszkowskiego

  równiez sie zgadzam,że Oleksicki lepiej rysuje ale tamten drugi do cholery nazywa sie Mieszkowski a nie Myszkowski!!! proszę czytać uważniej.
  Myszkowski rysuje co innego,całkiem inaczej,inna planeta,zaraz dostane szału itd,itp...


Bardzo Cię przepraszam za pomyłkę.
Oczywiście wiem, że autorem rysunków w "Ursynowskiej Specgrupie od Rozwałki" jest Mieszkowski, a nie Myszkowski, to był błąd wynikający z nieuwagi przy pisaniu, który jednak nie powinien się przydarzyć. Na przyszłość będe uważniejszy.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

  spoko;] tak tylko sie wkur****m bo to którys raz z rzędu mylą nasze nazwiska:p

Offline Clock

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 15, 2006, 11:58:44 am »
Właśnie! Myszkowski to Myszkowski a Mieszkowski to Mieszkowski, Łukasz Mieszkowski!

Zapraszam do udziału w projekcie Pieces! http://www.piecesbooks.com/index_pl.html

Offline empro

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 15, 2006, 04:12:03 pm »
Cytat: "Clock"

Zapraszam do udziału w projekcie Pieces! http://www.piecesbooks.com/index_pl.html


byś dał spokój tym Pisesom wreszcie :)
napisz lepiej jak tam prace nad kolejną Specgrupą ;P

Offline Clock

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 15, 2006, 05:32:37 pm »
Cytuj
byś dał spokój tym Pisesom wreszcie :)



Zrobiłbys jeden kadr do projektu, chyba że bedziesz tylko krytykować...
widziałes ten ostatni, całkiem spoko.
Warto coś narysować...

Cytuj
napisz lepiej jak tam prace nad kolejną Specgrupą ;P


Co do Specgrupy to sie robi, Scenariusz gotowy ,Mieszkowski ( a NIE MYSZKOWSKI) rysuje pierwsze strony...Moge tylko powiedziec ze bedzie dużo więcej akcji, rozpierduchy itd.

Offline empro

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 15, 2006, 05:37:36 pm »
Cytat: "Clock"



Zrobiłbys jeden kadr do projektu, chyba że bedziesz tylko krytykować...
widziałes ten ostatni, całkiem spoko.
Warto coś narysować...



czekam cierpliwie na swoją kolejkę :)
a póki co to bardzo nierówno idzie, zobaczymy efekt końcowy, póki co przyznam, że boję sie bardziej efektu fabularnego niz graficznego :)

Offline Clock

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 15, 2006, 05:49:22 pm »
Wiesz ,jest róznie. Niektórzy psują ,inni muszą naprawiać. Ja bym nie przywiazywał wagi do fabuły,bo całość jest zbyt swobodna żeby fabuła miała duże znaczenie. Tu nie da sie do końca tego kontrolować. Wszystko w rękach samych twórców. Widac kto daje dupy a kto chce w tym poszukac czegoś wartościowego. Ja kontaktowałem sie z Pyzikiem (zrobił kadr wcześniej) i rozmawialiśmy jak ja mógłbym  to kontynuować, braliśmy pod uwagę także kadry wcześniejsze. Oczywiście konsultowałem sie z Jakubem MAzerantem.
Wydaje mi sie że to ludzie biorący udział w projekcie ,robiąc swoje kadry pokazują swoją wartość, bardziej od strony wizualnej oczywiście.Efekt końcowy powinien być interesujący...

Offline empro

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 15, 2006, 05:54:38 pm »
mam nadzieje, że taki będzie,
ale troszke obawiam się tej fabuły, bo jednak obok graficznie ciekawego projektu chciałbym żeby dało sie to czytac,
może nawet z przyjemnością :)

Offline Clock

Ursynowska Specgrupa od Rozwałki
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 15, 2006, 06:15:47 pm »
na ten temat to możemy porozmawiać na forum poświęconym Pieces,tutaj gadamy o Specgrupie...Ciekaw jestem kolejnych opini o komiksie.