Autor Wątek: Jaki to teledysk ?  (Przeczytany 8073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burning_fenix

Jaki to teledysk ?
« dnia: Kwiecień 25, 2006, 08:39:20 pm »
Witam !!!!
Proszę pomoc z teledyskiem. Jest on animowany w stylu mangowym (lub to są wycinki z anime) sceny które pamiętam to motocyklista jadący na futurystycznym motorze coś jak z Akiry, postać ciągnąca drugą za włosy po ziemi za sobą i chyba jakaś mała dziewczynka lub lalka z nożem. Widziałem go bardzo dawno temu. Jeśli po moim opisie skojarzyłby się komuś tytuł lub wykonawca prosił bym o podpowiedź.
Za pomoc z góry dziękuje.

Offline Qraq

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:00:32 pm »
hmm nie kojaże, ale czy na pewno widziałeś go w telewizji?
Bo mozliwe że to był fanowski teledysk z jakiegoś anime.

Offline burning_fenix

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:03:54 pm »
Tak, napewno był w telewizji i tylko ze bardzo dawno temu (jakies kilka lat). Pamietam że muzyka czy słowa były w stylu King of my castle.

Offline Wojtek_Krz

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2006, 10:00:06 pm »
Wamdue Project - King of my castle

Sam jak byłem mały kojarzyłem tego songa ale nei znałem tytułu ani artysty i sie męczyłem:)

Offline burning_fenix

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2006, 10:14:00 pm »
No własnie że to nie jest King of my castle..... a taki clip jak "You are the reason" Wamdue Project ktoś może kojazy ? jest taki wogule ?? bo cos tak mi ta nazwa zaczyna chodzić po głowie

Offline Qraq

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2006, 10:19:49 pm »
heh
"You're the reason" Wamdue Project, wykorzystujący materiał z filmu anime PatlaborIII. Pogoogluj to napewno coś znajdziesz teraz.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2006, 08:48:54 am »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Wamdue Project - King of my castle

Sam jak byłem mały kojarzyłem tego songa ale nei znałem tytułu ani artysty i sie męczyłem:)

O to to! Też tak miałem. W dodatku na przestrzeni kilku lat pojawił się w kilku stacjach radiowych, w kilku krajach, akurat wtedy, gdy miałem przyjemność tam być i zmora powracała...

Offline Wojtek_Krz

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2006, 09:59:42 am »
Widze Musley że ten teledysk to był problem wiekszej grupy społeczeństwa :)

Offline burning_fenix

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2006, 12:24:50 pm »
AAAA moim problemem jest teledysk You're thr reason-Wmdue Projrct. Nie będę jadł nie będę spał nie będę pracował dopóki go nie znajdę !!!!! A jak się okaże że to nie to czego szukałem to chyba walne sobie w głowę  !!!!
AAAAAAAAAAAAAAA wiem że jesteś, nie chowaj się, widzę cię !!!!! AAAAA KRWI !!!

Offline Kormak

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2006, 01:04:53 pm »
A może chodzi o klip Kena Ishii?

Offline burning_fenix

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2006, 08:58:31 am »
UFFFFF po długich poszukiwaniach w końcu znalazłem. Teledyk który opisałem to Extra-Kena Ishii (facet ma zjechaną psychike). Dziekuje Kormak za podpowiedź. Opłacało sie szukac i jeden cel do osiągnięcia w życiu mniej :D

Offline diego0987

Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2010, 10:12:22 am »
Potrzebuje pomocy z rozpoznaniem teledysku. Widziałem niedawno teledysk w telewizji ale nie zapamiętałem wykonawcy   ani tytułu, pamiętam tylko teledysk. Dziewczyna blondynka w czarnych   luźnych spodniach jest na sali tam ćwiczy tańczy i w miedzy czasie   pokazany jest ring na którym walczy dwóch facetów robią salta i takie   tam pod koniec teledysku dziewczyna wchodzi na ring i walczy z jednym z   tych facetów. Proszę Pomóżcie.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:05:02 am »
mysle, ze to moze byc to:
http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Acabar

Odp: Jaki to teledysk ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:05:39 am »
Przypinam się, by nie tworzyć nowego tematu. Od kilku lat nie mogę namierzyć pewnego klipu, może jednak ktoś stąd go zna.

Teledysk był animowany (ale nic więcej nie łączy go z anime).
Pewna postać znajduje w swoim pokoju kartonowe pudełko (coś na kształt kartonu po płatkach śniadaniowych). Po otwarciu pudełka wydostaje się z niego różowa bańka przypominająca gumę balonową, która cały czas się rozrasta, wypełnia pokój i wypycha bohatera za drzwi. Wspomniana "guma" rozpycha się na cały budynek (wieżowiec), następnie stopniowo pochłania miasto, porywając miejski stuff (urwane znaki drogowe, ludzi itp.).

Na koniec, gdy "guma" jest już olbrzymiej wielkości, kamera się oddala i widzimy jak pod powierzchnią balona znika cała mieścina. Ostatnie sekundy teledysku ujawniają nam, że rozrastająca się guma była powstającym pryszczem na twarzy jakiegoś gościa, który przeglądając się w lustrze, zaczyna go wyciskać.

Teledysk jest charakterystyczny, kto go raz widział, to pewnie go zapamięta. Problem w tym, że jest mało znany, pewnie nigdy nie leciał w polskiej TV.

 

anything