Autor Wątek: Beyond Good & Evil  (Przeczytany 2311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Beyond Good & Evil
« dnia: Maj 04, 2006, 02:05:36 pm »
Tak sobie szukałem i okazało się, że nie ma tematu o tej gierce, co mnie dosyć zdziwiło. Co sądzicie o tej oryginalnej action adventure? Ja od pierwszych minut zabawy wsiąkłem w bajkowy klimat planety Hillys. Rozgrywka jest zróżnicowana, jest dużo minigierek i pobocznych zadań, które sprawiają, że BG&E można przechodzić wiele razy. Widać tu dokładnie niezwykłą wyobraźnię twórcy Raymana. Jednocześnie fabuła nie jest przesłodzona, lecz poważna, a świat nie tak bajkowy jak by się mogło na początku wydawać. Szkoda, że tak dobra gra pozostała niedoceniona, bo zakończenie sugeruje sequel, a jakoś go nadal nie widać :(

Offline fin

Beyond Good & Evil
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2006, 03:28:51 pm »
Od momentu w którym 'kosmici'rozwalaja sierociniec rzeczywiście jest powaznie.I koncowka wraz z walka z bossem tez jest bardzo filmowa.W calej grze czuc konsolowosc i to ze robili ja francuzi ,a nie amerykanie czy japsy.Najwieksza wada to to ze jest bardzo krótka przez co najlepsze sceny sa dopiero pod koniec.Ale rzeczywiscie gra wciaga jak odkurzacz.
A pozatym orginal jest do kupienia w cenie 10pylyny.Jesli komus zal tych pieniedzy na taka gre to albo jest lamzą albo mu przeszkadza konsolowość i brak tabelek w ktorych rozdzielane sa punkty na kazdy biceps postaci.

ps.na bialo oznaczylem spoiler.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Beyond Good & Evil
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2006, 04:45:39 pm »
A przybliżcie mi o co w tej grze biega? RPG jakiś, czy cuś?

***

  • Gość
Beyond Good & Evil
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2006, 04:49:45 pm »
Cytat: "Musley"
A przybliżcie mi o co w tej grze biega? RPG jakiś, czy cuś?

Beyond Good & Evil

Recenzja  [zobacz]

Galeria