trawa

Autor Wątek: [LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt  (Przeczytany 2525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

[LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt
« dnia: Maj 11, 2006, 06:24:48 pm »
Legolas zbroja + płaszczyk
9 x Sentinel
20 x Elf z Włócznią

elfy bazowe chowamy reszta bawi się w partyzanke obficie korzystając z "czarów" gdy dochodzi do walki wspieramy sentinele (3A) reszta shield co ture rzucając sobie terrorek

a) 10/12 niewidzialnych łuków
b) woodland creature
c) czary Sentineli
d) możliwość 3 A na jednym modelu w razie czego

-a) 30 modeli....
-b) zależne od terenu
-c) d3.....
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Guldurek

[LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2006, 06:43:56 pm »
Według mnie w sumie ok., ale czy terrorek da ci coś na np.krasie, lub elfy!? :?:  :!:
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Ugluk

[LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2006, 02:17:36 pm »
Obawiam się że to nie poskutkuje przeciwko goblinkom, mordorowi, i innej masie. No i jeśli nie będzie jakiegoś gościnnego lasu to masz przechlapane bo cie zwyczajnie rozstrzelają.

Offline Encaitar

[LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2006, 08:39:14 pm »
Wiesz, nie przekonuje mnie to. Wlasciwie argumenty te same co Ugluk + ewentualnie jeszcze jakies swiatelko, lub ten brak lasu... No i scenariusz. Jesli to ma byc rozpiska turniejowa to scenariusz typu zajmowanie cwiartek, strefy przeciwnika itp. jest bardzo niekorzystny, bo elfiki beda padac jak muchy od Uruk-hai na przyklad.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Ugluk

[LotR] Mroczna Puszcza na 500 pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2006, 08:11:49 pm »
Po co od Uh? 4 siły na 3 defa to tyle samo co 3 siły goblina na 3 defa, a jest ich jeszcze 2 razy więcej. ;) To gobosków bym się najbardziej obawiał. No a pozatym sentinele nie pasują mi w tak dużej ilości. Zasady specjalne są niezłe ale wystarczy ich z 3. Reszta to potencjalna strata 25pkt :/ .

 

anything