trawa

Autor Wątek: komiks WILQ  (Przeczytany 200559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bane

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #525 dnia: Październik 14, 2009, 06:23:05 pm »
Dobra opcja z Wilkiem na Gildii, pewnie zamówię w ten sposób.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #526 dnia: Październik 20, 2009, 07:01:30 am »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #527 dnia: Październik 20, 2009, 08:07:01 am »
Będzie obwoluta: http://www.wilq.pl/wilq1234obwoluta.jpg  :lol:

hmmm.
dlaczego na obwolucie występuje dwa razy Słaby Wielbłąd ? I Alc-Man ? (z resztą sam Wilq też jest dwa razy (jeden przy tym małym Alc-Manie, a drugi - chyba go widać :>))
tutaj screen dla tych mniej spostrzegawczych
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline ljc

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #528 dnia: Październik 20, 2009, 08:09:26 am »
w CK na wilqa są zapisy "na zeszyt" - szyłu chyba nie ma...
tamtam!

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #529 dnia: Październik 20, 2009, 08:12:07 am »
hmmm.
dlaczego na obwolucie występuje dwa razy Słaby Wielbłąd ? I Alc-Man ? (z resztą sam Wilq też jest dwa razy (jeden przy tym małym Alc-Manie, a drugi - chyba go widać :>))
tutaj screen dla tych mniej spostrzegawczych

Bo to szczególne wydanie - dwa razy więcej akcji, dwa razy więcej Wilqa.  ;-)
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline bąbielek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #530 dnia: Październik 20, 2009, 12:23:59 pm »
Ta okładka jest faktycznie bez sensu! Załączam screen dla mniej spostrzegawczych.

Mam jeszcze takie podejrzenie, ale nie chcę nikogo oskarżać... ale okładka wygląda, jakby była FOTOSZOPOWANA!

edit: chyba wycofam swoje zamówienie.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 12:28:24 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #531 dnia: Październik 20, 2009, 12:35:53 pm »
Ta okładka jest faktycznie bez sensu! Załączam screen dla mniej spostrzegawczych.
Mam jeszcze takie podejrzenie, ale nie chcę nikogo oskarżać... ale okładka wygląda, jakby była FOTOSZOPOWANA!
edit: chyba wycofam swoje zamówienie.

Kurcze Łukasz. masz rację. Jak mogłem tych rzeczy nie zauważyć. No faktycznie. Wiedziałem że kto jak kto ale Ty się do mojego postu przypierdzielisz.
I doskonale to rozumiem. Bo przecież to jest normalne że dubluje się bohaterów serii na okładce!! ech, czuje skruchę.

chłopie. Po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się troszkę bardziej inteligentnego podejścia do tematu :/
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline bąbielek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #532 dnia: Październik 20, 2009, 12:39:13 pm »
LOL.

bez takich postow, nastepny poleci - x.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 01:39:07 pm wysłana przez xionc »

Klick me up, klick me down.

Offline Raf Fariszta

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #533 dnia: Październik 20, 2009, 12:41:07 pm »
Pamiętacie, jak w którymś tomie autorzy ujawnili tajemnice warsztatu (np. gumkowanie lin, do których przymocowany jest Wilq)?
Więc spokojnie.... w dodatkach do zbiorczego z pewnością wszystko zostanie wyjaśnione!  
Nocy Matko Dnia

Offline bąbielek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #534 dnia: Październik 20, 2009, 12:44:00 pm »
Masz rację, wycofuję swoje wycofanie zamówienia.

Klick me up, klick me down.

Offline Jarek Obważanek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #535 dnia: Październik 20, 2009, 01:03:02 pm »
Kurcze Łukasz. masz rację. Jak mogłem tych rzeczy nie zauważyć. No faktycznie. Wiedziałem że kto jak kto ale Ty się do mojego postu przypierdzielisz.
I doskonale to rozumiem. Bo przecież to jest normalne że dubluje się bohaterów serii na okładce!! ech, czuje skruchę.

chłopie. Po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się troszkę bardziej inteligentnego podejścia do tematu :/
Ależ Jacku, o co kaman? W "Understading Comics" McCloud udowadnia jasno i klarownie, że na jednym komiksowym obrazku mogą być pokazane wydarzenia rozciągnięte w czasie. Tej metody użyli bracia Softa na okładce. Proste?

Swoją drogą albo to już siódmy poziom żartu, albo ktoś w którymś momencie tego wątku jednak potraktował sprawę poważnie. Patrząc na temat wątku (Wilq) druga opcja w głowie mi się nie mieści.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #536 dnia: Październik 20, 2009, 01:06:09 pm »
Ale zaraz! W którymś odcinku był też dubler Wilqa.
A takie gwiazdy jak Słaby Wielbłąd i Alc-man na pewno mają sobowtórów, by unikać namolnych fanów. 
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline bąbielek

Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #537 dnia: Październik 20, 2009, 01:09:56 pm »
Jarku, z nieba mi spadasz. Normalnie nie chciało mi się tego tłumaczyć wszystkiego. Bóg Ci zapłać, bom spłukany.

Klick me up, klick me down.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #538 dnia: Październik 20, 2009, 01:15:17 pm »
Ależ Jacku, o co kaman? W "Understading Comics" McCloud udowadnia jasno i klarownie, że na jednym komiksowym obrazku mogą być pokazane wydarzenia rozciągnięte w czasie. Tej metody użyli bracia Softa na okładce. Proste?

powiedzmy, że jestem zagorzałym tradycjonalistą i takie rzeczy do mnie nie przemawiają ;) i tak jak mogę uznac okładki Wróblewskiego z przeróznymi "wybranymi" momentami z komiksu, tak dublowania bohaterów na jednym kadrze nie potrafię znieść ;)

tejże książki nie czytałem :> więc nie wiem co mógł powiedzieć Pan McCloud ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: komiks WILQ
« Odpowiedź #539 dnia: Październik 20, 2009, 01:17:41 pm »
Przeczytaj.

Bohater całej afery podsumowałby to krótko:
-(Buce!)
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

 

anything