trawa

Autor Wątek: [LOTR] Dol Guldur 500 pkt  (Przeczytany 2592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kempy

[LOTR] Dol Guldur 500 pkt
« dnia: Maj 21, 2006, 11:06:50 am »
Z czystej ciekawości sprawdzam jak gra się w LOTR (do tej pory męczyłem tylko WH40k i kiedyś tam Warzone). Nie jestem jeszcze skażony ideą maksowania rozpisek bo doświadczenie mam w tej grze nikłe (jedna bitwa) przeto przy tworzeniu armii sugerowałem się tylko tzw.  klimatem.

Chciałem postawić na mobilność i manewrowość stąd psiarnia i jej treser. ;) W wcześniejszej wersji, tej która została rozniesiona przez Woodland Realms, miejsce nietoperzy i kilku "wilczków" zajmowała Królowa Pająków i jeden Gigantyczny Pająk. Niestety insekt nie doszedł nawet do CC, reszta rozproszona przez sentineli rozbiła się na pikinierach a mała liczba modeli sprawiła, że szybko doszło do złamania morale. W tej mało skomplikowanej rozpisce podanej poniżej byłoby pewnie tak samo, ale chciałbym poznać jakieś wskazówki dotyczące grania tego typu armiami.

Czy jest w ogóle w LOTR armia będąca odpowiednikiem Tyranids w WH40? Czyli szybka i dobra w CC? :)

Dziki Warg x 30
Przywódca Dzikich Wargów
Rój Nietoperzy x2
Nazgul (Wierzchowiec, Potęga 2, Wola 12, Przeznaczenie 2)

Następna potyczka będzie nie wiadomo z kim wg losowo wybranego scenariusza z bodajże jakiegoś małego mastera na 500 pkt (Wielkie Manewry, Divide et imperia, Pradawna Dolina, Ogniem i Mieczem, Wykopki Archeologiczne).

Z góry dzięki za komentarze.
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline Ugluk

[LOTR] Dol Guldur 500 pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2006, 01:01:00 pm »
Jeśli chcesz grać klimatycznie to wywal Nazgula, bo psiarnią pokieruje szef piesków.

No a co do pytania:
Cytuj
Czy jest w ogóle w LOTR armia będąca odpowiednikiem Tyranids w WH40? Czyli szybka i dobra w CC?

To są armie dobre w CC. Nie ma szybkich dobrych. Bo szybkie zazwyczaj = konnica. A konnica w Lordzie jest do działań dywersyjnych a nie do szarży od frontu.

Offline Darulus

[LOTR] Dol Guldur 500 pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2006, 12:20:45 pm »
Ja raczej zostawiłbym Nazgula, ale zrobiłbym go odrobinę tańszego. Jest potrzebny w każdej sytuacji.

Offline Valaraukar

[LOTR] Dol Guldur 500 pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2006, 12:17:43 pm »
Bohater jest potrzebny, ale jakoś brakuje mi tu orków, bo można szybko dostać breaka i wszystko poucieka. Po drugie zastanawia mnie skąd weżmiesz tyle piesków??

Offline Maximus from Rome

[LOTR] Dol Guldur 500 pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2006, 09:19:25 pm »
Cytat: "Valaraukar"
Bohater jest potrzebny, ale jakoś brakuje mi tu orków, bo można szybko dostać breaka i wszystko poucieka. Po drugie zastanawia mnie skąd weżmiesz tyle piesków??



Np. ze sklepu!
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.