trawa

Autor Wątek: Najlepsza konwersja  (Przeczytany 1470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhar

Najlepsza konwersja
« dnia: Kwiecień 08, 2003, 07:42:48 pm »
Witam!
Chciałbym, żebyście podzielili się swoimi wypasionymi konwersjami :D
Ja aktualnie mam tylko jedną konwersję obejmującą konnicę
Konie brettońskie, nogi i tułw także a reszta od chaos warriorów, tą konwersję doradził mi Quel i powiem, że dobrze się prezentuje

Offline Raistlin

Najlepsza konwersja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2003, 12:38:51 pm »
no dobra - de noble na coldzie
coldzik, nogi knighta, tors black guarda, czach z chariota, smycz dla colda zlancucha

noble na drak steedzie
nogi cold knighta, tors exeka, bron(toborek)z black guarda
steed z dr.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Janek Pietkiewicz

Najlepsza konwersja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2003, 07:00:09 pm »
Pierwsza: ORKOWY INŻYNIER. Taki Big Mec, tylko do WFB. Zrobiony ze wszystkiego, co miałem pod ręką. Wygląda wyjątkowo dziwacznie, ale w przypadku Zielonoskórego jest to chyba atutem.

Druga: WARPLIGHTNING CANNON. Poskładany głównie z Zzapa do WH40K, ale także z wielu innych, w większości wyjątkowo kuriozalnych elementów (pozwolę sobie wymienić film do aparatu i kawałki bestialsko rozmontowanych przyrządów piśmienniczych).

Offline Gue'vesa'El Holton

Najlepsza konwersja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2003, 08:23:34 pm »
taa: Lord Tzeentcha: dragon prince, ręce imperialnego knighta, hełm warriora z rogami marudera i skrzydłami dragon princa. Dla kona dorobiłem rogi. Lord ma pelerynę Malekitha , w jednej ręce ręcznie rzeźbiony miecz, w drugiej różdżkę ze znakiem tzeentcha robionym z czego popadnie :D.
Drugie: rycerz slaanesha. w skrócie maruder skrzyżowany z silver helmem. niezły efekt.
A to do 40 k. Avatar Asuryana: avatar Khaine'a, bez tułowia i głowy. które dorobiłem z green stuffu. z przodu tułowia  ma swój symbol pożyczony z tarczy spear elfa.  jako zapinkę od pasa zcy czegoś jakąś część z hełmy silvera. na plerach skrzydła great eagla i ogólnie zmodyfikowana pozycja w której stoi (tylko  na jednej nodze, wskazuje coś palcem lewej ręki)
amen.
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline eBra

Najlepsza konwersja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2003, 10:07:26 pm »
Nie mam sie jeszcze czym chwalic w dziedzinie konwersji, jednak planuje w najblizszym czasie skonwertowac kilku KotR na Errantów. Konwersja jest w zalozeniach bardzo prosta - zamiana glowy. I tutaj moje pytanie - skad mozna wziasc potrzebne czesci (golwy). Co proponujecie?
Potrzebne beda glowy bez nakrycia :) Nie mam zbyt dobrego rozeznania w modelach, wiec licze na Wasza pomoc.

 

anything