Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 602782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #810 dnia: Październik 12, 2009, 11:53:54 am »
Z opisu komiksu pt. "HMMARLOWE i niedole Julitty": :shock:
Ja wiem że jest 23:22 a mi się pewnie nudzi ale nie rozumiem tego zdania. Proszę o wyjaśnienie.
no przecież czerń i biel to też kolory, nie?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline freshmaker

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #811 dnia: Listopad 01, 2009, 09:54:24 am »
orientujecie sie czy przy okazji spotkania z rutu morgan jest przewidziana jakas krotka sesja z autografami?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

godai

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #812 dnia: Listopad 01, 2009, 11:14:53 am »
orientujecie sie czy przy okazji spotkania z rutu morgan jest przewidziana jakas krotka sesja z autografami?

O niczym takim nie myśleliśmy, tj. na pewno nie jest przewidziana zorganizowana sesja z autografami a'la "pan w tej kolejce do Rosińskiego nie stałeś", najwyżej trzeba liczyć na opcję w stylu "przepraszam, a mogę autograf poprosić" jak będzie czas po spotkaniu.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #813 dnia: Listopad 10, 2009, 11:44:49 pm »
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #814 dnia: Listopad 10, 2009, 11:48:53 pm »
Znane są już ceny "Uzbrojonego ogrodu" i "Pana Naturalnego".

Fajnie.  A kiedy można się spodziewać komiksów?  I czy wiadomo coś o Osiedlu Swoboda?

Offline Death

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #815 dnia: Listopad 10, 2009, 11:52:31 pm »
Znane są już ceny "Uzbrojonego ogrodu" i "Pana Naturalnego".

No cóż, super i niecierpliwie czekam:)

Fajnie.  A kiedy można się spodziewać komiksów?  I czy wiadomo coś o Osiedlu Swoboda?

Śledziu w sobotę coś tam na ten temat napisał.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #816 dnia: Listopad 20, 2009, 09:30:30 pm »
http://www.kultura.com.pl/index.php?s=zapowiedzi

Na stronie kultury są już przykładowe plansze z komiksów Crumba i Davida B. które jeszcze w tym roku zagoszczą na naszych półkach. Oj smakowicie to wygląda, nie powiem...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
OS
« Odpowiedź #817 dnia: Listopad 24, 2009, 08:55:35 am »
Czyżby była wśród tych notek okładka zbiorczego "Osiedla Swoboda"?

O kurde, ale super, przegapilem chyba tego newsa, a wie ktos co ma byc w tym inetgralu (czy rzeczy z Produktu, czy te wydane potem w zeszytach, a moze w ogole wszystko?).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline skil

OS
« Odpowiedź #818 dnia: Listopad 24, 2009, 09:23:09 am »
Mają to być odcinki z Produktu.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
OS
« Odpowiedź #819 dnia: Listopad 24, 2009, 10:51:43 am »
To biore! Mam wszystkie produkty, ale taka legende chce miec na polce zebrana w tomiku. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline tequira

OS
« Odpowiedź #820 dnia: Listopad 24, 2009, 05:59:54 pm »
Wiadomo juz kiedy wyjdzie ten integral OS?

Offline bąbielek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #821 dnia: Listopad 24, 2009, 06:11:19 pm »
Wszyscy zaangażowani robią wszystko, żeby integral był na gwiazdkę. Śledziu robi specjalne grafiki, zaproszeni rysownicy robią pin-upy i takie tam.

Klick me up, klick me down.

Offline B2Ka

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #822 dnia: Listopad 25, 2009, 06:27:59 pm »
Mam nadzieję, że po integralu Osiedla Swobody, Panu Naturalnym Kultura Gniewu wyda Księgę Genesis Crumba, Bone lub Jimmyego Corrigana albo cokolwiek Paula Pope'a. Z tych ciekawszych jeszcze u nas niewydanych to na pewno jeszcze pozostało parę rzeczy od Daniela Clowesa. Ech, miło jest czasem pomarzyć :).
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 06:34:11 pm wysłana przez B2Ka »

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #823 dnia: Listopad 25, 2009, 07:29:40 pm »
Mam nadzieję, że po integralu Osiedla Swobody, Panu Naturalnym Kultura Gniewu wyda Księgę Genesis Crumba, Bone lub Jimmyego Corrigana albo cokolwiek Paula Pope'a. Z tych ciekawszych jeszcze u nas niewydanych to na pewno jeszcze pozostało parę rzeczy od Daniela Clowesa. Ech, miło jest czasem pomarzyć :).

O tak, też bym chętnie ujrzał w przyszłym roku rzeczy które wymieniłeś. I nie tylko. Równierz Berlin Lutesa, Epileptic, Klezmerów 2...

A w ogóle, skoro już tak czekamy na Osiedle Swoboda, fajnie by było, gdyby Kultura Gniewu pomyślała kiedyś o jakimś zebraniu przeróżnych komiksów Śledzia, których tyle było w wszelkiego rodzaju antologiach i nie tylko, w jednym tomisku...

Offline kultura gniewu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #824 dnia: Listopad 26, 2009, 09:52:40 pm »
O tak, też bym chętnie ujrzał w przyszłym roku rzeczy które wymieniłeś. I nie tylko. Równierz Berlin Lutesa, Epileptic, Klezmerów 2...
A w ogóle, skoro już tak czekamy na Osiedle Swoboda, fajnie by było, gdyby Kultura Gniewu pomyślała kiedyś o jakimś zebraniu przeróżnych komiksów Śledzia, których tyle było w wszelkiego rodzaju antologiach i nie tylko, w jednym tomisku...
Mam nadzieję, że po integralu Osiedla Swobody, Panu Naturalnym Kultura Gniewu wyda Księgę Genesis Crumba, Bone lub Jimmyego Corrigana albo cokolwiek Paula Pope'a. Z tych ciekawszych jeszcze u nas niewydanych to na pewno jeszcze pozostało parę rzeczy od Daniela Clowesa. Ech, miło jest czasem pomarzyć :).

Cześć z Waszych życzeń zostanie spełniona.

A tymczasem na naszej stronie można już zamawiać nowy pakiet.
http://www.kultura.com.pl/index.php?s=sklepik

No i mamy nową torbę!
http://kg.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14613096
Zapraszamy!

pozdrawiamy
kg
ww.kultura.com.pl

 

anything