Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 598219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misio141

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #840 dnia: Listopad 30, 2009, 01:58:15 pm »
wszystko ładnie, pięknie i nie mogę się już doczekać, tylko czy wiadomo już coś na temat ceny? chociażby przybliżonej?
Cytat: xionc
Byly inne. Mnie tez te epizody z Produktu bardziej pasily, ale tego nie dalo sie ciagnac w ten sposob. Dobrze ze Sledz postanowil pojsc w innym kierunku, fajnie sie te zeszyty kupowalo i chetnie bym je tez zebral w wydaniu zbiorczym (mozna sobie oprawic u introligatora, ale Wilqa w sumie tez przeciez mozna).

zgadzam się z tobą :) obie serie Osiedla są super, pomimo różnic je dzielących :)
a odnośnie introligatora, to niestety nie można w takim wypadku liczyć na dodatki :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #841 dnia: Listopad 30, 2009, 02:02:22 pm »
Nieoficjalnie słyszałem o 66,6zł :)
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline skil

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #842 dnia: Listopad 30, 2009, 02:03:44 pm »
to byłaby naprawdę dobra cena i fajne nawiązanie do pierwszego P :D
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #843 dnia: Listopad 30, 2009, 02:04:05 pm »
Nieoficjalnie słyszałem o 66,6zł :)
Heh. No to by było ładne nawiązanie do ceny pierwszego Produktu :)
No i nie powiem, że mój portfel by nie odetchnął - spodziewałem się czegoś w granicach jedynki i dwóch zer.

Offline Ajron

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #844 dnia: Listopad 30, 2009, 02:25:00 pm »
Nieoficjalnie słyszałem o 66,6zł :)

Jeśli to prawda, to jest to świetna wiadomość.

to byłaby naprawdę dobra cena i fajne nawiązanie do pierwszego P :D
No i nie powiem, że mój portfel by nie odetchnął - spodziewałem się czegoś w granicach jedynki i dwóch zer.

Wszystko to szczera prawda. Ja i tak to OS kupię, mimo że mam jakieś 4/5 wszystkich wydanych produktów. I wiem, że KG nie podwyższy ceny komiksu tylko dlatego, że popyt będzie ogromny. Jeśli cena 66,6 będzie, to będę zachwycony. A nawet jeśli była by trochę wyższa, to i tak współczynnik cena/jakość&***bistość będzie nadal świetny :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #845 dnia: Listopad 30, 2009, 02:25:07 pm »

a odnośnie introligatora, to niestety nie można w takim wypadku liczyć na dodatki :)

Dodatki, dodatki, jak ich nie przeczytasz pojdziesz za kratki...

Dodatki bywaja fajne, a bywaja slabe. Jesli to maja byc jakies szkice, to szkoda papieru. Co nie znaczy, ze nie kupie integrala. :)

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #846 dnia: Grudzień 02, 2009, 11:44:15 pm »
Baranowski i Mahler w 2010 w Kulturze Gniewu (a także opis "Niedoskonałości" Tominego).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline skil

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #847 dnia: Grudzień 03, 2009, 01:55:09 am »
Wygląda na to, że w końcu doczekamy się komiksu Tomine na polskim rynku :D
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline freshmaker

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #848 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:36:24 am »
świetna wiadomość odnośnie komiksu baranowskiego. z opisu na wraku wynika ze w albumie bedzie komiks z thorgalem - czy ktos zorientowany moze mnie oswiecic czy to ten odcinek ktory byl publikowany w aqq/superboom/diplodoku czy jakas premierowa historia?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jarek Obważanek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #849 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:57:43 am »
Ten sam. Ale za to będzie parę innych, nowych. Najkrócej pisząc ma to być "O zmroku 2".
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #850 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:38:51 am »
A ja tak nieśmiało spytam - skoro będzie "Samotność Rajdowca" (fenomenalny komiks!), to czy są jakieś plany co do ponownego sprowadzenia Mahlera do Polski?

Offline hans

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #851 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:04:41 pm »
A ja podbiję temat, bo ostatnio rzadko zaglądam do sieci (pomimo to mam nadzieję, że nie zostanę olany ;) ).
Nowe plany KG całkiem, całkiem, ale co z planowanym na grudzień "L'Ascension du haut mal" (wiem, pamiętliwy jestem :) )?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #852 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:16:13 pm »
Hmm, a na pewno nie chodzilo o Uzbrojony Ogrod? Dwa Davidy B. mialy sie ukazac jeden po drugim?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #853 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:55:37 pm »
A ja podbiję temat, bo ostatnio rzadko zaglądam do sieci (pomimo to mam nadzieję, że nie zostanę olany ;) ).
Nowe plany KG całkiem, całkiem, ale co z planowanym na grudzień "L'Ascension du haut mal" (wiem, pamiętliwy jestem :) )?
Kiedy i gdzie pojawiła się taka zapowiedź?

Na pewno nie pojawi się w tym roku. ;) Obecnie nie ma go nawet w zapowiedziach na oficjalnej, więc pewnie jeszcze parę miesięcy będzie trzeba poczekać.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #854 dnia: Grudzień 10, 2009, 04:11:15 am »
Była kiedyś gdzieś mowa o Epileptic na grudzień. Ale to było dawno, jeszcze w czasach gdy Uzbrojony Ogród planowany był na pierwszą połowę roku....

 

anything