Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 461599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1980 dnia: Lipiec 13, 2012, 09:50:41 pm »
Znając życie i Mistrz się pojawi. Pewnie to on będzie tym kolesiem co wie wszystko.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1981 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:40:39 pm »
I takie ja mam wrażenie, skoro orochimaru bez problemu się wskrzesił to dla takie typa co miał wszystko to pryszcz.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1982 dnia: Lipiec 16, 2012, 01:06:52 pm »
Eh dat Oro ja zawsze widziałem, że chłopak się jeszcze pojawi ;) Co do osoby która wie wszystko, to chyba jest ten mędrzec węży ;) Skora mędrzec żab zna przyszłość, może mędrzec węży wie wszystko co się wydarzyło w przeszłości O.o Wyjaśniało by też to skąd Oro był tak dobrze poinformowany.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1983 dnia: Lipiec 17, 2012, 06:55:20 am »
Orochimaru powiedział, że wracają do miejsca, które dobrze znają. Pewnie chodzi o Konohę. Tam prawdopodobnie nadzieją się na Karin, która zwiewa z więzienia. ciekawe jak Jugo i Suigetsu zareagują na informację co Sasuke zrobił Karin.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1984 dnia: Lipiec 19, 2012, 08:16:52 am »
No i będziemy mieć Jubiego ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1985 dnia: Lipiec 22, 2012, 06:03:38 pm »
Na moje to pójdą tam gdzie są ukryte te tablice uchiha.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1986 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:09:23 pm »
Trzeba przyznać, że Tobi potrafi walczyć. Z tym wachlarzem przypomina Hidana z jego kosą.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1987 dnia: Lipiec 26, 2012, 05:09:26 pm »
A mi sie wydaje coraz bardziej, że moje podejżenia będą prawdziwe i Tobi to obito.
1. Zna dość dobrze Gaia (wie, że nie pamięta twarzy, etc) i Kakashiego.
2. Potrafił anulować technike mangekyo Kakashiego, zatem skoro to jego oko, to lepiej potrafi je kontrolować.
3. http://mangastream.com/read/naruto/87134597/19 W tym momencie wygląda na to, że kakashi może się tego domyślać.

Większość ludzi mówi, że to nie może być obito bo walczył z 4 jako dorosły, ale skoro kontroluje "czasoprzestrzeń" to czemu nie może przenieść się w czasie, bądź zetsu mógł mu odbudować ciało dorosłego a nie dziecka.
Ale równie dobrze może i być to kto inny. W sumie nie wiem czy jest sens do tego wracać.

W każdym razie Tobi jest op, i bez większych problemów radzi sobie teraz nawet z szybkością Naruta O.o
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 05:12:50 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1988 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:32:49 pm »
Może być i obito. Sam powiedział, że jest skorupo dawnego siebie. I oczy pasują nawet. Kakashi i tobi ten sam rodzaj sharingana czyli czaso-przestrzeń. Do tego jak wiemy jedne oko potrafi jedno drugie drugą zdolność.
Zastanawiają mnie też pozostałe ścieżki z 6. Skoro te 3 to najlepsze jakie są. No jakim sposobem madara pozostał.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1989 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:56:12 pm »
A mnie ostatnio zastanawiała jedna rzecz: Naruto i Nagato pochodzą z klanu Uzumaki. Skoro Nagato miał Rinnegana to czy Naruto też może. No i Sasuke może przemienić swojego sharinngana  na rinnegana to czy:
A - są rodziną,
B - możliwa jest walka między dwoma użytkownikami rinnegana na końcu

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1990 dnia: Lipiec 29, 2012, 11:01:57 am »
Było by bardzo ciekawie. Też mnie to ciekawi, bo jeśli Naruto zdobył by rinnegana, to byłby prawdopodobnie nieziemsko silny. Sage Mode+Bijuu Mode+Rinnegan vs Sharingan+Rinnegan znając życie i Sasuke czegoś nowego by się nauczył.
Jednak Tobi mówił, że to on dał Nagato rinnegana. Uzumaki posiadają nieziemską ilość chakry więc to by wyjaśniało czemu wybrał akórat nagato. Jednak nie jak każdy wie Tobi jest największym kłamcą tej mangi, co za tym idzie kto wie czy nie kłamał i wtedy. A Rinnegana Nagato posiadał dzięki swojej krwi.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1991 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:27:35 pm »
Sasuke to prędsza możliwość by miał reingana. Z tego powodu, że ma sharinaga, a rinengan to następstwo tego. Do tego jest w dobrej pozycji, bo osiągnął kalejdoskop teraz ma i wieczny, a że itachi też miał kalejdoskop to sasuke jest w tej samej sytuacji co madara. Więc czeka go aby rinengan. obecnie madara ma przewagę, bo ma chakre i drewno.  Obecnie tobi już nie wydaje się takim koksem.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1992 dnia: Wrzesień 05, 2012, 03:33:18 pm »
Dwa ostatnie rozdziały są naprawdę świetne. W pierwszym mamy historię Kakashiego i jego drużyny sprzed rozdziałów Kakashi Gaiden. Ciekawie jest to skonstruowane, bo przez cały rozdział jest tylko jedno zdanie wypowiedziane przez postać. W drugim niestety mamy trochę gadanie, ale żadnego wyjaśnienie.
Dopiero teraz zauważyłem coś ciekawego: imiona Tobi i Obito to anagramy (z tą różnicą, że w jednym 2 razy występuje litera O) 

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1993 dnia: Wrzesień 05, 2012, 06:05:59 pm »
Zgadza się chaptery są świetne naprawdę wszystko się rozkręca. Odnośnie poprzedniego chaptera to zgadza się sam myślałem, że coś nie tak mam z wersją i tłumaczeń nie ma. A najnowszy ciekawi mnie jak się sprawy obrócą z wejściem madary. No i z skąd zna obito? skoro madara już dawno nie żył. No i rzeczywiście późno z tym anagramem:) - nie wiem czy sam to tu nie pisałem lub ktoś inny.

Offline Perek

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1994 dnia: Wrzesień 11, 2012, 11:27:48 am »
Madara gadający do ręki Obito(ciało zetsu) -> czyżby nowa szara eminencja stojąca za całą imprezą?
to może być naprawde fajna klamra i motyw na finałowy wielki pojedynek - madara&zetsu(strzał w ciemno że to pierwszy liścia a cały pojedynek to był wielki spisek) przeciwko naruto&sasuke.