trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 459599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2355 dnia: Marzec 20, 2014, 04:33:53 pm »
Czyli wiadomo już, że lee potrafi max 6 bram otworzyć. Co w sumie nie jest złym wynikiem. Zgadzam się walka fajna, ale gai już nic nie zdziała, a i właśnie kakaschi też ostanie tchnienia oka.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2356 dnia: Marzec 20, 2014, 07:02:46 pm »
Wytłumaczy mi ktoś z jakiego powodu obudził się Naruto? Albo coś przegapiłem, jednak wydaje mi się, że druga część Kuramy dalej jest w Minato, a wyciągnięte jakieś tam części innych ogoniastych bestii raczej nie powinno nic dać, skoro to nie on jest ich właścicielem...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2357 dnia: Marzec 21, 2014, 11:12:22 am »
Tą część Kuramy z Minato wciągnął Czarny Zetsu, a potem Obito oddał tą część Naruto. Do tego nie wiadomo czy Naruto naprawdę się obudził. Moż znowu jest w swojej podświadomości o będzie miał pogadankę z drugą częścią Kuramy albo znowu z kimś martwym.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2358 dnia: Marzec 22, 2014, 12:51:57 pm »
Niby teoretycznie nawet jak by się obudził to nie powinien nic wnieść, ale sasuke się podniesie i naruto = fuzja.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2359 dnia: Marzec 26, 2014, 10:04:51 am »
no i stało się. Naruto gada z kolejnym trupem w swojej głowie. Tym razem z samym pustelnikiem. Chyba tylko jego tam brakowało. Dowiadujemy się nieco o rodzinie pustelnika, przeszłości i mnóstwie nieistotnych rzeczy. Rozdział taki sobie. mogliby pokazać więcej walki Gaia zamiast tej gadaniny.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2360 dnia: Marzec 26, 2014, 10:09:01 am »
Katastrofa ten nowy chapter! Wszystkie schematy w tej mandze są powielane! Szok! Takiej słabizny się nie spodziewałem!

Uwaga spojler! W kolejnym odcinku:

Spoiler: pokaż
Naruto rozmawia z Czerwonym Kapturkiem, od którego dostaje koszyk pełen jagód. Następnie wraca na pole bitwy, zjada wszystkie jagody i pieczętuję Madarę w pustym koszyku. Po kilku dniach mocnego świętowania z powodu zakończenia wojny, Naruto umiera. Okazuje się, że jagody zostały zatrute przez Orochimaru. Koniec!
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2014, 08:32:23 pm wysłana przez Itachi »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2361 dnia: Marzec 27, 2014, 12:36:12 pm »
A ja chciałbym takie zakończenie:


Spoiler: pokaż
W połowie walki Naruto budzi się w domu wariatów przypięty do łóżka w pokoju bez klamek. Wszystko co widział było wytworem jego chorej wyobraźni pod wpływem psychotropów, a Madara jest dyrektorem zakładu.



To dopiero byłby nagły zwrot akcji.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2362 dnia: Marzec 27, 2014, 06:45:15 pm »
Nowy chapter mi się podobał pod tym względem, że posiadał treść o najciekawszej części czyli o mistrzu 6 ścieżek i jego matce. Słabe był wstawki z naruto, ale wyjaśniło się czemu madara i obito mieli różne laski, oraz że to matka rikudo była wręcz bogiem.  Co ciekawe 6 ścieżek miał brata o podobnej mocy. Tylko nie wiadomo w sumie co z nim się stało. A synowie rikudo okazali się mocnymi, ale na osiągalnym poziomie coś jak ktoś madara i pierwszy. Chociaż oni to już wyśniony poziom, a gdzie rikudo.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2363 dnia: Kwiecień 02, 2014, 09:42:07 am »
Czyli efekt taki jak się wszyscy spodziewaliśmy, Naruto dostanie kolejnego power upa za nic. W kolejnym rozdziale będzie kontynuacja walki Guya z Madarą...uf zbyt przewidywalne to wszystko...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2364 dnia: Kwiecień 02, 2014, 11:34:49 am »
Oj tak. Wszystko przewidywalne do bólu. W bleachu i dragon ballu przynajmniej musieli ćwiczyć aby stać się silniejszym. A w Naruto kolejn nowe zdolności rozdają bohaterom jak promocje w hipermarkecie. A sumie mogliby opuścić te filozoficzne brednie o reinkarnacji i upchaliby wszystko w jeden rozdział zamiast dwóch i nic by się nie stało. A nawet lepiej by było bo dalej pokazali by walką Gaia.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2365 dnia: Kwiecień 02, 2014, 07:46:43 pm »
Bzdury piszecie :). Założę się, że żaden z was nie pomyślał o tym. Prawdą jest, że było do przewidzenia kolejny power up naruto.  Spodziewałem się w stylu takim, że naruto cudem uratowany dostanie drugą połówkę i razem z sasuke i z czymś tam jeszcze pokonają madarę. Nie spodziewałem natomiast pojawienia rikudo w umyśle naruto ani tego, że da im moc i laski i jeszcze wszystkie bestie przybędą [i nie mówcie, że tak to właśnie sobie wyobrażaliście :)]. Przyznajcie, że to przerasta nawet fachową koloryzację tego co opisałem ze dwa zdania prędzej [czyli tak jak mniej więcej wszyscy pomyśleli]. :) Tutaj autor wspiął się na wyżyny i należą mu się oklaski by przepchnąć taką farsę/takie rozwiązanie sądząc, że wszystkim się spodoba. Pytanie podstawowe - skoro to było tak proste do zrobienia to czemu rikudo nie pojawił się prędzej i dał im od razu to moc?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2366 dnia: Kwiecień 03, 2014, 05:05:06 pm »
Żadne bzdury. Po prostu to z reinkarnacją synów pustelnika jest ostro naciągane. Dodatkowo skoro Madara jest wcieleniem drugiego syna pustelnika to jak w tym samym czasie może nim być Sasuke? Niby mają tą samą duszę? Teraz czekam tylko aż Naruto i Sasuke dokonają fuzji i stworzą jakiegoś super-pustelnika.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2367 dnia: Kwiecień 03, 2014, 05:12:04 pm »
W sumie nie było by to dziwne jak by zrobili fuzje, a tak jak piszesz wręcz spodziewane. Ciekawi mnie czemu rikudo miał laskę swojego brata też. No i czy miał to samo moc. W sumie wreszcie była jakaś wzmianka o byakuganie, że jego matka go miała. Więc ciekawe czy rikudo miał scharingana, reingana itd, a drugi z braci byakugan i coś tam jeszcze. Skoro te moce by się tak rozbijały na potomstwo.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2368 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:55:43 pm »
W anime dalej ciągną się filery z Kakashim w roli głównej, ten wczorajszy o dziwo bardzo przyjemny. Wydarzenia związane z manga powinny się ukazać około 15 maja, więc niestety jeszcze trochę czasu minie. Warto zwrócić uwagę na nowy opening.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2369 dnia: Kwiecień 09, 2014, 07:31:11 pm »
Nowy chapter mi się podobał, nawet bardzo ze względu na pokazanie i zakończenie walki guyia. Czuć było moc i siłę jaką daje 8 brama  oraz to, że madara nie stał nie wzruszony tylko porządnie oberwał. To, że się zregeneruje to jasne, bo ma moc pierwszego. W pewnym momencie myślałem, że chapter będzie znowu poświęcony retrospekcjom o gaju, ale jednak było to zwięzłe - na szczęście. No i na końcu wpada naruto cały zdrowy i pełni sił i coś robi , ale czy to leczenie czy coś z poziomu technik mędrca nie wiem, ale chyba uratuje gaja.   

Jak uważacie, czy tylko mi się w większości chapter podobał, czy jednak wam też podszedł do gustu? Głównie chodzi o walkę gaja, bo reszta to wiadomo.